Canon PIXMA G3400

PIXMA G3400

Obsługujące Wi-Fi i usługi w chmurze urządzenie wielofunkcyjne z bardzo wydajnymi pojemnikami z atramentem umożliwia wykonywanie w domu lub biurze olśniewających, tanich wydruków, zarówno w przypadku dokumentów, jak i zdjęć.

Korzyści

  • Urządzenie wielofunkcyjne z modułem Wi-Fi do wydajnego drukowania dokumentów i zdjęć
  • Tryb kolorowy: 7000 stron. Tryb czarno-biały: 6000 stron*
  • Drukowanie przez sieć Wi-Fi za pomocą aplikacji Canon PRINT lub usługi PIXMA Cloud Link.
  • Zdjęcia w formacie 10 × 15 cm bez obramowania w ciągu około 60 s
  • Oszczędne drukowanie dużych ilości materiałów.

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon PIXMA G3400

Bardzo wydajne drukowanie, kopiowanie i skanowanie w sieci


Dzięki wbudowanej funkcji Wi-Fi urządzenie wielofunkcyjne PIXMA G3400 idealnie nadaje się do stosowania w domu, w biurze i w małych firmach, niezależnie od tego, czy drukowane są dokumenty czy zdjęcia. Nasze urządzenie wielofunkcyjne jest niezrównane, jeśli chodzi o wydajność druku: umożliwia wydrukowanie 7000 stron w kolorze i 6000 stron* w trybie czarno-białym, co oznacza, że dzięki niskim kosztom drukowania można sporo zaoszczędzić.

Aplikacja Canon PRINT / drukowanie przez sieć Wi-Fi


Teraz można drukować z dowolnego miejsca, ponieważ urządzenie wielofunkcyjne PIXMA G3400 ma moduł Wi-Fi, który umożliwia bezprzewodowe drukowanie z komputera lub urządzeń mobilnych za pomocą aplikacji Canon PRINT. Nie trzeba instalować nowego oprogramowania, by rozpocząć drukowanie.

PIXMA Cloud


Usługa PIXMA Cloud umożliwia dostęp do usług internetowych, takich jak Dysk Google, Evernote, Dropbox i OneDrive. Firma Canon zdaje sobie sprawę, jak wielką rolę w udostępnianiu informacji odgrywają media społecznościowe, dlatego teraz możliwe jest drukowanie informacji z takich serwisów jak Facebook czy Instagram.

Czarny atrament pigmentowy i kolorowe atramenty barwnikowe


Popraw jakość swoich wydruków dzięki czarnemu atramentowi pigmentowemu i kolorowym atramentom barwnikowym o wysokiej jakości, które umożliwiają drukowanie odpowiednio niezwykle wyraźnego tekstu i olśniewająco żywych obrazów. Zyskasz również możliwość drukowania zdjęć 10 × 15 cm bez obramowania w czasie około 60 sekund.

Zintegrowane zbiorniki z atramentem


Urządzenia z serii PIXMA G zostały skonstruowane z myślą o funkcjonalnej konstrukcji. Umieszczenie zbiorników z atramentem z przodu ułatwia uzupełnianie i śledzenie poziomu atramentu, dzięki czemu atrament nie skończy się niespodziewanie. Jednocześnie kompaktowa i elegancka konstrukcja umożliwia pełną integrację urządzenia ze środowiskiem domowym lub biurowym.

Niezawodne podzespoły do drukowania dużej ilości materiałów


Firma Canon dołożyła starań, by jej system wydruku pracował stabilnie podczas drukowania dużych ilości materiałów, usprawniając głowice FINE oraz technologię zapobiegającą przenikaniu bąbelków powietrza do systemu przewodów atramentowych.

* Wydajność druku jest wartością szacowaną w oparciu o niezależną metodę testową firmy Canon, w ramach której jest stosowana karta ISO/IEC 24712 i symulacja ciągłego drukowania z wymianą zbiorników z atramentem po wstępnej konfiguracji urządzenia. Wartości wydajności druku nie należy sumować.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon PIXMA G3400, jego cechach i możliwościach.

Borderless Printing

Borderless Printing (Drukowanie bez marginesów)

High page yield

Drukowanie dużej liczby dokumentów i zdjęć

High Ink System

Czarny atrament pigmentowy i kolorowe atramenty barwnikowe

4800dpi

Drukowanie zdjęć w wysokiej rozdzielczości

Integrated Ink Tanks

Zbiorniki z atramentem z możliwością łatwego uzupełniania

2pl

Małe kropelki atramentu zapewniające precyzję druku

Wireless Printing

Drukowanie z urządzeń bezprzewodowych

Smartphone and Tablet

Drukowanie z popularnych usług w chmurze

  • Urządzenie typu 3-w-1 PIXMA G3400
  • 4 bardzo wydajne zbiorniki z atramentem 
  • Przewód zasilający
  • Płyta CD-ROM do konfiguracji (tylko dla systemu Windows)
  • Instrukcje obsługi i inne dokumenty