Canon PIXMA MP250

PIXMA MP250

PIXMA MP250 to niewielkie, przystępne cenowo i łatwe w użyciu urządzenie wielofunkcyjne. Łączy w sobie jakość typową dla punktu usług fotograficznych z rozbudowanymi funkcjami drukowania dokumentów i stron internetowych oraz wszechstronnym kopiowaniem i skanowaniem.

Korzyści

  • Drukowanie, kopiowanie i skanowanie
  • Prędkość wydruku ISO ESAT: 7,0/4,8 obrazów na minutę w trybie monochromatycznym/kolorowym
  • Rozdzielczość wydruku 4800 dpi z technologią kropli atramentu o objętości 2 pl
  • Wydruk zdjęcia formatu 10x15 cm w ciągu 56 sekund*
  • Easy-WebPrint EX
  • Skaner o rozdzielczości 600 dpi z trybem automatycznego skanowania
  • Samoczynnie otwierająca się taca wyjściowa
  • ChromaLife100+**

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon PIXMA MP250

Drukuj, skanuj, kopiuj


Przystępne cenowo i wszechstronne urządzenie PIXMA MP250 zapewnia wysoką jakość drukowania, skanowania i kopiowania w domu. Idealnie sprawdza się podczas drukowania dokumentów, stron internetowych oraz zdjęć w jakości typowej dla punktu usług fotograficznych. Urządzenie jest przeznaczone dla początkujących użytkowników, uczniów i całych rodzin.

Rzeczywista prędkość wydruku dokumentów


Firma Canon określa prędkość druku i kopiowania zgodnie ze stosowanymi w branży normami ISO. Ułatwia to wybór odpowiedniej drukarki PIXMA na podstawie rzeczywistej prędkości wydruku dokumentów. Drukarka PIXMA MP250 charakteryzuje się prędkością druku ISO ESAT na poziomie 7,0 obrazów na minutę w trybie monochromatycznym oraz 4,8 obrazów na minutę w trybie kolorowym.

Jakość typowa dla punktu usług fotograficznych


Opracowana przez firmę Canon opatentowana technologia FINE z kroplami atramentu o objętości 2 pl zapewnia rozdzielczość wydruku 4800x1200 dpi. Drukowane zdjęcia są niesłychanie szczegółowe i pozbawione efektu ziarnistości. Zastosowany w kasetach Canon FINE atrament barwnikowy pozwala uzyskać doskonałą jakość drukowanych zdjęć, natomiast dodatkowy czarny atrament pigmentowy zapewnia wyrazisty i ostry tekst. Urządzenie PIXMA MP250 to połączenie jakości i prędkości. Zdjęcie w formacie 10 x 15 cm bez obramowania może zostać wydrukowane w czasie około 56 sekund przy użyciu domyślnych ustawień.

Inteligentne funkcje i oprogramowanie


Easy-WebPrint EX to intuicyjne oprogramowanie pozwalające na łatwe pobieranie, edytowanie i drukowanie informacji z Internetu oraz umieszczenie informacji z wielu stron na jednym arkuszu w celu oszczędności papieru. Auto Photo Fix II to zaawansowane oprogramowanie korygujące wiele standardowych wad obrazów, w tym niedoświetlenie. Zaawansowana technologia analizy kadru i wykrywania twarzy pozwala łatwo wyeliminować problemy, takie jak efekt czerwonych oczu. W celu uzyskania najlepszych wyników można oddzielnie optymalizować poziomy ekspozycji dla różnych partii obrazu.

Wydajne skanowanie


Skaner CIS o rozdzielczości 600 dpi zapewnia szczegółowe i wierne skanowanie dokumentów. Tryb automatycznego skanowania automatycznie rozpoznaje skanowane materiały - zdjęcia lub dokumenty, a następnie zapisuje je z optymalnymi ustawieniami.

Wysoka prędkość i łatwa obsługa


Dzięki funkcji Quick Start urządzenie MP250 jest gotowe do pracy w ciągu kilku sekund i pozwala na drukowanie, kopiowanie oraz skanowanie praktycznie natychmiast po włączeniu. Urządzenie zostało wyposażone w wygodną samoczynnie otwierającą się tacę papieru, na którą podawane są wydruki i kopie.

Trwałe i piękne zdjęcia


System ChromaLife100+ ** pozwala uzyskać trwałe, piękne zdjęcia. Połączenie drukarki PIXMA MP250, oryginalnych atramentów Canon i niektórych rodzajów oryginalnych papierów fotograficznych Canon pozwala zachować wspomnienia na długie lata.

* Patrz dane techniczne
** Patrz www.canon-europe.com/chromalife100

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon PIXMA MP250, jego cechach i możliwościach.

PIXMA MP250 Oceny i recenzje