Obiektywy do lustrzanek cyfrowych

Canon EF 35mm f/1.4L II USM

Profesjonalny obiektyw szerokokątny zapewniający naturalną perspektywę, otwór przysłony f/1,4 oraz możliwość fotografowania przy słabym oświetleniu.

Korzyści

 • Szeroki kąt widzenia z naturalną perspektywą

 • Niezwykle wysoka wydajność przy słabym oświetleniu i możliwość regulacji głębi ostrości

 • Nowy standard jakości obrazu

 • Szybkie i ciche ostrzenie

 • Nie przerywaj fotografowania nawet w trudnych warunkach

Cechy szczegółowe

 • Zapewnia szeroki kąt widzenia z naturalną perspektywą

  Klasyczna szerokokątna ogniskowa 35 mm uwielbiana przez fotoreporterów za możliwość uchwycenia obiektu wraz z otoczeniem bez zniekształcania perspektywy.

 • Doskonała praca w słabym oświetleniu

  Obiektyw ten ma dużą maksymalną przysłonę f/1,4, która przepuszcza o dwa stopnie więcej światła niż obiektywy zmiennoogniskowe f/2,8, co sprawia, że jest on idealnym obiektywem do fotografowania z ręki w warunkach słabego oświetlenia.Fotografowanie z szerokim ustawieniem przysłony pozwala na ograniczenie głębi ostrości. Tworzenie efektu płytkiej głębi jest jednym ze sposobów na wyróżnienie obiektu na tle otoczenia. Metoda ta jest szczególnie skuteczna po połączeniu jej z szerokim kątem widzenia obiektywu.9-listkowa przysłona obiektywu zapewnia nieostrym obszarom jednolity i naturalny wygląd.

 • Nowy standard jakości obrazu

  Optyka z technologią eliminacji załamywania światła niebieskiego wykonana z organicznego materiału optycznego opracowanego przez firmę Canon zapobiega powstawaniu kolorowych obwódek poprzez korygowanie aberracji chromatycznych znacznie skuteczniej niż w przypadku poprzednich modeli.Optyka o bardzo niskiej dyspersji (UD) oraz dwa elementy asferyczne zapewniają niesamowitą ostrość całego kadru, nawet przy dużym otworze przysłony.Powłoka SWC (Subwavelength Structure Coating) zwiększa kontrast oraz chroni przed efektami flary i ghostingu podczas fotografowania pod światło.

 • Szybka i cicha regulacja ostrości pozwala na uchwycenie nieoczekiwanych chwil

  Autofokus z pierścieniowym silnikiem USM reguluje ostrość szybko, dokładnie i praktycznie bezgłośnie, bez zakłócania ujęcia.Pełna ręczna regulacja ostrości pozwala na dostosowanie jej bez potrzeby zmieniania trybu i odsuwania aparatu od oka.

 • Nie przerywaj fotografowania nawet w trudnych warunkach

  Słynna z najwyższej jakości wykonania konstrukcja serii L firmy Canon gwarantuje pewność użytkowania i zwiększa wytrzymałość obiektywu. Odporność na warunki pogodowe chroni aparat przed pyłem i wilgocią, a powłoka fluorowa na przednim i tylnym elemencie optycznym obiektywu chroni przed smarem i brudem oraz ułatwia czyszczenie.

 • Optyka z technologią eliminacji załamywania światła niebieskiego

  Firma Canon opracowała optykę z technologią eliminacji załamywania światła niebieskiego (BR), aby usuwać kolorowe obwódki w obiektywach o dużych średnicach. Ten specjalny organiczny materiał optyczny koryguje tego typu obwódki o wiele skuteczniej niż inne technologie, takie jak fluoryt, bardzo niska dyspersja (UD) czy Super UD. Kolorowe obwódki powstają wskutek aberracji chromatycznych. Jest to zjawisko polegające na skupianiu poszczególnych barw światła w różnych punktach. Dzięki zastosowaniu materiału optycznego BR obiektyw EF 35mm f/1.4L II USM redukuje ten efekt do minimum. Inne elementy obiektywu można następnie zoptymalizować pod kątem maksymalnej ostrości i lepszego kontrastu obrazu, a także mniejszej podatności na efekt flary.

Canon EF 35mm f/1.4L II USM
Oceny i recenzje

Obiektywy szerokokątne

Nasze obiektywy szerokokątne zapewniają szersze pole widzenia i pozwalają uwzględnić większy obszar w kadrze.