Dla biznesu

Oprogramowanie do zarządzania procesem druku reklam

Usprawnienie cyklu pracy od przygotowania do finiszingu. Stała jakość wydruków i zarządzanie kolorami.

Kolejne kroki

Mirage Canon Edition

Mirage Canon Edition

Mirage jest najbardziej zaawansowanym dodatkiem do wielu programów, w tym m.in. Adobe© Photoshop, Illustrator© i InDesign©. Dodatek Mirage, opracowany z myślą o przyspieszeniu i usprawnieniu pracy użytkowników, znakomicie sprawdzi się u dostawców usług druku oraz przy drukowaniu fotografii i grafiki. Zapewnia najwyższą jakość wydruku w ramach prostego, szybkiego i elastycznego rozwiązania. Brak ograniczeń co do długości wydruku i znakomita elastyczność sprawiają, że Mirage umożliwia wcielanie w życie kreatywnych projektów.

ONYX Thrive

ONYX Thrive

Oprogramowanie do zarządzania cyklem pracy ONYX Thrive jest skalowalnym rozwiązaniem zbudowanym na bazie technologii Adobe® PDF Print Engine. ONYX Thrive to kompleksowe rozwiązanie oparte na technologii PDF, służące do obsługi zadań wydruku - od przesłania pliku cyfrowego poprzez zarządzanie kolorami aż po druk i cięcie. Oprogramowanie ONYX Thrive umożliwia zarządzanie cyklem druku wielkoformatowego, zapewnia dokładnie odwzorowane, przewidywalne i wysokiej jakości wydruki i ogranicza ryzyko popełniania kosztownych błędów.

ONYX RIP

ONYX RIP

Proste w obsłudze oprogramowanie ONYX RIP umożliwia zarządzanie kolorami i zwiększenie wydajności druku wielkoformatowego, umożliwiając tym samym zmniejszenie kosztów produkcji. Dostawcy usług druku mogą uprościć cykl druku wielkoformatowego poprzez automatyzację typowych zadań. Pozwoli to ograniczyć ryzyko popełniania błędów oraz umożliwi osiągnięcie większej wydajności.

ONYX Textile

ONYX Textile

Oprogramowanie ONYX Textile Edition zostało opracowane z myślą o wielkoformatowym druku tekstyliów i dekoracji ściennych. Dostępne jest ono w wersjach dostosowanych do aplikacji ONYX RIPCenter, ONYX PosterShop i ONYX ProductionHouse oraz jako moduł oprogramowania do zarządzania cyklem pracy ONYX Thrive. Oprogramowanie ONYX Textile Edition ma wszystkie funkcje oprogramowania ONYX 12 uzupełnione o funkcje druku tekstyliów, dzięki którym można oszczędzić czas i ograniczyć zużycie materiałów eksploatacyjnych.

ONYX Advantage

ONYX Advantage

ONYX Advantage to pomoc serwisowa umożliwiająca bieżące aktualizowanie programów ONYX RIP i Thrive oraz korzystanie z ich najnowszych funkcji. Zapewnia ona błyskawiczny dostęp do różnych aktualizacji i wersji oprogramowania ONYX, a także do setek sterowników do drukarek. Posiadacze licencji ONYX Advantage mają dostęp do bogatej biblioteki filmów z instrukcjami korzystania z produktów i pomocą techniczną dotyczącą aplikacji.

Powiązane produkty i usługi

Produkty powiązane

Powiązane usługi

  • Usługi biznesowe

    Chciałbyś rozwinąć swoją firmę, zwiększyć wydajność, zredukować koszty drukowania lub zlecić na zewnątrz usługi związane z drukowaniem i dokumentami? Canon dostarcza dopasowane do potrzeb usługi i może pomóc w realizacji założonych celów.