Canon PIXMA MG6450

PIXMA MG6450

5-atramentowa, wielofunkcyjna drukarka fotograficzna o wysokiej wydajności z zaawansowanymi opcjami połączeń Wi-Fi w celu bezpośredniego drukowania z inteligentnych urządzeń i chmury. Ta stylowa, niewielka i łatwa w obsłudze drukarka zapewnia wydruki o doskonałej jakości.

PIXMA MG6450

Korzyści

  • Stylowa wielofunkcyjna drukarka fotograficzna o wysokiej wydajności z obsługą sieci Wi-Fi oraz funkcji drukowania, kopiowania i skanowania
  • Drukowanie w chmurze bezpośrednio na ekranie drukarki z albumów internetowych, serwisów społecznościowych i magazynów w chmurze
  • Bezproblemowe drukowanie i skanowanie z inteligentnych urządzeń przez sieć Wi-Fi lub Internet
  • Pobranie aplikacji PIXMA Printing Solutions umożliwi zdalne sterowanie drukarką
  • Łatwe drukowanie zdjęć dzięki kolorowemu wyświetlaczowi o przekątnej 7,5 cm, czytnikowi kart pamięci i bezprzewodowej funkcji PictBridge

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon PIXMA MG6450

Drukarka wielofunkcyjna o wysokiej wydajności


Ta drukarka wielofunkcyjna o wysokiej wydajności ze stylowym, błyszczącym wykończeniem jest wyposażona w zaawansowany system pięciu atramentów i umożliwia szybkie drukowanie, kopiowanie i skanowanie w wysokiej jakości, a także dostęp do chmury. Drukarka została zaprojektowana do bezprzewodowego udostępniania i użytku w całym domu, a także do zdalnej obsługi z urządzeń przenośnych.

Towarzysz dla aparatu


Wbudowany czytnik kart pamięci i funkcja PictBridge z obsługą sieci bezprzewodowej sprawiają, że można w prosty sposób drukować zdjęcia bezpośrednio z kart pamięci lub zgodnych aparatów bezprzewodowych. Ponadto można skanować dokumenty i zdjęcia na kartę pamięci. Duży wyświetlacz o przekątnej 7,5 cm ułatwia wyświetlanie wybranych funkcji i podgląd obrazów.

Funkcja „drukowania w chmurze”


Ulepszona funkcja PIXMA Cloud Link pozwala drukować bezpośrednio z Internetu. W ciągu kilku sekund można wydrukować zdjęcia z Facebooka, Twittera i albumów internetowych, takich jak image.canon, a także wydrukować dokument z usług Evernote i Dropbox w chmurze – bezpośrednio z dużego ekranu drukarki. Tworzenie kalendarzy, pobieranie papeterii i innych szablonów bezpośrednio z usługi PIXMA Cloud.

Obsługa smartfonów i tabletów


Drukarką można sterować bezpośrednio z inteligentnego urządzenia , co zapewnia jeszcze większą wygodę. Pobierz aplikację Canon PIXMA Printing Solutions, aby drukować z i skanować do inteligentnych urządzeń, a także usług w chmurze. Aplikacja pozwala sprawdzać stan drukarki, instrukcję obsługi lub poziom atramentu. Obsługiwane są również funkcje Apple AirPrint i Google Cloud Print.

Znakomite wydruki dzięki oddzielnym pojemnikom z atramentem


System 5 oddzielnych atramentów sprawia, że można wymieniać tylko ten kolor, który się skończył — co zwiększa wydajność drukowania. Specjalne atramenty w kolorze czarnym do dokumentów i do zdjęć wraz z technologią FINE firmy Canon i rozdzielczością druku do 4800 dpi pozwalają uzyskać ostry tekst oraz zdjęcia z wysokim poziomem szczegółów.

Szybkie drukowanie


Ta drukarka jest idealna do szybkiego drukowania w domu z wysoką jakością: druk dokumentów A4 z prędkością 15 obr./min w trybie monochromatycznym i 9,7 obr./min w trybie kolorowym. Wydruk zdjęcia formatu 10x15 cm bez marginesów trwa około 44 s.

Niższe wydatki na atrament i papier


Opcjonalne atramenty XL umożliwiają wykonanie znacznie większej liczby wydruków niż ich standardowe odpowiedniki, co wydłuża czas między wymianami. Pozwala to uzyskać oszczędności do 30% na stronę. Automatyczny druk dwustronny ogranicza ilość zużywanego papieru i pozwala uzyskać profesjonalne dokumenty dwustronne.

Oprogramowanie My Image Garden


Wielofunkcyjne oprogramowanie oferuje rozwiązania do porządkowania i drukowania zdjęć, skanowania i uzyskiwania dostępu do usług internetowych. Zaawansowane funkcje, takie jak rozpoznawanie twarzy, ułatwiają wyszukiwanie zdjęć na komputerze.

Nagrody

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon PIXMA MG6450, jego cechach i możliwościach.

Only change the ink which runs out

Wystarczy wymieniać atrament po wyczerpaniu

Optional high yield inks

Opcjonalne pojemniki z atramentem o dużej pojemności

Automatic double sided printing

Automatyczne drukowanie dwustronne

Use and share wirelessly

Bezprzewodowa obsługa i udostępnianie

PIXMA Printing Solutions app

Aplikacja PIXMA Printing Solutions

Tablet and smartphone ready

Zgodność z tabletami i smartfonami

Print directly from cloud

Drukowanie bezpośrednio z chmury

Built-in card reader

Wbudowany czytnik kart

  • Drukarka wielofunkcyjna — PIXMA MG6450
  • Instalacyjne pojemniki z atramentem
  • Przewód zasilający
  • Instalacyjny dysk CD-ROM
  • Podręczniki i inne dokumenty