Prosty sposób na przechowywanie, wyświetlanie i udostępnianie zdjęć i filmów w jednym miejscu

Odkryj prosty sposób na przechowywanie, oglądanie i udostępnianie zdjęć i filmów w domu. Przesyłaj najnowsze przygody jednym dotknięciem aparatu z funkcją NFC lub bez problemu przesyłaj i pobieraj obrazy z urządzenia inteligentnego za pomocą stacji Connect Station. Następnie wyświetlaj zdjęcia na telewizorze HD lub udostępniaj je znajomym i rodzinie za pośrednictwem Internetu.

Połącz urządzenia Canon

krajobraz

Połącz urządzenia Canon

Dowiedz się, jak nasze niezwykłe, wyposażone w funkcje łączności aparaty, drukarki i stacje Connect Station CS100 sprawiają, że udostępnianie, drukowanie, tworzenie kopii zapasowych i oglądanie zdjęć i filmów jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Wyświetl film

Łatwy transfer obrazów

Szybkie importowanie obrazów z aparatu z funkcją NFC, komputera, kart pamięci i urządzeń USB

Technologia NFC i Wi-Fi umożliwia łatwe przesyłanie najnowszych zdjęć i filmów do stacji Connect Station z aparatu lub kamery Canon z funkcją NFC za pomocą jednego dotknięcia. Użytkownik może bezprzewodowo importować istniejące obrazy z biblioteki na komputerze za pośrednictwem domowej sieci Wi-Fi oraz używać gniazd kart pamięci i złącza USB w celu importowania najnowszych prac z wielu urządzeń. Oznacza to, że możesz błyskawicznie cieszyć się ważnymi chwilami na dużym ekranie w domu.

USB-WI-FI

Specjalna aplikacja na urządzenia przenośne

Szybkie, łatwe pobieranie i przesyłanie plików do/z urządzeń przenośnych

Pobierz bezpłatną aplikację Connect Station na urządzenia z systemem iOS lub Android i łącz się automatycznie z urządzeniem, aby szybko i łatwo przeglądać, przesyłać i udostępniać pliki. Ponadto możesz bezproblemowo pobierać i przesyłać zdjęcia i filmy* oraz wyświetlać i porządkować je w aplikacji Connect Station za pośrednictwem łatwego w obsłudze interfejsu zoptymalizowanego pod kątem tabletów i telefonów.

Wszystko w jednym miejscu

Przechowuj zdjęcia i filmy z różnych urządzeń w jednym miejscu

Zbierz wszystkie zdjęcia i filmy w jednym miejscu dzięki obsłudze połączeń z wieloma urządzeniami i dyskowi twardemu stacji Connect Station o pojemności 1 TB. Łatwy w obsłudze interfejs użytkownika umożliwia proste łączenie zdjęć w albumy i wyświetlanie próbek zdjęć i filmów. Możesz tworzyć kopie zapasowe na zewnętrznym dysku twardym o pojemności 1 TB w celu zwiększenia poczucia bezpieczeństwa.

Diagram obudów do aparatów

Łatwe udostępnianie

Prezentacja funkcji GPS

Udostępniaj zdjęcia w serwisach społecznościowych, chmurze lub do innej stacji Connect Station

Łatwe i szybkie udostępnianie zdjęć i filmów w serwisach społecznościowych lub innej stacji Connect Station. Zawartość przesłaną do usług w chmurze lub serwisów społecznościowych, takich jak Flickr®, Facebook™, Google™ i irista, można łatwo archiwizować i udostępniać. Wyjście HDMI umożliwia oglądanie obrazów z rodziną i przyjaciółmi w jakości Full HD na ekranie telewizora.

Drukowanie bez kabli

Drukuj na drukarce bezprzewodowej bezpośrednio ze stacji Connect Station

Przeglądaj. Wybieraj. Drukuj. Stacja Connect Station łączy się z drukarką bezprzewodową i pozwala swobodnie drukować obrazy do powieszenia w domu lub podarowania rodzinie lub znajomym. Po prostu przejrzyj zdjęcia na ekranie telewizora i wybierz ulubione do wydrukowania.

drukarki bezprzewodowe

* Funkcja udostępniania filmów zostanie dodana do aplikacji Connect Station wiosną 2017 r.

Recenzje

Dane techniczne

Więcej informacji o stacji Connect Station CS100, jej cechach i możliwościach.

Importowanie zdjęć i filmów przez Wi-Fi i NFC

Importowanie zdjęć i filmów przez Wi-Fi i NFC

Wyślij i odbierz

Wysyłanie i odbieranie z innych stacji Connect Station

Pełna łączność

Pełna łączność

1 TB pamięci wewnętrznej

1 TB pamięci wewnętrznej

Wyświetl pełne dane techniczne

Download drivers, software, firmware and manuals.

Product support

Ucz się i odkrywaj

Konfigurowanie stacji Connect Station CS100

Konfigurowanie i używanie stacji Connect Station CS100

W tym cyklu filmów przedstawiono wskazówki dotyczące konfigurowania, nawiązywania połączeń, przesyłania, wyświetlania, udostępniania i tworzenia kopii zapasowych materiałów zawierających bezcenne wspomnienia.

Wyświetl filmy

Polecamy

Zgodne produkty