Canon PIXMA MG5650

PIXMA MG5650

Najwyższy poziom wszechstronności Rodzinne, 5-atramentowe urządzenie wielofunkcyjne o wysokiej jakości oferuje piękne zdjęcia i dokumenty, atrakcyjne funkcje i łatwą łączność z inteligentnymi urządzeniami i usługami w chmurze.

PIXMA MG5650

Korzyści

  • Wszechstronność. Łatwe łączenie, drukowanie, kopiowanie i skanowanie w dowolny sposób — wysokiej jakości urządzenie wielofunkcyjne Wi-Fi
  • Poznaj twórczą swobodę drukowania i skanowania w chmurze dzięki usłudze PIXMA Cloud Link*
  • Bezproblemowe drukowanie i skanowanie z urządzeń inteligentnych za pomocą aplikacji PIXMA Printing Solutions
  • Uwiecznianie cennych chwil na szybko dostępnych odbitkach o wysokiej jakości
  • Wystarczy wymienić wyczerpany atrament — 5 oddzielnych atramentów

Szczegółowy opis cech

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon PIXMA MG5650

Drukarka wielofunkcyjna o wysokiej jakości


Łączenie, tworzenie, drukowanie, skanowanie i kopiowanie w domu. Cała rodzina może korzystać z zalet ekonomicznego, 5-atramentowego urządzenia wielofunkcyjnego z zaawansowaną łącznością Wi-Fi i obsługą chmury. Zaprojektowane z myślą o użytkowaniu i bezprzewodowym udostępnianiu w domu oraz zdalnej obsłudze z urządzeń przenośnych — ma także funkcję Wireless LAN PictBridge, więc pozwala łatwo drukować ulubione zdjęcia ze zgodnych aparatów bezprzewodowych.

Niższe wydatki na atrament i papier


Minimalna ilość odpadów i maksymalna oszczędność. Dzięki oddzielnym atramentom wystarczy wymienić tylko wyczerpany kolor. Ponadto można wydrukować więcej stron za tyle samo dzięki opcjonalnym atramentom XL i oszczędzać papier w trybie automatycznego druku dwustronnego.

Łączność z chmurą


Dostęp do chmury. Swoboda drukowania z i skanowania do Internetu — z poziomu ekranu drukarki. Ulepszona usługa PIXMA Cloud Link pozwala w kilka sekund drukować zdjęcia z serwisu Facebook, Twitter i albumów internetowych oraz drukować i skanować dokumenty w usługach w chmurze, takich jak Google Drive, OneDrive i Dropbox, a nawet załączać i wysyłać zeskanowane pliki/obrazy pocztą e-mail — wszystko bez użycia komputera*.

Obsługa smartfonów i tabletów


Użytkownik i drukarka we współpracy ze smartfonem Wystarczy pobrać aplikację PIXMA Printing Solutions firmy Canon na smartfon lub tablet. Aplikacja zapewnia dostęp do usług w chmurze. Można nawet sprawdzać stan drukarki, instrukcję obsługi lub aktualny poziom atramentu przez Wi-Fi lub Internet. Dopełnieniem opcji mobilnej łączności jest obsługa funkcji Apple AirPrint i Google Cloud Print.

Szybkie drukowanie w wysokiej jakości


Wysoka jakość wydruków zaimponuje rodzinie i znajomym. Można z dumą prezentować obrazy o wysokim poziomie szczegółów i drukować profesjonalne dokumenty z wyraźnym tekstem, używając 5 oddzielnych atramentów, technologii FINE firmy Canon i rozdzielczości drukowania do 4800 dpi. Równie szybkie drukowanie — 12,7 obrazu/min (mono) i 8,7 obrazu/min (kolor) wg standardu ESAT ISO. Można uzyskać zdjęcie 10 × 15 cm bez obramowania w około 44 s.

Szybka i łatwa obsługa


Łatwe sterowanie, podgląd i łączność Duży wyświetlacz (6,2 cm) sprawia, że wszystko jest wyraźne, niezależnie od tego, czy chodzi o wybór funkcji, podgląd obrazów czy używanie usług w chmurze. Ponadto nie trzeba czekać na rozpoczęcie drukowania z komputera lub urządzenia przenośnego w tej samej sieci — wszystko dzięki funkcji automatycznego włączania.

Twórcza zabawa


Funkcja Easy Photo Print+ umożliwia atrakcyjne, twórcze eksperymenty. (Dostępna w aplikacji PIXMA Printing Solutions). Można łatwo projektować i drukować pocztówki, kolaże zdjęć i wiele innych za pomocą tej usługi internetowej, używając zdjęć z tabletu, komputera lub chmury.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon PIXMA MG5650, jego cechach i możliwościach.

Only change the ink which runs out

Wystarczy wymieniać atrament po wyczerpaniu

4800 dpi

Małe kropelki atramentu zapewniają precyzję druku

Optional high yield inks

Opcjonalne pojemniki z atramentem o dużej pojemności

Use and share wirelessly

Bezprzewodowa obsługa i udostępnianie

Print from and scan to the cloud

Drukowanie z i skanowanie do chmury

Tablet and smartphone ready

Zgodność z tabletami i smartfonami

PIXMA Printing Solutions app

Aplikacja PIXMA Printing Solutions

Automatic double sided printing

Automatyczne drukowanie dwustronne

  • Drukarka wielofunkcyjna — PIXMA MG5650
  • Instalacyjne pojemniki z atramentem
  • Przewód zasilający
  • Instalacyjna płyta CD-ROM (płyta CD tylko dla systemu Windows — sterowniki dla systemu Mac dostępne w Internecie)
  • Instrukcje obsługi i inne dokumenty