Canon PIXMA MG7550

PIXMA MG7550

Doskonałe odbitki to sposób na wyrażanie fascynacji fotografią. Łatwa łączność z urządzeniami inteligentnymi i chmurą oraz intuicyjne sterowanie dotykowe w wysokiej klasy, 6-atramentowym urządzeniu wielofunkcyjnym z funkcją Wi-Fi.

PIXMA MG7550 Extra

Korzyści

 • Wyraź swoją pasję. Łatwe drukowanie, kopiowanie i skanowanie za pomocą świetnej wielofunkcyjnej drukarki fotograficznej
 • Łączenie w dowolny sposób dzięki funkcjom Wi-Fi, Ethernet i NFC
 • Poznaj twórczą swobodę drukowania i skanowania w chmurze dzięki usłudze PIXMA Cloud Link*
 • Bezproblemowe drukowanie i skanowanie z urządzeń inteligentnych z funkcją NFC za pomocą aplikacji PIXMA Touch & Print
 • Bardzo szybko dostępne odbitki wysokiej klasy, które dadzą powód do dumy

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon PIXMA MG7550

Wysokiej klasy wielofunkcyjna drukarka fotograficzna


Pokaż pasję w druku. Eleganckie i niewielkie urządzenie wielofunkcyjne wysokiej klasy drukuje zdjęcia, które dadzą powód do dumy. To zaprojektowane specjalnie dla pasjonatów fotografii urządzenie łączy wyjątkową jakość drukowania, kopiowania i skanowania z zaawansowaną łącznością Wi-Fi, Ethernet i obsługą chmury. Umożliwia szybkie i łatwe drukowanie z dowolnego źródła — komputerów, aparatów z funkcją WLAN PictBridge, kart pamięci, chmury i urządzeń inteligentnych.

Wyjątkowa sprawność działania


Piękne zdjęcia z bogactwem kolorów i zadziwiające zdjęcia monochromatyczne pozwolą wyrazić siebie. Model PIXMA MG7550 ma wszystkie technologie potrzebne do uzyskania wyjątkowo szczegółowych profesjonalnych odbitek — 6 oddzielnych atramentów, w tym szary i pigmentowy czarny do druku wyraźnego tekstu. W sercu drukarki tkwi technologia FINE firmy Canon, zapewniająca min. objętość kropli na poziomie 1 pl i rozdzielczość do 9600 dpi. Urządzenie jest też szybkie — 15 obrazów/min (mono) i 10 obrazów/min (kolor) wg standardu ESAT ISO pozwala uzyskać zdjęcie 10 × 15 cm bez obramowania w około 21 s.

Łączność z chmurą


Dostęp do chmury. Swoboda drukowania z i skanowania do Internetu — z poziomu ekranu drukarki. Ulepszona usługa PIXMA Cloud Link pozwala w kilka sekund drukować zdjęcia z serwisu Facebook, Twitter i albumów internetowych oraz drukować i skanować dokumenty w usługach w chmurze, takich jak Google Drive, OneDrive i Dropbox, a nawet załączać i wysyłać zeskanowane pliki/obrazy pocztą e-mail — wszystko bez użycia komputera*.

Obsługa smartfonów i tabletów


Użytkownik i drukarka we współpracy ze smartfonem Wystarczy pobrać aplikację PIXMA Printing Solutions firmy Canon na smartfon lub tablet. Aplikacja zapewnia dostęp do usług w chmurze. Można nawet sprawdzać stan drukarki, instrukcję obsługi lub aktualny poziom atramentu przez Wi-Fi lub Internet. Dopełnieniem opcji mobilnej łączności jest obsługa funkcji Apple AirPrint i Google Cloud Print.

Bezproblemowe sterowanie dotykowe


Aura wysokiej klasy. Łatwa i intuicyjna obsługa koniuszkami palców. Duży panel dotykowy z kolorowym ekranem 8,8 cm umożliwia łatwą obsługę menu, wybór funkcji, podgląd obrazów i korzystanie z usług w chmurze.

Obniż wydatki na atrament


Spokój i oszczędności. Dzięki oddzielnym atramentom wystarczy wymienić tylko wyczerpany kolor. Ponadto można wydrukować więcej stron za tyle samo dzięki opcjonalnym atramentom XL.

Twórcza zabawa


Funkcja Easy Photo Print+ umożliwia atrakcyjne, twórcze eksperymenty (dostępna w aplikacji PIXMA Printing Solutions). Można łatwo projektować i drukować pocztówki, kolaże zdjęć i wiele innych za pomocą tej usługi internetowej, używając zdjęć z tabletu, komputera lub chmury.

Uniwersalna konstrukcja


Oszczędność papieru i profesjonalne, dwustronne dokumenty — automatyczny druk dwustronny. Drukarka umożliwia jednoczesną obsługę papieru fotograficznego i zwykłego dzięki 2 podajnikom, a także projektowanie etykiet i drukowanie ich na zgodnych płytach (CD/DVD/BD).

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon PIXMA MG7550, jego cechach i możliwościach.

Only change the ink which runs out

Wystarczy wymieniać atrament po wyczerpaniu

Optional high yield inks

Opcjonalne pojemniki z atramentem o dużej pojemności

Use and share wirelessly

Bezprzewodowa obsługa i udostępnianie

Print from and scan to the cloud

Drukowanie z i skanowanie do chmury*

Tablet and smartphone ready

Zgodność z tabletami i smartfonami

Easy to use touch panel

Łatwy w obsłudze panel dotykowy

Large touch screen display

Duży wyświetlacz dotykowy

PIXMA-Touch-Print

Szybkie połączenie dzięki obsłudze funkcji NFC

 • Drukarka wielofunkcyjna — PIXMA MG7550
 • Instalacyjne pojemniki z atramentem
 • Przewód zasilający
 • Instalacyjna płyta CD-ROM (płyta CD tylko dla systemu Windows, sterowniki dla systemu Mac dostępne w Internecie)
 • Taca do drukowania na płytach CD
 • Instrukcje obsługi i inne dokumenty

PIXMA MG7550 Oceny i recenzje