Obiektywy do aparatu EOS M

Canon Mount Adapter EF-EOS M

Lekki adapter mocowania umożliwia podłączenie dowolnego obiektywu EF do aparatu EOS M bez utraty jakości i prędkości.

Korzyści

 • Mały, lekki adapter mocowania EF-M dla modelu EOS M

 • Zgodność z całą serią

 • Zdejmowane mocowanie statywu

Cechy szczegółowe

 • Mały, lekki adapter mocowania EF-M

  Niewielki, lekki i pasujący do modelu EOS M adapter mocowania EF-EOS M można łatwo zabrać ze sobą w dowolne miejsce. Umożliwia korzystanie w modelu EOS M z mocowania EF-M i podłączenie jednego z bogatej gamy obiektywów systemu EOS firmy Canon — zapewnia dostęp do świata twórczych możliwości.

 • Zgodny z całą gamą obiektów EF i EF-S firmy Canon

  Rozbuduj system EOS M i odkrywaj swoją kreatywność. Adapter mocowania EF-EOS M zapewnia pełny dostęp do całej gamy obiektywów EF i EF-S firmy Canon i umożliwia korzystanie z obiektów posiadanych dotychczas i próbowanie nowych w celu uzyskania pożądanych efektów. Bogata oferta obejmuje obiektywy o stałej ostrości i zmiennym powiększeniu, obejmującym zakres ogniskowej od 8 do 800 mm, dzięki temu można fotografować wszystko — od rozległych, pięknych krajobrazów, po doskonałe zdjęcia dzikiej przyrody wykonywane z dużej odległości i przy bardzo dużym zbliżeniu. Można również eksperymentować z obiektywami specjalistycznymi, takimi jak Macro, które pozwalają wykonywać doskonałe zbliżenia ukrytych szczegółów codzienności, albo Fish Eye, dzięki którym można tworzyć wyjątkowe efekty fotograficzne.

 • Zdejmowane mocowanie statywu

  Aby zapewnić doskonałą stabilność aparatu podczas wykonywania pięknych zdjęć z redukcją rozmycia, adapter mocowania EF-EOS M został wyposażony w zdejmowany uchwyt statywu, który pozwala oprzeć ciężkie obiektywy na statywie.

Canon Mount Adapter EF-EOS M
Oceny i recenzje