Canon Speedlite Transmitter ST-E2

Speedlite Transmitter ST-E2

Małe, lekkie i przenośne urządzenie ST-E2 to dedykowany, pracujący w podczerwieni, wyzwalacz lamp błyskowych, służący do zdalnego bezprzewodowego sterowania dwoma grupami podporządkowanych lamp Speedlite. Może także służyć jako źródło światła wspomagającego nastawianie na ostrość przy słabym oświetleniu.

Korzyści

  • Automatyka błysku E-TTL II
  • Sterowanie stosunkiem oświetlenia dwóch grup lamp błyskowych
  • Synchronizacja z krótkimi czasami otwarcia migawki
  • Zakres na zewnątrz do 10 metrów
  • Światło wspomagające AF

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon Speedlite Transmitter ST-E2

Automatyka błysku E-TTL II


Dzięki współpracy z systemem automatyki błysku E-TTL II wyzwalacz ST-E2 zapewnia dokładną i powtarzalną ekspozycję we wszystkich sytuacjach. W skomplikowanych warunkach oświetleniowych można korzystać z korekty ekspozycji, zyskując większą kontrolę nad mocą błysku.

Sterowanie stosunkiem oświetlenia


Steruj kreatywnie stosunkiem oświetlenia dwóch grup lamp błyskowych za pomocą funkcji sterowania dostępnej w wyzwalaczu ST-E2. Zakres sterownia od 8:1 do 1:8 dwóch grup lamp Speedlite daje szerokie możliwości regulacji.

Synchronizacja z krótkimi czasami otwarcia migawki


Synchronizuj lampę błyskową z czasami otwarcia migawki krótszymi od minimalnego czasu otwarcia migawki umożliwiającego synchronizację z aparatem, korzystając z synchronizacji z krótkimi czasami otwarcia migawki. Umożliwia to fotografowanie przy dużych otworach przysłony w jasnym świetle dziennym i stosowanie jasnych obiektywów o stałej ogniskowej.

Zakres sterowania


We wnętrzach, wyzwalacz ST-E2 działa w zakresie do 12-15 metrów. Na zewnątrz, wyzwalacz ST-E2 działa w zakresie do 8-10 metrów.

Światło wspomagające AF


Podczas fotografowania w słabym oświetleniu wyzwalacz ST-E2 emituje strumień światła zapewniający ostre zdjęcia. Strumień ten wspomaga nastawianie na ostrość i pokrywa wszystkie punkty nastawiania na ostrość wszystkich aparatów EOS.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon Speedlite Transmitter ST-E2, jego cechach i możliwościach.