Canon PIXMA MG6650

PIXMA MG6650

Zaprojektowana specjalnie dla osób, które chcą wyrazić swoją twórczość, 5-atramentowa fotograficzna drukarka wielofunkcyjna zapewnia wysoką jakość wydruków. Ponadto zaawansowana łączność Wi-Fi ułatwia drukowanie z urządzeń inteligentnych i z chmury.

MG6650

Korzyści

  • Łączenie, drukowanie, kopiowanie i skanowanie w dowolny sposób — wysoka wydajność urządzenia wielofunkcyjnego Wi-Fi
  • Poznaj twórczą swobodę drukowania i skanowania w chmurze dzięki usłudze PIXMA Cloud Link*
  • Bezproblemowe drukowanie i skanowanie z urządzeń inteligentnych z funkcją NFC za pomocą aplikacji PIXMA Touch & Print
  • Szybko dostępne odbitki wysokiej jakości, które dadzą powód do dumy
  • Wystarczy wymienić wyczerpany atrament — 5 oddzielnych atramentów

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon PIXMA MG6650

Drukarka wielofunkcyjna o wysokiej wydajności


Wyraź pasję w druku. Doskonały pomocnik — zapewniające łączność i wydajność domowe urządzenie wielofunkcyjne ma wszystko — zaawansowany 5-atramentowy system, funkcję szybkiego drukowania, kopiowania i skanowania oraz obsługę chmury. Urządzenie zaprojektowano z myślą o bezprzewodowym udostępnianiu w domu i zdalnym użytkowaniu z urządzeń mobilnych. Ponadto ułatwia ono drukowanie zdjęć z kart pamięci i zgodnych aparatów bezprzewodowych.

Łączność z chmurą


Dostęp do chmury. Swoboda drukowania z i skanowania do Internetu — z poziomu ekranu drukarki. Ulepszona usługa PIXMA Cloud Link pozwala w kilka sekund drukować zdjęcia z serwisu Facebook, Twitter i albumów internetowych oraz drukować i skanować dokumenty w usługach w chmurze, takich jak Google Drive, OneDrive i Dropbox, a nawet załączać i wysyłać zeskanowane pliki/obrazy pocztą e-mail — wszystko bez użycia komputera*.

Obsługa smartfonów i tabletów


Użytkownik i drukarka we współpracy ze smartfonem Wystarczy pobrać aplikację PIXMA Printing Solutions firmy Canon na smartfon lub tablet. Aplikacja zapewnia dostęp do usług w chmurze. Można nawet sprawdzać stan drukarki, instrukcję obsługi lub aktualny poziom atramentu przez Wi-Fi lub Internet. Dopełnieniem opcji mobilnej łączności jest obsługa funkcji Apple AirPrint i Google Cloud Print.

Szybkie drukowanie w doskonałej jakości


Najwyższa jakość wydruków zaimponuje rodzinie i znajomym. Można z dumą prezentować obrazy o wysokim poziomie szczegółów i drukować profesjonalne dokumenty z wyraźnym tekstem, używając 5 oddzielnych atramentów, technologii FINE firmy Canon i rozdzielczości drukowania do 4800 dpi. Równie szybkie drukowanie — 15 obrazu/min (mono) i 9,7 obrazu/min (kolor) wg standardu ESAT ISO. Można uzyskać zdjęcie 10 × 15 cm bez obramowania w około 44 s.

Łatwe sterowanie dotykowe


Aura wysokiej klasy. Łatwa i intuicyjna obsługa koniuszkami palców. Duży kolorowy ekran dotykowy 7,5 cm umożliwia łatwą obsługę menu, wybór funkcji, podgląd obrazów i korzystanie z usług w chmurze.

Niższe wydatki na atrament i papier


Minimalna ilość odpadów i maksymalna oszczędność. Dzięki oddzielnym atramentom wystarczy wymienić tylko wyczerpany kolor. Ponadto można wydrukować więcej stron za tyle samo dzięki opcjonalnym atramentom XL i oszczędzać papier w trybie automatycznego druku dwustronnego.

Twórcza zabawa


Funkcja Easy Photo Print+ umożliwia atrakcyjne, twórcze eksperymenty (dostępna w aplikacji PIXMA Printing Solutions). Można łatwo projektować i drukować pocztówki, kolaże zdjęć i wiele innych za pomocą tej usługi internetowej, używając zdjęć z tabletu, komputera lub chmury.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon PIXMA MG6650, jego cechach i możliwościach.

Only change the ink which runs out

Wystarczy wymieniać atrament po wyczerpaniu

Touch Screen

Duży wyświetlacz dotykowy

Optional high yield inks

Opcjonalne pojemniki z atramentem o dużej pojemności

Use and share wirelessly

Bezprzewodowa obsługa i udostępnianie

Print from and scan to the cloud

Drukowanie z i skanowanie do chmury*

Built-in card reader

Wbudowany czytnik kart

PIXMA Printing Solutions app

Aplikacja PIXMA Printing Solutions

PIXMA-Touch-Print

Szybkie połączenie dzięki obsłudze funkcji NFC

  • Drukarka wielofunkcyjna — PIXMA MG6650
  • Instalacyjne pojemniki z atramentem
  • Przewód zasilający
  • Instalacyjna płyta CD-ROM (płyta CD tylko dla systemu Windows, sterowniki dla systemu Mac dostępne w Internecie)
  • Instrukcje obsługi i inne dokumenty

PIXMA MG6650 Oceny i recenzje