Canon PIXMA MP230

PIXMA MP230

Eleganckie urządzenie wielofunkcyjne zapewnia wysoką jakość drukowania, skanowania i kopiowania. Łatwe w obsłudze oprogramowanie pozwala przejąć kontrolę nad drukowaniem przez Internet, a także porządkować zdjęcia i drukować odbitki.

PIXMA MP230

Korzyści

  • Urządzenie wielofunkcyjne: drukarka, kopiarka i skaner
  • Prosta konfiguracja i obsługa
  • Szybkie drukowanie dokumentów i zdjęć
  • Opcjonalne atramenty o wysokiej pojemności pozwalają drukować więcej
  • Łatwe i efektywne drukowanie przez Internet
  • Oprogramowanie My Image Garden
  • Aplikacja do drukowania zdjęć z Facebooka

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon PIXMA MP230

Wygodne urządzenie wielofunkcyjne


Eleganckie urządzenie wielofunkcyjne z wygodnym systemem kaset typu FINE jest doskonałe do codziennego drukowania, kopiowania i skanowania. Szybkość drukowania formatu A4 (wg ISO ESAT): 7,0 obr./min w trybie monochromatycznym i 4,8 obr./min w kolorze. Nie trzeba długo czekać na wydrukowanie dokumentów. Można także wykonać kolorowy skan formatu A4 w około 14 s i kolorową kopię dokumentu formatu A4 w około 30 s.

Jakość FINE


Głowica drukująca typu FINE z kroplami atramentu o wielkości zaledwie 2 pl i rozdzielczość maksymalna 4800 dpi zapewniają wysoką jakość bardzo szczegółowych wydruków. Hybrydowy system atramentów z technologią ChromaLife100+ zapewnia trwałość dynamicznych kolorów i wyraźnego tekstu.

Obniż wydatki na atrament


Drukuj więcej za mniej, używając ekonomicznych kaset PG-512 i CL-513 o dużej pojemności. Umożliwiają one uzyskanie znacznie większej liczby wydruków niż ich standardowe odpowiedniki, dzięki czemu czas między wymianami atramentów jest dłuższy — idealne rozwiązanie do częstego drukowania.

My Image Garden


Odkryj pełny twórczy potencjał urządzeń PIXMA dzięki pojedynczemu pakietowi narzędzi, który pozwala łatwo drukować, skanować i uzyskiwać dostęp do usług internetowych. Zawarte w nim funkcje porządkowania zdjęć, takie jak rozpoznawanie twarzy, umożliwiają odkrycie dawno zapomnianych zdjęć w komputerze i tworzenie nowych, atrakcyjnych kompozycji do wydrukowania.

Drukowanie bezpośrednio z Facebooka


Twórz przyciągające wzrok pamiątki ważnych chwil, drukując zdjęcia bezpośrednio z serwisu Facebook. Aplikacja Print Your Days pozwala drukować zdjęcia własne i swoich znajomych z serwisu Facebook i tworzyć piękne kolaże — w ramach jednej, prostej operacji.

Drukowanie fragmentów filmu


Funkcja Full HD Movie Print umożliwia drukowanie wysokiej jakości zdjęć z filmów zarejestrowanych aparatem lub kamerą cyfrową firmy Canon. Można wybierać pojedyncze klatki lub łączyć wiele klatek w jedną i uzyskiwać niewiarygodne efekty.

Inteligentne drukowanie przez Internet


Aplikacja Easy-WebPrint EX pozwala łatwo i efektywnie drukować za pośrednictwem Internetu. Ta wtyczka programu Internet Explorer pozwala zebrać fragmenty z wielu stron internetowych i umieścić je na jednej stronie w celu wydrukowania tylko potrzebnej zawartości.

Oszczędzaj energię


Opcja automatycznego wyłączania zasilania powoduje wyłączenie drukarki po upływie ustawionego czasu, umożliwiając oszczędzanie energii. Dla wygody użytkownika opcja automatycznego włączania zasilania spowoduje ponowne uruchomienie urządzenia w chwili rozpoczęcia drukowania. Technologia Quick Start sprawia, że urządzenie wielofunkcyjne jest gotowe do pracy w zaledwie kilka sekund po uruchomieniu.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon PIXMA MP230, jego cechach i możliwościach.

Convenient and easy to replace

Wygodna i łatwa wymiana

Micro ink droplets for precise print

Małe kropelki atramentu zapewniają precyzję druku

High resolution photo printing

Drukowanie zdjęć w wysokiej rozdzielczości

High resolution scanning

Skanowanie w wysokiej rozdzielczości

Facebook photo printing

Drukowanie zdjęć z serwisu Facebook

One-stop creative software

Wszechstronne oprogramowanie dla kreatywnych

Smart web printing

Inteligentny druk internetowy

Quality long lasting photos

Trwałe fotografie wysokiej jakości

PIXMA MP230 Oceny i recenzje