Canon Media Storage M80

Media Storage M80

M80 to przenośne urządzenie pamięci masowej o pojemności 80 GB przeznaczone dla wymagających użytkowników aparatów EOS. Wyposażone w wysokiej rozdzielczości 3,7-calowy ekran, zapewnia wysoką jakość wyświetlania zdjęć i ochronę pamięci dzięki wytrzymałej obudowie.

Korzyści

  • Dysk twardy 80 GB
  • Wysokiej jakości 3,7-calowy ekran LCD
  • Wytrzymała obudowa ze stopu magnezu
  • Gniazda kart CF i SD z kopiowaniem po naciśnięciu jednego przycisku
  • Automatyczne sprawdzanie danych podczas przesyłania
  • Funkcja pokazu slajdów
  • Zgodność z popularnymi formatami multimedialnymi
  • Wyświetlanie informacji EXIF
  • Futerał i podstawka

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon Media Storage M80

Dysk twardy o dużej pojemności 80 GB


Zastosowany w M80 wewnętrzny dysk twardy o dużej pojemności 80 GB stanowi miejsce na tysiące wysokiej jakości zdjęć w jednym łatwym w transporcie urządzeniu.

Wysokiej jakości ekran LCD o przekątnej 3,7 cala i szerokim kącie widzenia


Ekran LCD o przekątnej 3,7 cala o doskonałym odwzorowaniu kolorów, rozdzielczości VGA i bardzo szerokim kącie widzenia 1600 pozwala na szczegółowe przeglądanie zdjęć.

Obudowa ze stopu magnezu


Urządzenie M80 zostało wykonane z wytrzymałego i lekkiego stopu magnezu, wystarczająco mocnego, aby mogło towarzyszyć w każdej podróży. Dodatkową ochronę zapewnia futerał, a dołączona podstawka pozwala maksymalnie wykorzystać multimedialny potencjał urządzenia M80.

Gniazda kart CF i SD z łatwą obsługą kopiowania


Niezależnie od tego, czy korzystasz z kart SD, czy CompactFlash, zintegrowane gniazda zapewniają wygodne przesyłanie danych. Wystarczy wsunąć kartę pamięci i po naciśnięciu przycisku dane są przesyłane do dysku twardego urządzenia M80 z prędkością ponad 4 MB/s i z jednoczesnym sprawdzaniem, czy obrazy zostały skopiowanie bezbłędnie.

Ochrona obrazów z wykorzystaniem hasła


Prywatne zdjęcia pozostaną prywatne. Ochrona z wykorzystaniem hasła zapewnia, że tylko upoważnione osoby mogą przeglądać zdjęcia.

Funkcja pokazu slajdów z podkładem muzycznym


Wbudowana w urządzenie M80 funkcja pokazu slajdów pozwala na wygodne przeglądanie wielu plików. Opcja podkładu muzycznego pozwala na stworzenie w dowolnym miejscu atrakcyjnej prezentacji.

Obsługa wielu formatów


Urządzenie M80 to znacznie więcej, niż tylko przeglądarka zdjęć, obsługuje ono prawie wszystkie popularne formaty plików multimedialnych, w tym JPEG, TIFF, MPEG 1, 2 i 4, MP3 oraz WAV. Urządzenie M80 pozwala także na przechowywanie obrazów w formacie Canon RAW stosowanym w lustrzankach cyfrowych, dzięki czemu jest to idealne rozwiązanie dla fotografów chcących przechowywać i przeglądać zdjęcia w terenie.

Wyświetlanie szczegółowych informacji EXIF


Wystarczy nacisnąć przycisk, aby wyświetlić kompletne informacje EXIF - w tym datę i godzinę wykonania zdjęcia oraz ustawienia aparatu.

Wyjście audio/wideo i złącze PictBridge


Wyjście audio/wideo ułatwia zaprezentowanie swojej pracy - jedno proste podłączenie i można przedstawić obrazy lub dźwięki szerszej publiczności. Urządzenie można także podłączyć jednym przewodem do drukarki zgodnej ze standardem PictBridge i bezpośrednio wydrukować zdjęcia. Bez komputerów, bez kłopotów - błyskawiczna kopia zdjęć, zawsze, kiedy potrzeba.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon Media Storage M80, jego cechach i możliwościach.