Canon Connect Station CS100

Prosty sposób na przechowywanie, wyświetlanie i udostępnianie zdjęć i filmów w jednym miejscu

Odkryj prosty sposób na przechowywanie, oglądanie i udostępnianie zdjęć i filmów w domu. Przesyłaj najnowsze przygody jednym dotknięciem aparatu z funkcją NFC lub bez problemu przesyłaj i pobieraj obrazy z urządzenia inteligentnego za pomocą stacji Connect Station. Następnie wyświetlaj zdjęcia na telewizorze HD lub udostępniaj je znajomym i rodzinie za pośrednictwem Internetu.

0%

  Połącz urządzenia Canon

  IMPORTOWANIE

  Import

  Łatwe importowanie wszystkich obrazów z wielu urządzeń

  Importowanie obrazów z wielu urządzeń jest łatwe dzięki łączności NFC i Wi-Fi dostępnej w stacji Connect Station, aplikacji Connect Station na urządzenia przenośne, złączu USB i gniazdom kart pamięci. Wyjście HDMI umożliwia oglądanie obrazów w jakości Full HD na ekranie telewizora. .

  PRZECHOWYWANIE

  Store

  Oglądaj zdjęcia i filmy z różnych urządzeń w jednym miejscu

  Przechowuj zdjęcia i filmy z aparatu i komputera oraz zdjęcia ze smartfonu i z innych urządzeń na dysku twardym stacji Connect Station o pojemności 1 TB.

  UDOSTĘPNIANI

  Udostępniaj zdjęcia w serwisach społecznościowych, chmurze lub do innej stacji Connect Station

  Szybkie i łatwe oglądanie obrazów Full HD i udostępnianie ich w serwisach społecznościowych, chmurze lub na innej stacji Connect Station

  Share

  Łatwy transfer obrazów

  Szybkie importowanie obrazów z aparatu z funkcją NFC, komputera, kart pamięci i urządzeń USB

  Technologia NFC i Wi-Fi umożliwia łatwe przesyłanie najnowszych zdjęć i filmów do stacji Connect Station z aparatu lub kamery Canon z funkcją NFC za pomocą jednego dotknięcia. Użytkownik może bezprzewodowo importować istniejące obrazy z biblioteki na komputerze za pośrednictwem domowej sieci Wi-Fi oraz używać gniazd kart pamięci i złącza USB w celu importowania najnowszych prac z wielu urządzeń. Oznacza to, że możesz błyskawicznie cieszyć się ważnymi chwilami na dużym ekranie w domu.

  Specjalna aplikacja na urządzenia przenośne

  Szybkie, łatwe pobieranie i przesyłanie plików do/z urządzeń przenośnych

  Pobierz bezpłatną aplikację Connect Station na urządzenia z systemem iOS lub Android i łącz się automatycznie z urządzeniem, aby szybko i łatwo przeglądać, przesyłać i udostępniać pliki. Ponadto możesz bezproblemowo pobierać i przesyłać zdjęcia i filmy* oraz wyświetlać i porządkować je w aplikacji Connect Station za pośrednictwem łatwego w obsłudze interfejsu zoptymalizowanego pod kątem tabletów i telefonów.

  Wszystko w jednym miejscu

  Przechowuj zdjęcia i filmy z różnych urządzeń w jednym miejscu

  Zbierz wszystkie zdjęcia i filmy w jednym miejscu dzięki obsłudze połączeń z wieloma urządzeniami i dyskowi twardemu stacji Connect Station o pojemności 1 TB. Łatwy w obsłudze interfejs użytkownika umożliwia proste łączenie zdjęć w albumy i wyświetlanie próbek zdjęć i filmów. Możesz tworzyć kopie zapasowe na zewnętrznym dysku twardym o pojemności 1 TB w celu zwiększenia poczucia bezpieczeństwa.

  one-place

  Łatwe udostępnianie

  Udostępniaj zdjęcia w serwisach społecznościowych, chmurze lub do innej stacji Connect Station
  Łatwe i szybkie udostępnianie zdjęć i filmów w serwisach społecznościowych lub innej stacji Connect Station. Zawartość przesłaną do usług w chmurze lub serwisów społecznościowych, takich jak Flickr®, Facebook™ i Google™, można łatwo archiwizować i udostępniać. Wyjście HDMI umożliwia oglądanie obrazów z rodziną i przyjaciółmi w jakości Full HD na ekranie telewizora.

  share-to-connect

  Drukowanie bez kabli

  Drukuj na drukarce bezprzewodowej bezpośrednio ze stacji Connect Station

  Przeglądaj. Wybieraj. Drukuj. Stacja Connect Station łączy się z drukarką bezprzewodową i pozwala swobodnie drukować obrazy do powieszenia w domu lub podarowania rodzinie lub znajomym. Po prostu przejrzyj zdjęcia na ekranie telewizora i wybierz ulubione do wydrukowania.  * Funkcja udostępniania filmów zostanie dodana do aplikacji Connect Station wiosną 2017 r.

  wireless-printers

  Dane techniczne

  Więcej informacji o stacji Connect Station CS100, jej cechach i możliwościach.

  Importowanie zdjęć i filmów przez Wi-Fi i NFC

  Importowanie zdjęć i filmów przez Wi-Fi i NFC

  Wyślij i odbierz

  Wysyłanie i odbieranie z innych stacji Connect Station

  Pełna łączność

  Pełna łączność

  1 TB pamięci wewnętrznej

  1 TB pamięci wewnętrznej

  Wyświetl pełne dane techniczne

  Recenzje

  Polecamy

  Zgodne produkty

  Zobacz również...

  eosbeginners

  EOS dla początkujących

  Odkryj świat fotografii z lustrzanką cyfrową i korzystaj z większej swobody twórczej w aparacie, który jest łatwy w obsłudze i rejestruje wspaniałe zdjęcia i filmy.

  03

  Zarejestruj produkt

  Zarejestruj swój produkt Canon, aby mieć pewność, że zawsze jest zaktualizowany i obsługiwany.