SELPHY CP810

SELPHY CP810 pozwala łatwo zmieniać zdjęcia w piękne i trwałe wydruki. Małe i stylowe, przenośne urządzenie z wychylanym LCD i łatwym w obsłudze interfejsem. Wydruk w dowolnym miejscu poniżej 1 minuty.

Korzyści

  • Stylowa i bardzo mała drukarka fotograficzna
  • Szybki druk wysokiej jakości
  • Wychylany ekran LCD o przekątnej 6,8 cm (2,7 cala)
  • Druk z kart pamięci, aparatów i USB
  • Drukowanie zdjęć do dokumentów
  • Różne formaty odbitek
  • Automatyczna optymalizacja obrazu
  • Odbitki na 100 lat
  • Opcjonalny akumulator
  • Oprogramowanie SELPHY Photo Print

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon SELPHY CP810

Stylowa i bardzo mała drukarka fotograficzna


Atrakcyjna i o zwartej budowie, przenośna drukarka zdjęć SELPHY CP810 jest idealna dla każdego domu.

Szybki druk wysokiej jakości


Wystarczy nacisnąć przycisk, by w czasie krótszym niż 1 minuta wydrukować zdjęcia o profesjonalnej jakości. Technologia termosublimacyjna zapewnia doskonałą głębię i gradację kolorów, a w efekcie wygląd i wrażenia typowe dla odbitek z tradycyjnych laboratoriów fotograficznych - lecz bez problemów i czekania. Na przykład wydruk odbitki w formacie pocztówkowym zajmuje około 46 sekund.

Wychylany ekran LCD o przekątnej 6,8 cm (2,7 cala)


Przyjazna dla użytkownika konstrukcja obejmuje ekran LCD o przekątnej 6,8 cm (2,7 cala) z funkcją wychylania, zapewniający łatwą obsługę i przeglądanie zdjęć. Instrukcje wyświetlane na ekranie są łatwe do wykonania i dostępne w 13 językach.

Druk z kart pamięci, aparatów i USB


Aby wykonać szybki wydruk, wystarczy podłączyć aparat zgodny ze standardem PictBridge bezpośrednio do drukarki lub włożyć kartę pamięci do zintegrowanego czytnika kart - zgodnego z bogatym zestawem kart pamięci, w tym również kartami SDXC. Możliwe jest także drukowanie z pamięci USB, co zapewnia nawet większą elastyczność.

Drukowanie zdjęć do dokumentów


Opcja drukowania zdjęć do dokumentów pozwala tworzyć i drukować zdjęcia do dokumentów - przeznaczonych do użytku własnego lub celów zawodowych - w powszechnie akceptowanych formatach lub rozmiarach niestandardowych. Aby oszczędzić papier, zdjęcia do dokumentów o takich samych lub różnych wymiarach można drukować na jednym arkuszu.

Różne formaty odbitek


SELPHY CP810 oferuje wiele różnych sposobów dzielenia się wspomnieniami. Można błyskawicznie tworzyć wydruki formatu karty pocztowej (148 x 100 mm), L (119 x 89 mm) lub karty kredytowej (86 x 54 mm).

Automatyczna optymalizacja obrazu


Automatyczna optymalizacja obrazu z wykrywaniem sceny i twarzy zapewnia doskonałe rezultaty. Wykrywa ona i poprawia niedoskonałości obrazu, dostosowując jasność i kolory scen i twarzy, a jednocześnie redukując niepożądane szumy, dzięki czemu odbitki nabierają dodatkowej wyrazistości i atrakcyjności.

Odbitki na 100 lat


Trwałość odbitek zapewnia specjalna powłoka ochronna, która jest nakładana na każdą odbitkę i chroni ją przed cieczami oraz płowieniem kolorów. Zachowa ona trwałość nawet przez 100 lat, jeśli odbitki będą przechowywane w albumie.

Opcjonalny akumulator


Opcjonalny akumulator NB-CP2L (wymaga ładowarki CG-CP200) pozwala drukować w domu lub w podróży. Jedno ładowanie pozwala wydrukować ponad 36 odbitek formatu karty pocztowej.

Oprogramowanie SELPHY Photo Print


Dołączone do zestawu oprogramowanie SELPHY Photo Print pozwala łatwo utworzyć własny kalendarz, wybrać ramki dekoracyjne lub dodać do wydruków grafikę i dymki dzięki trybowi Creative Print.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon SELPHY CP810, jego cechach i możliwościach.

Advanced size options for ID Photos

Zaawansowane formaty zdjęć do dowodów tożsamości

Intelligent correction

Zaawansowana korekcja

Long-lasting Canon quality

Jakość Canon na długie lata

Print on the go

Drukowanie poza domem

Postcard size prints

Odbitki w formacie karty pocztowej

Odbitki w formacie karty kredytowej

Credit card size stickers

Naklejki w formacie karty kredytowej

Creative mini-sticker printing

Kreatywne drukowanie mini-naklejek