Canon PIXMA MX495

PIXMA MX495

To urządzenie wielofunkcyjne z łącznością Wi-Fi® umożliwia łączenie się z chmurą. Idealne rozwiązanie do domu, które umożliwia łatwe drukowanie, kopiowanie, skanowanie i faksowanie, a także udostępnianie funkcji między urządzeniami, takimi jak smartfony i tablety.

PIXMA MX495

Korzyści

 • Przystępna cena i oszczędność miejsca dzięki kolorowemu urządzeniu wielofunkcyjnemu z łącznością Wi-Fi®
 • Łatwe drukowanie z i skanowanie do smartfonów i tabletów
 • Łączenie z usługami w chmurze przy użyciu wtyczki PIXMA Cloud Link
 • Opcjonalne kasety XL – więcej wydruków niższym kosztem
 • Szybkie skanowanie, kopiowanie i faksowanie wielu stron dzięki podajnikowi ADF na 20 arkuszy

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon PIXMA MX495

Udostępnianie uniwersalnych funkcji w domuKorzystaj w domu z dostępnych w przystępnej cenie funkcji drukarki PIXMA MX495, która umożliwia łatwe, bezprzewodowe udostępnianie funkcji drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania między wieloma urządzeniami oraz charakteryzuje się eleganckim wyglądem i wyjątkowo małymi rozmiarami pozwalającymi zaoszczędzić miejsce, dzięki czemu sprawdzi się w każdych warunkach.

Szybkie drukowanie w wysokiej jakościKorzystaj z możliwości szybkiego drukowania w wysokiej jakości z prędkością 8,8 obrazów/min (tryb monochromatyczny) oraz 4,4 obrazów/min (tryb kolorowy) w rozdzielczości 4800 dpi przy zachowaniu doskonałego poziomu szczegółowości.

Łatwe łączenie z urządzeniami inteligentnymiBezproblemowe drukowanie z i skanowanie do smartfonów i tabletów z pełną obsługą urządzeń z systemami iOS firmy Apple i Android, która obejmuje obsługę funkcji Apple AirPrint™ umożliwiającej łatwe drukowanie bezprzewodowe z urządzenia iPhone®, iPad® lub iPod Touch® bez konieczności korzystania z dodatkowych aplikacji.

Pobierz prostą w obsłudze, bezpłatną aplikacjęUżytkownicy mogą szybko drukować ze smartfonów i tabletów w trybie bezprzewodowym – wystarczy pobrać aplikację Canon PRINT. Co więcej, można drukować z i skanować do urządzeń inteligentnych za pośrednictwem sieci Wi-Fi® – bez konieczności łączenia z komputerem lub instalowania sterownika.

Drukowanie z urządzeń przenośnychDrukuj bezpośrednio z urządzeń przenośnych bez konieczności łączenia z bezpieczną siecią Wi-Fi® dzięki trybowi punktu dostępu i usłudze drukowania z dowolnego miejsca przy użyciu funkcji Google Cloud Print™.

Łączenie z usługami w chmurze przy użyciu wtyczki PIXMA Cloud LinkKorzystaj bezpośrednio z zasobów w chmurze dzięki wtyczce PIXMA Cloud Link, która umożliwia drukowanie zdjęć w kilka sekund z serwisu Facebook, Twitter i albumów internetowych, drukowanie z i skanowanie do popularnych usług w chmurze, takich jak Google Drive™, OneDrive i Dropbox, oraz załączanie i wysyłanie zeskanowanych plików/obrazów bezpośrednio pocztą e-mail – a wszystko to bez użycia komputera*.

Opcjonalne kasety XL – więcej wydruków niższym kosztemRelaks i oszczędność pieniędzy dzięki opcjonalnym kasetom XL, które umożliwiają drukowanie znacząco większej liczby stron i wydłużają czas między wymianami. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku częstego drukowania – zapewnia oszczędność do 30% na stronę w porównaniu ze standardowymi odpowiednikami.

Szybkie skanowanie, kopiowanie i faksowanie wielu stron dzięki podajnikowi ADF na 20 arkuszyZyskaj większą wydajność dzięki w pełni zintegrowanemu, automatycznemu podajnikowi dokumentów na 20 arkuszy, który przyspiesza i ułatwia skanowanie, kopiowanie i faksowanie dużych dokumentów.

Wi-Fi® jest znakiem towarowym stowarzyszenia Wi-Fi Alliance.
iPhone®, iPad® i iPod Touch® są znakami towarowymi firmy Apple Inc., zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach.
Facebook i logo F są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Facebook Inc.
Twitter jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Twitter, Inc.
Google Drive™ i Google Cloud Print™ są znakami towarowymi firmy Google Inc.
Dropbox jest znakiem towarowym firmy Dropbox, Inc.
Wszystkie inne znaki towarowe należą do ich prawnych właścicieli.

Nagrody

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon PIXMA MX495, jego cechach i możliwościach.

Convenient and easy to replace

Wygodna i łatwa wymiana

Superb photolab-quality print head

FAKSOWANIE

Automatic multipage copying

Automatyczne kopiowanie wielostronicowe

Optional high yield inks

Opcjonalne pojemniki z atramentem o dużej pojemności

Tablet and smartphone ready

Zgodność z tabletami i smartfonami

Print from and scan to the cloud

Drukowanie z i skanowanie do chmury*

Canon PRINT app

Aplikacja Canon PRINT

Use and share wirelessly

Bezprzewodowa obsługa i udostępnianie

 • Drukarka wielofunkcyjna – PIXMA MX495
 • Kasety FINE
 • Przewód zasilający
 • Kabel faksu
 • Instalacyjna płyta CD-ROM (płyta CD tylko dla systemu Windows, sterowniki dla systemu Mac dostępne w Internecie*)
 • Przewodnik wprowadzający

  * Wszystkie sterowniki i aplikacje mobilne są dostępne w Internecie na stronie http://www.canon.com/ijsetup

PIXMA MX495 Oceny i recenzje

* Funkcje skanowania do chmury i do wiadomości e-mail są dostępne tylko w przypadku używania oryginalnych atramentów firmy Canon.