Canon PIXMA MG2950

PIXMA MG2950

Niedrogie i niewielkie urządzenie wielofunkcyjne Wi-Fi to przepustka do bezprzewodowego świata – pozwala łatwo drukować ze smartfonów, tabletów, aparatów lub chmury. Proste łączenie, kopiowanie, drukowanie i skanowanie

PIXMA MG2950

Korzyści

  • Uwolnienie od przewodów Łatwe łączenie, drukowanie, kopiowanie i skanowanie w dowolny sposób – wysokiej jakości urządzenie wielofunkcyjne Wi-Fi
  • Szybko dostępne wydruki o wysokiej jakości uwieczniają szczegóły – technologia kaset FINE
  • Bezproblemowe drukowanie i skanowanie z urządzeń inteligentnych za pomocą aplikacji Canon PRINT
  • Poznaj twórczą swobodę drukowania z chmury dzięki usłudze PIXMA Cloud Link
  • Więcej wydruków za tyle samo – opcjonalne atramenty XL

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon PIXMA MG2950

Niewielkie urządzenie wielofunkcyjne z obsługą Wi-Fi


Przejście na Wi-Fi. Urządzenie wielofunkcyjne może być używane i udostępniane bezprzewodowo w domu oraz zdalnie z urządzeń przenośnych – każdy może uzyskać tę samą, wysoką jakość wydruków. Urządzenie jest idealne do codziennego drukowania, skanowania i kopiowania. Ponadto obsługuje funkcję Wireless LAN PictBridge, więc można łatwo drukować zdjęcia ze zgodnych aparatów bezprzewodowych. Zwarta i elegancka konstrukcja pozwala oszczędzić miejsce i ułatwia wkładanie papieru i wymianę atramentów.

Obniż wydatki na atrament


Więcej wydruków za tyle samo. Można wydrukować znacznie więcej stron, a wymiana atramentów odbywa się rzadziej dzięki opcjonalnym kasetom FINE XL. Oszczędność może wynieść nawet 30% na stronę w porównaniu ze standardowymi odpowiednikami.

Szybkie drukowanie w wysokiej jakości


Bardzo wysoki poziom szczegółowości. Podczas drukowania lub kopiowania system kaset FINE i rozdzielczość druku do 4800 dpi zapewniają żywe kolory i wyraźny tekst. Urządzenie jest też szybkie – 8 obrazów/min (mono) i 4 obrazy/min (kolor) wg standardu ESAT ISO.

Łączność z chmurą


Swoboda drukowania z chmury. Użytkownik może używać smartfonu lub tabletu, aby w ciągu sekund wydrukować zdjęcia z serwisu Facebook, Twitter i innych albumów internetowych. Ulepszona usługa PIXMA Cloud Link umożliwia dostęp do dokumentów z GoogleDrive i drukowanie ich.

Obsługa smartfonów i tabletów


Użytkownik i drukarka we współpracy ze smartfonem Wystarczy pobrać aplikację Canon PRINT dla smartfonu lub tabletu. Aplikacja zapewnia dostęp do usług i umożliwia drukowanie z chmury. Można nawet sprawdzać stan drukarki, instrukcję obsługi lub aktualny poziom atramentu przez Wi-Fi lub Internet. Dopełnieniem opcji mobilnej łączności jest obsługa funkcji Google Cloud Print.

Twórcza zabawa


Zabawa w odkrywanie kreatywności. Dzięki usłudze internetowej Easy Photo Print+ (dostępna w aplikacji Canon PRINT) można łatwo projektować i drukować pocztówki, kolaże zdjęć i wiele innych, używając zdjęć z tabletu, komputera lub chmury.

Inteligentne uruchomienie


To urządzenie wielofunkcyjne nie każe czekać. Jest zawsze gotowe i włącza się automatycznie, gdy użytkownik wysyła coś do wydrukowania. Ponadto wyłącza się, jeśli nie jest używane przez określony czas – oszczędzając tym samym prąd. Ponadto tryb cichy sprawia, że drukowanie jest prawie niezauważalne.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon PIXMA MG2950, jego cechach i możliwościach.

Convenient and easy to replace

Wygodna i łatwa wymiana

High resolution photo printing

Drukowanie zdjęć w wysokiej rozdzielczości

Micro ink droplets for precise print

Małe kropelki atramentu zapewniają precyzję druku

Optional high yield inks

Opcjonalne pojemniki z atramentem o dużej pojemności

Use and share wirelessly

Bezprzewodowa obsługa i udostępnianie

Print directly from cloud

Drukowanie bezpośrednio z chmury

Canon PRINT app

Aplikacja Canon PRINT

Turns on when you start printing

Włącza się w momencie rozpoczęcia drukowania

  • Drukarka wielofunkcyjna — PIXMA MG2950
  • Kasety FINE
  • Przewód zasilający
  • Instalacyjna płyta CD-ROM (płyta CD tylko dla systemu Windows — sterowniki dla systemu Mac dostępne w Internecie)
  • Instrukcje obsługi i inne dokumenty
Cloud-Printers

Funkcja drukowania w chmurze

Drukarki PIXMA z funkcją obsługi chmury umożliwiają swobodne drukowanie z internetowych serwisów w chmurze bezpośrednio z poziomu urządzenia inteligentnego.