Canon PIXMA MG5550

PIXMA MG5550

Drukarka wielofunkcyjna o wysokiej jakości z obsługą sieci Wi-Fi oraz funkcjami drukowania, kopiowania i skanowania do użytku domowego. Cechy i funkcje obejmują 5 oddzielnych pojemników z atramentem, zaawansowane opcje połączenia ze smartfonem oraz bezpośredni druk z chmury, a także opcjonalne atramenty XL.

PIXMA MG5550

Korzyści

  • Wielofunkcyjna drukarka fotograficzna o wysokiej jakości z obsługą sieci Wi-Fi oraz funkcjami drukowania, kopiowania i skanowania
  • Drukowanie w chmurze bezpośrednio z ekranu drukarki: możliwość drukowania z albumów internetowych, serwisów społecznościowych i magazynów w chmurze
  • Bezproblemowe drukowanie i skanowanie z inteligentnych urządzeń przez sieć Wi-Fi lub Internet
  • Pobranie aplikacji PIXMA Printing Solutions umożliwi zdalne sterowanie drukarką
  • Obsługa funkcji Google Cloud Print i Apple AirPrint

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon PIXMA MG5550

Drukarka wielofunkcyjna o wysokiej jakości


Dzięki zaawansowanym opcjom połączenia Wi-Fi i systemowi pięciu atramentów ta drukarka wielofunkcyjna oferuje łatwe drukowanie, kopiowanie i skanowanie w wysokiej jakości, a także bezpośredni dostęp do chmury. Drukarka została zaprojektowana do bezprzewodowego udostępniania i użytku w całym domu, a także do zdalnej obsługi z urządzeń przenośnych.

Funkcja „drukowania w chmurze”


Ulepszona funkcja PIXMA Cloud Link zapewnia swobodę bezpośredniego druku z Internetu. W ciągu kilku sekund można wydrukować zdjęcia z Facebooka, Twittera i albumów internetowych, takich jak image.canon, a także wydrukować dokument z usług Evernote i Dropbox w chmurze – bezpośrednio z ekranu drukarki. Tworzenie kalendarzy, pobieranie papeterii i innych szablonów bezpośrednio z usługi PIXMA Cloud.

Obsługa smartfonów i tabletów


Drukarką można sterować bezpośrednio z inteligentnych urządzeń, co zapewnia jeszcze większą wygodę. Pobierz aplikację Canon PIXMA Printing Solutions, aby drukować z i skanować do inteligentnych urządzeń, a także usług w chmurze. Aplikacja pozwala sprawdzać stan drukarki, instrukcję obsługi lub poziom atramentu. Obsługiwane są również funkcje Apple AirPrint i Google Cloud Print.

Ekonomiczne, niezależne pojemniki z atramentem zapewniające doskonałe wydruki


W celu zwiększenia oszczędności to urządzenie wielofunkcyjne zostało wyposażone w 5 oddzielnych atramentów, dzięki czemu można wymieniać tylko ten kolor, który się skończył, co zwiększa wydajność drukowania. Specjalne atramenty w kolorze czarnym do dokumentów i do zdjęć wraz z technologią FINE firmy Canon i rozdzielczością druku do 4800 dpi pozwalają uzyskać ostry tekst oraz zdjęcia z wysokim poziomem szczegółów.

Szybkie drukowanie


Ta drukarka jest idealna do szybkiego drukowania w domu z wysoką jakością: druk dokumentów A4 (wg ESAT ISO) z prędkością 12,2 obr./min w trybie monochromatycznym i 8,7 obr./min w trybie kolorowym. Wydruk zdjęcia formatu 10x15 cm bez marginesów trwa około 44 s.

Niższe wydatki na atrament i papier


Opcjonalne atramenty XL umożliwiają wykonanie znacznie większej liczby wydruków niż ich standardowe odpowiedniki, co wydłuża czas między wymianami — idealne rozwiązanie, jeżeli dużo drukujesz. Pozwala to uzyskać oszczędności do 30% na stronę. Automatyczny druk dwustronny ogranicza ilość zużywanego papieru i pozwala uzyskać profesjonalne dokumenty dwustronne.

Łatwa obsługa


Wyraźny wyświetlacz o przekątnej 6,2 cm ułatwia wyświetlanie wybranych funkcji i używanie usług w chmurze. Funkcja automatycznego włączania zasilania włącza drukarkę w chwili rozpoczęcia drukowania z komputera lub urządzenia przenośnego pracującego w tej samej sieci.

Oprogramowanie My Image Garden


Wielofunkcyjne oprogramowanie oferuje rozwiązania do porządkowania i drukowania zdjęć, skanowania i uzyskiwania dostępu do usług internetowych. Zaawansowane funkcje, takie jak rozpoznawanie twarzy, ułatwiają wyszukiwanie wszystkich zdjęć na komputerze.

Nagrody

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon PIXMA MG5550, jego cechach i możliwościach.

Only change the ink which runs out

Wystarczy wymieniać atrament po wyczerpaniu

Optional high yield inks

Opcjonalne pojemniki z atramentem o dużej pojemności

Automatic double sided printing

Automatyczne drukowanie dwustronne

Use and share wirelessly

Bezprzewodowa obsługa i udostępnianie

PIXMA Printing Solutions app

Aplikacja PIXMA Printing Solutions

Tablet and smartphone ready

Zgodność z tabletami i smartfonami

Print directly from cloud

Drukowanie bezpośrednio z chmury

Turns on when you start printing

Włącza się w momencie rozpoczęcia drukowania

  • Drukarka wielofunkcyjna — PIXMA MG5550
  • Instalacyjne pojemniki z atramentem
  • Przewód zasilający
  • Instalacyjny dysk CD-ROM
  • Podręczniki i inne dokumenty

PIXMA MG5550 Oceny i recenzje