Dla biznesu

Oprogramowanie CAD/GIS

Optymalizacja i zarządzanie drukiem dokumentów wielkoformatowych z programów CAD/GIS, Internetu i aplikacji mobilnych.

Kolejne kroki

Océ Publisher Mobile

Océ Publisher Mobile

Aplikacja Océ Publisher Mobile umożliwia druk dokumentów PDF*, DWF*, PLT (HPGL1/2), JPG, i TIFF na ploterach Océ z poziomu urządzenia iPad lub iPhone. Druk dokumentacji, skalowanie wydruków, dostęp do głównych ustawień, wgląd do kolejki, stanu mediów, atramentu / tonera w dowolnym czasie. Wszystkie funkcje dostępne są w 20 językach. Rozwiązania Océ wspierane przez aplikację: TCS, TDS, ColorWave i PlotWave.
* W zależności od konfiguracji systemu.

Océ Client Tools

Océ Client Tools

Bezpłatny pakiet oprogramowania do obsługi druku wielkoformatowego. Océ Client Tools pomaga w przygotowywaniu zadań, podglądzie wydruku oraz wysyłaniu zadań druku dokumentów technicznych do różnych lokalizacji. Możesz skorzystać z tego oprogramowania w celu wysyłania zadań do pojedynczej drukarki wielkoformatowej, do centralnego działu reprograficznego jak również do ładowania zadań do dostępnych online serwisów.

Océ Publisher Select 2

Océ Publisher Select 2

Usprawnij cykl pracy z Océ Publisher Select 2. Korzystaj z możliwości łatwego tworzenia, kontrolowania i drukowania dokumentacji technicznej z wykorzystaniem ploterów wielkoformatowych Canon. Nasze najnowsze oprogramowanie wspomaga użytkownika w procesie doboru właściwych ustawień drukowania i gwarantuje spójność kolorystyczną projektu z finalnym wydrukiem.

Océ Account Center

Océ Account Center

Océ Account Center umożliwia uzyskanie maksymalnego zwrotu inwestycji w druk wielkoformatowy. To unikalne oprogramowanie alokacji kosztów śledzi wszelkie działania wykonywane w wielkoformatowych systemach drukowania. Monitoruj zadania drukowania, kopiowania i skanowania właściwie alokując koszty do poszczególnych projektów lub departamentów. Dzięki Océ Account Center możesz przekształcić ośrodek kosztowy wielkoformatowego drukowania w dochodowe centrum Twojej firmy.

Powiązane produkty i usługi

Produkty powiązane

Powiązane usługi

  • Usługi biznesowe

    Chciałbyś rozwinąć swoją firmę, zwiększyć wydajność, zredukować koszty drukowania lub zlecić na zewnątrz usługi związane z drukowaniem i dokumentami? Canon dostarcza dopasowane do potrzeb usługi i może pomóc w realizacji założonych celów.