Pełnoklatkowy filmowy obiektyw zmiennoogniskowy

Canon CN-E45-135mm T2.4 L F / FP

Seria Flex Zoom została zaprojektowana z myślą o wyjątkowej możliwościach optycznych i generowaniu bardzo atrakcyjnego obrazu.

FILMY

Zobacz obiektywy Flex Zoom w akcji

Zobacz, jak mający na swoim koncie nagrody Emmy operator Johnathan Jones przetestował obiektywy Flex Zoom, aby stworzyć niesamowity zwiastun westernowego filmu.
cn-e45-135mm-t2-4-l-f-fp

Uwiecznij swoją wizję dzięki obiektywowi CN-E45-135mm T2.4 L F / FP

Model CN-E45-135mm T2.4 L F / FP to wysokiej klasy obiektyw do kamer pełnoklatkowych umożliwiający tworzenie profesjonalnych filmów.

Dane techniczne

 • Pełna klatka

  Obsługa obiektywów

 • 45–135 mm

  Ogniskowa

 • T2,4

  Stała maksymalna przysłona

 • Obsługa metadanych obiektywu

  Cooke /i Technology™ i ZEISS Extended Data™

 • Rozdzielczość 8K

  Obsługa HDR

 • 11 listków przysłony

  Kinematograficzny efekt bokeh

 • Mocowanie EF/PL

  Wymienny

 • Regulacja odległości rejestrowej

  Do obsługi ostrości przed i za obiektem

CN-E45-135mm T2.4 L F

JAKOŚĆ

Filmowy obraz w jakości optycznej 4K

Obiektyw umożliwia wierne odwzorowywanie kolorów i szczegółów, a obraz jest ostry w całym kadrze – to doskonale rozwiązanie do rejestrowania materiałów 4K HDR. 11-listkowa przysłona tworzy rozmyte, atrakcyjnie wyglądające promienie światła i niesamowicie płynny spadek głębi ostrości. Wewnętrzny system regulacji ostrości minimalizuje efekt „oddychania” (ang. focus breathing) i zapewnia doskonałą parafokalność obiektywu. Obiektywy zapewniają piękne, ciepłe odcienie kolorów, które są cechą charakterystyczną obiektywów filmowych firmy Canon.

STAŁA PRZYSŁONA

Stała transmisja światła (T2,4) i szeroki zakres ogniskowej

Dzięki stałej transmisji światła (T2,4) w całym zakresie zoomu seria Flex Zoom obsługuje szeroki zakres ogniskowych – od szerokiego kąta (model CN-E20-50mm T2.4 L F / FP) do średniego zakresu ogniskowej (model CN-E45-135mm T2.4 L F / FP). Te obiektywy sprawdzają się w przypadku wielu zastosowań.

CN-E45-135mm T2.4 L F
CN-E45-135mm T2.4 L F

PEŁNA KLATKA

Przeznaczone do pełnoklatkowych kamer filmowych

Możesz rejestrować obraz o kinematograficznej jakości, szerszym polu widzenia i większej głębi ostrości. Ten niewielki, lekki obiektyw jest przeznaczony do kamer pełnoklatkowych z matrycą 35 mm.

MOCOWANIE OBIEKTYWU

Modułowy system mocowania obiektywu

Model CN-E45-135MM T2.4 L F / FP jest dostępny w wersji z mocowaniem EF lub PL. Ułatwia to dobór kamery pod kątem wymagań produkcyjnych. Mocowanie obiektywu można zmieniać (na EF lub PL)*, co przekłada się na większą funkcjonalność obiektywu i wygodę pracy.

* Wiąże się z to dodatkowym kosztem usługi realizowanej w autoryzowanych centrów serwisowych firmy Canon lub autoryzowanych firm zewnętrznych.

CN-E45-135mm T2.4 L F
CN-E20-50MM T2.4 L F / FP

METADANE

Zaawansowana obsługa metadanych obiektywu

Dzięki uniwersalnej obsłudze protokołów komunikacji między obiektywem a kamerą, w tym Cooke /i Technology™ i ZEISS Extended Data™ (mocowanie PL i EF), kamery serii Flex Zoom są zgodne z wieloma standardami komunikacji. Umożliwia to wyświetlanie i rejestrowanie metadanych obiektywu, a także korzystanie z takich funkcji jak korekcja aberracji, korygowanie jasności brzegów i funkcja asystenta ostrości w zgodnych kamerach.

OBSŁUGA

Solidna konstrukcja i wygodna obsługa

Modele CN-E20-50MM T2.4 L F / FP i CN-E45-135MM T2.4 L F / FP mają tę samą konstrukcję – dotyczy to średnicy przedniego elementu oraz umiejscowienia kół zębatych i ich kąta obrotu. Pokrętła regulacji ostrości, zoomu i przysłony mają standardowe w branży koła zębate z wieńcem 0,8 mm, dzięki czemu można używać akcesoriów do ustawiania ostrości innych firm. Obiektyw ma jasne (świecące w ciemności) oznaczenia metryczne i imperialne, co ułatwia pracę przy słabym oświetleniu. Zaprojektowana z myślą o trwałości wysokiej klasy konstrukcja oraz doskonałe elementy optyczne i podzespoły umożliwiają szybką i precyzyjną pracę. Ich trwałość sprawia, że doskonale sprawdzą się w profesjonalnych produkcjach wideo.

CN-E45-135mm T2.4 L F
CN-E20-50MM T2.4 L F / FP

EFEKT BOKEH

11-listkowa przysłona zapewnia kinematograficzny efekt bokeh

Nagrywaj filmy z atrakcyjnym rozmyciem tła dzięki 11-listkowej przysłonie, która tworzy niemal idealnie okrągły otwór.

Do zaawansowanych produkcji

Obiektywy Flex Zoom idealnie nadają się do wielu zaawansowanych zastosowań. Dzięki pokryciu odpowiadającemu pełnej klatce i szerokiemu polu widzenia jest to znaczący krok w kierunku zaawansowanych zastosowań.

CN-E45-135MM T2.4 L F / FP WITB

Zawartość pudełka

 • CN-E45-135MM T2.4 L F / FP

 • Główny moduł obiektywu

 • Trzpień wspornika obiektywu (uchwyt)

 • Pokrywka obiektywu

 • Dekiel przeciwkurzowy

 • Instrukcja obsługi

Produkty powiązane

Zgłoś swoje zainteresowanie obiektywem Canon CN-E45-135MM T2.4 L F / FP

Wypełnij krótki formularz poniżej, aby poprosić o kontakt ze strony specjalisty ds. produktów firmy Canon.

Może Cię również zainteresować...

 1. Wszystkie dane z wyjątkiem wyraźnie zaznaczonych oparto na standardowych metodach testowania stosowanych przez firmę Canon. Dane mogą zostać zmienione bez powiadomienia.