Canon PIXMA MG3250

PIXMA MG3250

Urządzenie wielofunkcyjne z obsługą Wi-Fi pozwala łatwo drukować, kopiować i skanować z dowolnego miejsca w domu. Do zalet należą kompaktowa konstrukcja FastFront i automatyczne drukowanie dwustronne, a także obsługa drukowania z urządzeń mobilnych i Apple AirPrint.

PIXMA MG3250

Korzyści

  • Urządzenie wielofunkcyjne z obsługą Wi-Fi: drukarka, kopiarka i skaner
  • Drukowanie z urządzeń mobilnych i obsługa Apple AirPrint
  • Łatwe i efektywne drukowanie przez Internet
  • Opcjonalne atramenty XL pozwalają drukować więcej
  • Oszczędność papieru dzięki funkcji automatycznego drukowania dwustronnego
  • Szybkie drukowanie dokumentów i zdjęć
  • Oprogramowanie My Image Garden
  • Automatyczne włączanie i wyłączanie zasilania

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon PIXMA MG3250

Niewielkie, bezprzewodowe urządzenie wielofunkcyjne


Dzięki obsłudze Wi-Fi ta drukarka wielofunkcyjna może drukować materiały z komputerów i urządzeń przenośnych w całym domu. Elegancka i kompaktowa obudowa FastFront upraszcza wkładanie papieru i wymianę atramentów. To doskonała drukarka, kopiarka i skaner dla osób poszukujących urządzenia do codziennego użytku.

Obsługa smartfonów i tabletów


Aplikacja Easy-PhotoPrint firmy Canon zapewnia elastyczność, która umożliwia drukowanie z, a nawet skanowanie do urządzeń przenośnych z dowolnego miejsca w domu. Obsługa Apple AirPrint umożliwia także drukowanie zdjęć, wiadomości e-mail, stron internetowych i innych dokumentów bezpośrednio z urządzeń iPhone, iPad i iPod touch.

Drukuj więcej za mniej


Kasety XL typu FINE o dużej pojemności umożliwiają wydłużenie czasu między wymianami. Pozwalają wykonać znacznie więcej wydruków niż ich standardowe odpowiedniki. Kasety XL są także bardziej ekonomiczne i pozwalają zaoszczędzić do 50% w przeliczeniu na stronę — idealne rozwiązanie do regularnego drukowania.

Oszczędność papieru


Funkcja automatycznego trybu dwustronnego pozwala oszczędzać papier i jednocześnie uzyskiwać profesjonalne dokumenty. Wtyczka Easy-WebPrint EX umożliwia inteligentne drukowanie przez Internet — tylko potrzebnych materiałów. Funkcja ta pozwala łatwo zbierać informacje ze stron internetowych i łączyć je na jednej stronie, co zwiększa wydajność drukowania.

Szybkie drukowanie w wysokiej jakości


System kaset typu FINE zapewnia dużą szczegółowość obrazu i szybkość drukowania. Wysoka jakość szybkiego drukowania dokumentów i zdjęć formatu A4 (wg ISO ESAT): 9,2 obr./min w trybie monochromatycznym i 5,0 obr./min w kolorze. Czas drukowania zdjęcia formatu 10 x 15 cm bez marginesów: około 44 s. Czas kopiowania formatu A4 w kolorze: około 20 s.

Oprogramowanie My Image Garden


Pojedynczy pakiet narzędzi umożliwia łatwe drukowanie i skanowanie zdjęć oraz uzyskiwanie dostępu do usług internetowych, takich jak CREATIVE PARK PREMIUM. Dzięki funkcjom porządkowania zdjęć, takim jak rozpoznawanie twarzy, program znajdzie w komputerze nawet dawno zapomniane zdjęcia i połączy je w świetne kompozycje do wydrukowania. Ułatwia również skanowanie do serwisów typu cloud i tworzenie dokumentu PDF.

Drukowanie bezpośrednio z Facebooka


Aplikacja Print Your Days pozwala drukować zdjęcia własne i znajomych bezpośrednio z serwisu Facebook. Można stosować różne efekty i tworzyć przyciągające wzrok pięciozdjęciowe kolaże dzięki jednemu z wielu dostępnych stylów tła.

Oszczędzaj energię


Zredukuj zużycie energii dzięki funkcji automatycznego wyłączania zasilania, która wyłącza drukarkę nieużywaną przez ustawiony czas. Automatyczne włączanie zasilania zapewnia wygodne, automatyczne uruchamianie urządzenia w chwili rozpoczęcia drukowania.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon PIXMA MG3250, jego cechach i możliwościach.

Convenient and easy to replace

Wygodna i łatwa wymiana

Micro ink droplets for precise print

Małe kropelki atramentu zapewniają precyzję druku

High resolution photo printing

Drukowanie zdjęć w wysokiej rozdzielczości

Automatic double sided printing

Automatyczne drukowanie dwustronne

Use and share wirelessly

Bezprzewodowa obsługa i udostępnianie

Tablet and smartphone ready

Zgodność z tabletami i smartfonami

Compact design and easy operation

Zwarta konstrukcja i łatwa obsługa

Print images from your movies

Drukowanie zdjęć z filmów

Smart web printing

Inteligentny druk internetowy

High resolution scanning

Skanowanie w wysokiej rozdzielczości

Facebook photo printing

Drukowanie zdjęć z serwisu Facebook

One-stop creative software

Wszechstronne oprogramowanie dla kreatywnych