Canon Speedlite 90EX

Speedlite 90EX

Kompaktowa lampa błyskowa o wysokiej wydajności, która zapewnia doskonałe oświetlenie codziennych zdjęć, takich jak portrety i ujęcia we wnętrzach, a także kreatywne efekty oświetlenia. Doskonałe uzupełnienie modelu EOS M.

Korzyści

  • Smukła konstrukcja, która mieści się w kieszeni
  • Doskonale oświetlone portrety i ujęcia w pomieszczeniach
  • Duża moc w niewielkiej obudowie
  • Odkryj kreatywne efekty świetlne
  • Szybkie, dyskretne i w pełni automatyczne zdjęcia z lampą błyskową
  • Zasilanie ogólnie dostępnymi bateriami AAA

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon Speedlite 90EX

Smukła obudowa, która mieści się w kieszeni — idealna do modelu EOS M


Kompaktowa lampa błyskowa wybierana przez użytkowników modelu EOS M, Canon Speedlite 90EX, waży zaledwie 50 g (bez baterii), a jej zminiaturyzowana konstrukcja sprawia, że mieści się nawet w najmniejszej torbie ze sprzętem fotograficznym.

Doskonale oświetlone portrety i ujęcia w pomieszczeniach


Lampa błyskowa Speedlite 90EX, doskonała do fotografowania z ultraszerokokątnymi obiektywami, dostarcza dokładnie tyle światła, ile potrzeba do wykonywania wspaniałych portretów, świetnych ujęć we wnętrzach i zdjęć grupowych.

Duża moc w niewielkiej obudowie


Mimo niewielkich rozmiarów lampa Speedlite 90EX dysponuje potężną mocą i maksymalną liczbą przewodnią 9 (m, ISO 100), dzięki czemu doskonale oświetla ciemne i nocne ujęcia, np. zdjęcia z imprez i wieczorów przy ognisku. Sprawdza się też doskonale jako źródło błysku dopełniającego w przypadku obiektów fotografowanych pod słońce.

Odkryj kreatywne efekty świetlne


Lampa Speedlite 90EX otwiera niezliczone możliwości kreatywnego oświetlenia dzięki wbudowanej funkcji bezprzewodowej lampy głównej. Jako lampa główna urządzenie może bezprzewodowo aktywować nawet trzy grupy innych lamp błyskowych z wbudowaną funkcją lampy podporządkowanej, takich jak Speedlite 270EX II, nawet z odległości 7 metrów w pomieszczeniach.

Szybkie, dyskretne i w pełni automatyczne zdjęcia z lampą błyskową


Lampa Speedlite 90EX jest zawsze do dyspozycji, gdy chcesz szybko i dyskretnie wykonać serię zdjęć. Ładowanie odbywa się cicho i szybko — kolejne zdjęcie można zrobić już po 5,5 s. Urządzenie jest również zgodne z systemami automatyki błysku stosowanymi w modelach EOS M i innych lustrzankach cyfrowych EOS, co zapewnia w pełni automatyczną, precyzyjną ekspozycję lampy w każdej sytuacji.

Zasilanie ogólnie dostępnymi bateriami AAA


Aby ograniczyć do minimum rozmiary i wagę gotowej do pracy lampy błyskowej i zapewnić maksymalny komfort, lampę Speedlite 90EX zasilają dwie ogólnie dostępne baterie/akumulatory typu AAA/LR03 (Ni-MH lub litowe).

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon Speedlite 90EX, jego cechach i możliwościach.