Canon PIXMA MG7150

PIXMA MG7150

Wysokiej klasy 6-atramentowa fotograficzna drukarka wielofunkcyjna, która zapewnia profesjonalne wyniki w domu. Drukarka ma stylowy wygląd i jest łatwa w obsłudze dzięki intuicyjnemu sterowaniu dotykowemu. Ponadto oferuje zaawansowane opcje połączeń w celu drukowania z inteligentnych urządzeń i bezpośrednio z chmury.

PIXMA MG7150

Korzyści

 • Wielofunkcyjna drukarka fotograficzna wysokiej klasy w atrakcyjnej i niewielkiej obudowie: drukowanie, kopiowanie i skanowanie w domu
 • Drukowanie w chmurze bezpośrednio na ekranie drukarki: możliwość drukowania z albumów internetowych, serwisów społecznościowych i magazynów w chmurze
 • Bezproblemowe drukowanie i skanowanie przez sieć Wi-Fi ze smartfonów i tabletów
 • Sterowanie drukarką z praktycznie dowolnego miejsca przy użyciu aplikacji PIXMA Printing Solutions
 • Zdjęcia o doskonałej jakości dzięki systemowi sześciu oddzielnych pojemników z atramentem (opcjonalnie atramenty XL)

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon PIXMA MG7150

Wysokiej klasy wielofunkcyjna drukarka fotograficzna


Ta stylowa i niewielka drukarka wielofunkcyjna zapewnia wyjątkowej jakości funkcje drukowania, kopiowania i skanowania oraz zaawansowane opcje połączeń przez sieć Wi-Fi, Ethernet i chmurę. Jest idealna dla miłośników fotografii. Zapewnia szybkie i łatwe drukowanie z wielu komputerów, aparatów bezprzewodowych, kart pamięci, usług w chmurze i urządzeń przenośnych.

Funkcja „drukowania w chmurze”


Ulepszona funkcja PIXMA Cloud Link pozwala drukować bezpośrednio z Internetu. W ciągu kilku sekund można drukować zdjęcia z Facebooka, Twittera i albumów internetowych, takich jak image.canon, a także drukować z usług Evernote i Dropbox w chmurze – bez użycia komputera. Użytkownik może pobrać papeterię i inne szablony bezpośrednio z usługi PIXMA Cloud.

Obsługa smartfonów i tabletów


Drukarką można sterować z praktycznie dowolnego miejsca przy użyciu inteligentnych urządzeń. Pobierz aplikację Canon PIXMA Printing Solutions, aby drukować z i skanować do inteligentnych urządzeń, a także drukować bezpośrednio z usług w chmurze. Można nawet sprawdzać stan drukarki, instrukcję obsługi lub poziom atramentu. Obsługiwane są również funkcje Apple AirPrint i Google Cloud Print.

Wyjątkowa sprawność działania


System sześciu atramentów obejmuje kolor szary w celu drukowania zdjęć o pełniejszych kolorach i niesamowitych wydruków monochromatycznych. Z kolei technologia FINE firmy Canon o rozdzielczości do 9600 dpi zapewnia wyjątkowy poziom szczegółów, co umożliwia drukowanie zdjęć o profesjonalnej jakości. Ta drukarka wielofunkcyjna umożliwia szybkie drukowanie dokumentów A4 z prędkością 15 obr./min w trybie monochromatycznym i 10 obr./min w trybie kolorowym. Wydruk zdjęcia formatu 10x15 cm bez marginesów trwa około 21 s.

Obsługa dotykowa


Duży panel dotykowy z kolorowym ekranem dotykowym o przekątnej 8,8 cm umożliwia intuicyjne sterowanie, szybką i łatwą nawigację po menu oraz łatwe wybieranie funkcji, wyświetlanie podglądu zdjęć i korzystanie z usług w chmurze.

Obniż wydatki na atrament


Indywidualne pojemniki na atrament oznaczają, że można wymieniać tylko ten kolor, który się skończył. Opcjonalne atramenty XL umożliwiają wydrukowanie większej liczby stron niż standardowy atrament, zapewniając oszczędność do 30% na stronę.

My Image Garden


To wielofunkcyjne oprogramowanie oferuje rozwiązania do porządkowania i drukowania zdjęć, skanowania i uzyskiwania dostępu do usług internetowych. Zaawansowane funkcje, takie jak rozpoznawanie twarzy, ułatwiają wyszukiwanie zdjęć na komputerze.

Obsługa szerokiej gamy materiałów


Automatyczny druk dwustronny ogranicza ilość zużywanego papieru i pozwala uzyskać profesjonalne dokumenty dwustronne. Dwa w pełni zintegrowane podajniki obsługują jednocześnie papier fotograficzny i zwykły. Możliwość projektowania i drukowania etykiet bezpośrednio na zgodnych płytach.

Nagrody

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon PIXMA MG7150, jego cechach i możliwościach.

Only change the ink which runs out

Wystarczy wymieniać atrament po wyczerpaniu

Optional high yield inks

Opcjonalne pojemniki z atramentem o dużej pojemności

Automatic double sided printing

Automatyczne drukowanie dwustronne

Use and share wirelessly

Bezprzewodowa obsługa i udostępnianie

PIXMA Printing Solutions app

Aplikacja PIXMA Printing Solutions

Tablet and smartphone ready

Zgodność z tabletami i smartfonami

Print directly from cloud

Drukowanie bezpośrednio z chmury

Built-in card reader

Wbudowany czytnik kart

Print directly onto disc

Drukowanie bezpośrednio na płytach

Easy to use touch panel

Łatwy w obsłudze panel dotykowy

Large touch screen display

Duży wyświetlacz dotykowy

Turns on when you start printing

Włącza się w momencie rozpoczęcia drukowania

 • Drukarka wielofunkcyjna — PIXMA MG7150
 • Instalacyjne pojemniki z atramentem
 • Przewód zasilający
 • Instalacyjny dysk CD-ROM
 • Matowy papier fotograficzny MP-101 (do automatycznego wyrównywania głowic drukujących)
 • Podręczniki i inne dokumenty

PIXMA MG7150 Oceny i recenzje