Canon PIXMA PRO-10

PIXMA PRO-10

10-atramentowa drukarka fotograficzna A3+ pozwala tworzyć profesjonalne i łatwe do sprzedania odbitki. Zapewnia wyjątkowe, profesjonalne wydruki kolorowe i monochromatyczne, wszechstronną obsługę nośników i szerokie możliwości połączenia.

PIXMA PRO10

Korzyści

  • Wysokiej jakości drukarka fotograficzna A3+
  • 10-atramentowy system oparty na pigmencie
  • Profesjonalne wydruki kolorowe i monochromatyczne
  • Jednolity połysk wysokiej jakości i głębia czerni
  • Wyjątkowa trwałość obrazów
  • Wtyczka drukowania zapewnia wydajny tryb pracy
  • Obsługa szerokiej gamy nośników
  • Rozbudowane możliwości połączeń

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon PIXMA PRO-10

Zdjęcia w jakości typowej dla galerii


10-atramentowy system PIXMA_PRO-10 umożliwia drukowanie niezwykłej jakości profesjonalnych obrazów w formatach od 10 x 15 cm do A3+, a nawet o szerokości 35 cm (14 cali). Jest to idealne rozwiązanie dla fotografów pragnących uzyskać wydruki i zdjęcia w jakości charakterystycznej dla prac prezentowanych na wystawach lub w galeriach.

Profesjonalne kolory


Atramenty pigmentowe LUCIA zapewniają imponujące i inspirujące rezultaty ze zdumiewającą stałością i wyjątkową trwałością obrazu. 10-atramentowy system może odwzorować szeroką gamę kolorów, zwiększając tym samym dynamikę i szczegółowość obrazów.

Tworzenie czarno-białych obrazów


PIXMA_PRO-10 ma trzy specjalne atramenty monochromatyczne, które pozwalają tworzyć piękne czarno-białe zdjęcia z płynna gradacją odcieni. Atramenty czarny matowy i czarny fotograficzny są zawsze gotowe do drukowania, co pozwala zaoszczędzić atrament w przypadku zmiany papieru fotograficznego z błyszczącego na matowy.

Jednolity połysk


Przezroczysty atrament Chroma Optimizer jest używany na zadrukowanych obszarach papieru błyszczącego i papieru typu semi-gloss. Zwiększa on intensywność czerni, rozszerza gamę kolorów i zapewnia wydruki o jednolitym, błyszczącym wykończeniu.

Jakość i szybkość


PIXMA_PRO-10 jest wyposażone w głowicę drukującą FINE wykorzystującą technologię kropli 4 pl i drukującą w rozdzielczości 4800 dpi, co pozwala odwzorować najdrobniejsze szczegóły i zapewnia obraz pozbawiony ziarna. Kolorowy lub czarno-biały obraz bez marginesów w formacie A3+ o jakości typowej dla prac prezentowanych w galeriach można wydrukować w mniej niż cztery minuty.

Wydajny obieg pracy


Nowa wtyczka Print Studio Pro ułatwia profesjonalne drukowanie i poprawia jego wydajność. Wtyczka jest przystosowana do pracy z najpopularniejszymi aplikacjami fotograficznymi. Sprowadza wszelkie ustawienia drukowania do jednego, prostego w nawigacji menu.

Dostosowanie kolorów


Nowy tryb Canon PRO (profil kolorów sterownika drukarki) zadba o to, aby kolory wydruku dokładnie odpowiadają tym przedstawionym na ekranie. W celu zwiększenia precyzji odwzorowywania kolorów można tworzyć unikatowe profile ICC lub nawet dostosowywać drukarkę za pomocą oprogramowania Canon Colour Management Tool Pro.

Wybór papieru


Drukuj na dowolnie wybranym rodzaju i formacie papieru. Obsługiwany jest oryginalny papier fotograficzny Canon. Można również pobrać i korzystać z profili ICC firmy Canon w celu wybrania wielu innych rodzajów papieru znanych producentów, takich jak Hahnemühle, Ilford i Canson.

Łączność


Dzięki łączności Wi-Fi oraz Ethernet drukarkę można umieścić w każdym miejscu — idealne rozwiązanie dla fotografów pracujących w domu lub w małym studio. Zdjęcia można drukować bezpośrednio ze smartfonów i tabletów za pomocą aplikacji Canon Easy-PhotoPrint i Apple AirPrint.

Nagrody

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon PIXMA PRO-10, jego cechach i możliwościach.

Micro ink droplets for precise print

Małe kropelki atramentu zapewniają precyzję druku

High resolution photo printing

Drukowanie zdjęć w wysokiej rozdzielczości

Superb photolab-quality print head

Najwyższej jakości fotograficzna głowica drukująca

Only change the ink which runs out

Wystarczy wymieniać atrament po wyczerpaniu

High longevity pigment ink

Atrament pigmentowy o wysokiej trwałości

Chroma_Optimizer_Clear_Ink

Chroma Optimizer

Use and share wirelessly

Bezprzewodowa obsługa i udostępnianie

Tablet and smartphone ready

Zgodność z tabletami i smartfonami

Print plug-in for photo applications

Wtyczka do obsługi drukowania w aplikacjach fotograficznych

One-stop creative software

Wszechstronne oprogramowanie dla kreatywnych

Print directly onto disc

Drukowanie bezpośrednio na płytach

Prints up to A3+ and 35cm wide

Drukowanie w formatach do A3+ i szerokości do 35 cm

PIXMA PRO-10 Oceny i recenzje