Canon PIXMA MX535

PIXMA MX535

Urządzenie wielofunkcyjne z obsługą chmury pozwala łatwo drukować, kopiować, skanować i faksować. Połączenie Wi-Fi umożliwia udostępnianie funkcji wielu komputerom i urządzeniom inteligentnym.

PIXMA MX535

Korzyści

  • Urządzenie wielofunkcyjne z obsługą chmury łączy funkcje drukarki, kopiarki, skanera i faksu
  • W pełni zintegrowany automatyczny podajnik dokumentów na 30 arkuszy
  • Łatwe udostępnianie w biurze dzięki łączności Wi-Fi
  • Drukowanie z i skanowanie do urządzeń z aplikacją Canon PRINT
  • Obsługa PIXMA Cloud Link, Google Cloud Print i Apple AirPrint

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon PIXMA MX535

Zaawansowane urządzenie wielofunkcyjne z obsługą Wi-Fi


Wydajność dla domowego biura - stylowe urządzenie wielofunkcyjne z obsługą chmury zapewnia wyjątkową jakość funkcji drukowania, kopiowania, skanowania i faksu. Dzięki połączeniu bezprzewodowemu udostępnianie funkcji wielu komputerom jest łatwe. Kompaktowa obudowa FastFront upraszcza wkładanie papieru i wymianę atramentów.

Drukowanie w chmurze i z urządzeń inteligentnych


Funkcja PIXMA Cloud Link pozwala drukować zdjęcia i dokumenty z serwisów w chmurze, takich jak Evernote czy Dropbox, przy użyciu urządzenia inteligentnego i aplikacji Canon PRINT. Ta sama aplikacja pozwala drukować z i skanować do urządzeń inteligentnych w całym domu lub biurze. Obsługiwane są również funkcje Apple AirPrint i Google Cloud Print.

Wysoka jakość i duża szybkość


Technologia FINE firmy Canon umożliwia szybkie drukowanie doskonałych wydruków - od żywej grafiki z połyskiem aż po nieprzeciętnie wyraźne dokumenty biznesowe. Szybkie drukowanie dokumentów formatu A4: 9,7 obr./min (mono) i 5,5 obrazu/min (kolor), kopiowanie stron A4 w około 24 s (kolor) oraz druk zdjęć 10 × 15 cm bez marginesów w około 46 sekund.

Niższe wydatki na atrament i papier


Drukuj więcej za mniej. Opcjonalne kasety XL umożliwiają drukowanie znacząco większej liczby stron i wydłużają czas między wymianami. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku częstego drukowania - zapewnia oszczędność do 50% na stronę w porównaniu ze standardowymi odpowiednikami. Automatyczny druk dwustronny ogranicza ilość zużywanego papieru i pozwala uzyskać profesjonalne dokumenty dwustronne.

Automatyczny podajnik dokumentów


W pełni zintegrowany, automatyczny podajnik dokumentów na 30 arkuszy przyspiesza i ułatwia skanowanie, kopiowanie i faksowanie dużych dokumentów, zapewniając maksymalną wydajność. Port USB umożliwia zapis skanowanych dokumentów bezpośrednio na nośniku pamięci USB.

Tryb punktu dostępu


Wbudowany tryb punktu dostępu pozwala drukarce utworzyć sieć na żądanie, co umożliwia bezpośrednie drukowanie z i skanowanie do smartfonów i tabletów z poziomu drukarki bez dostępu do bezpiecznej sieci Wi-Fi.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon PIXMA MX535, jego cechach i możliwościach.

Convenient and easy to replace

Wygodna i łatwa wymiana

Use and share wirelessly

Bezprzewodowa obsługa i udostępnianie

Printing from cloud services

Drukowanie z serwisów w chmurze

Tablet and smartphone ready

Zgodność z tabletami i smartfonami

Automatic double sided printing

Automatyczne drukowanie dwustronne

Automatic multipage copying

Automatyczne kopiowanie wielostronicowe

Scan to USB memory

Skanowanie do pamięci USB

FAX function

Funkcja faksu

  • Drukarka wielofunkcyjna — PIXMA MX535
  • Kasety FINE (kolorowa, czarna)
  • Przewód zasilający
  • Instalacyjny dysk CD-ROM
  • Podręczniki i inne dokumenty

PIXMA MX535 Oceny i recenzje

PIXMA MX535 Video

AirPrint-Printers

Drukowanie bezprzewodowe

Możliwe jest drukowanie ze smartfonów i tabletów przez sieć Wi-Fi.

Funkcja drukowania w chmurze

Drukarki PIXMA z funkcją obsługi chmury umożliwiają swobodne drukowanie z internetowych serwisów w chmurze bezpośrednio z poziomu urządzenia inteligentnego.

Cloud-Printers

Ucz się i odkrywaj

Poradniki

Informacje na temat dostępności funkcji znajdują się w opisach technicznych produktów.

Seria PIXMA MX

PIXMA MX Range

Seria PIXMA MX

Nowe drukarki Canon PIXMA MX dostosowane są do potrzeb biznesu i zapewniają wyjątkową jakość druku. W tym poradniku wideo przedstawiono wszystkie korzyści i poszczególne funkcje, które oferują te wielofunkcyjne urządzenia.

Zobacz wideo

Inteligentna wydajność

Smart Efficiency

Inteligentna wydajność

Drukarki PIXMA MX firmy Canon zapewniają rozwiązania dla biznesu i wyjątkową jakość druku. W niniejszym poradniku wideo zaprezentowano sposób, w jaki drukarki te przyczyniają się do usprawnienia pracy biurowej, pozwalając oszczędzać czas i pieniądze.

Zobacz wideo

Inteligentna łączność

Smart Connectivity

Inteligentna łączność

Nowe drukarki Canon PIXMA MX dostosowane są do potrzeb biznesu i zapewniają wyjątkową jakość druku. W niniejszym poradniku wideo zaprezentowano sposób, w jaki drukarki łączą się i komunikują z najnowszymi urządzeniami przenośnymi.

Zobacz wideo

Inteligentna wszechstronność

Smart Versatility

Inteligentna wszechstronność

Nowe drukarki Canon PIXMA MX dostosowane są do potrzeb biznesu i zapewniają wyjątkową jakość druku. Jak pokazuje ten poradnik wideo, drukarki wielofunkcyjne PIXMA MX są bardzo wszechstronne, a jednocześnie łatwe w obsłudze.

Zobacz wideo
Online manual and download

Internetowa instrukcja obsługi i konfiguracji urządzenia

Instrukcję obsługi tej drukarki można przeglądać w Internecie bez konieczności pobierania i instalowania plików w komputerze, smartfonie czy tablecie. Zobacz, jak skonfigurować drukarkę w określonym urządzeniu i systemie operacyjnym, i pobierz wymagane oprogramowanie.

Pomoc techniczna video

Pomoc techniczna dla określonych produktów w formie filmów, które zawierają szczegółowe procedury konfiguracji drukarki PIXMA i umożliwiają rozwiązywanie problemów poruszanych w sekcji często zadawanych pytań.

MX53X-Support-Videos
New Wi-Fi Module Image.png

Konfiguracja połączenia bezprzewodowego

Wymagania, które należy spełnić, aby skonfigurować drukarkę w trybie połączenia bezprzewodowego, dostępne metody połączeń, szczegółowe procedury, a także informacje o przywracaniu w drukarce ustawień fabrycznych.