Canon PowerShot SX710 HS

Idealny towarzysz podróży

Ten zaawansowany, kompaktowy i sprawdzający się w podróży aparat typu superzoom można schować w kieszeni. Pozwoli on w dowolnym momencie rejestrować atrakcyjne zdjęcia i filmy, którymi podzielisz się z innymi. Obiektyw z 30-krotnym zoomem i zaawansowane funkcje pozwolą uwiecznić piękne wspomnienia w znakomitej jakości.

0%

  Film prezentacyjny z duetem Cup of Couple

  Kompaktowy aparat z 30-krotnym superzoomem – można go zawsze mieć przy sobie

  Ten bardzo kompaktowy, mieszczący się w kieszeni aparat jest tak mały, że można go wszędzie nosić ze sobą, dzięki czemu jest doskonałym towarzyszem podróży. Bądź bliżej wydarzeń i zachowaj imponującą szczegółowość obrazu dzięki 30-krotnemu zoomowi optycznemu i 60-krotnemu zoomowi ZoomPlus. Z kolei funkcja pomocy w kadrowaniu przy powiększeniu pozwoli bez wysiłku zadbać o optymalne kadrowanie ujęć.

  Ostre zdjęcia za każdym razem

  Rejestruj wyraźne, szczegółowe zdjęcia i filmy, nawet gdy używasz maksymalnego powiększenia lub trzymasz aparat w rękach w słabym oświetleniu – wszystko dzięki 5-osiowemu, optycznemu inteligentnemu stabilizatorowi obrazu, który przystosowuje się do sytuacji.

  Podłączanie i udostępnianie obrazów w smartfonach i serwisach społecznościowych

  Łatwe udostępnianie

  Udostępnianie obrazów jest proste. Zdjęcia i filmy można szybko przesyłać do smartfonów, tabletów i stacji Canon Connect za pomocą funkcji Wi-Fi i NFC. Ponadto można je przesyłać do sieci społecznościowych bezpośrednio z aparatu.

  Zdalne fotografowanie

  Fotografujący może z łatwością znaleźć się w kadrze zdjęcia grupowego lub wykonywać zdjęcia dzikiej przyrody dzięki funkcji zdalnego fotografowania, która umożliwia sterowanie aparatem za pomocą smartfona lub tabletu.

  Proste tworzenie kopii zapasowych

  Kopie zapasowe nowych obrazów można tworzyć bezprzewodowo w dowolnym obszarze chmury za pomocą funkcji Image Sync. Można synchronizować obrazy z komputerem i smartfonem.

  Atrakcyjne zdjęcia w każdych warunkach

  Matryca o rozdzielczości 20,3 megapiksela i nasz zaawansowany procesor DIGIC 6 tworzą rozwiązanie HS System zapewniające żywe, ostre i wyraźne zdjęcia w każdych warunkach. Pozwala to zachować autentyczną atmosferę, nawet w słabym oświetleniu. Kolory są wiernie odwzorowane, poziom szumów jest niski i nie trzeba używać lampy błyskowej.

  Łatwe rejestrowanie szczegółów, twórcze efekty w każdej sytuacji

  Zdjęcia będą atrakcyjne, ostre i wyraźne, nawet w słabym oświetleniu. Wszystko dzięki rozwiązaniu HS System, które obejmuje podświetlaną od tyłu matrycę CMOS o rozdzielczości 20,3 megapiksela i zaawansowany procesor DIGIC 6, zapewniające szybkość pracy oraz znakomitą jakość i szczegółowość obrazu.

  Realistyczne filmy za dotknięciem przyciskuRealistyczne filmy za dotknięciem przycisku

  Wystarczy jedno dotknięcie przycisku filmowania, aby nagrywać wyraźne filmy Full HD (60p/30p) o wysokiej jakości. Dzięki zaawansowanej funkcji redukcji zakłóceń można rejestrować znakomity materiał nawet w słabym oświetleniu. Z kolei 5-osiowy dynamiczny stabilizator obrazu zadba o nieporuszony obraz nawet podczas spaceru lub biegu.

  Stabilizacja dynamiczna (IS)

  Zaawansowany dynamiczny stabilizator obrazu umożliwia nagrywanie wyraźnych filmów nawet w przypadku gwałtownych ruchów lub drgań aparatu podczas spaceru lub biegu.

  Zobacz wideo

  Film 60p

  Rejestruj ostry i wyraźny obraz szybko poruszających się obiektów. Filmy Full HD 60p zapewnią efektowniejsze przejścia i bardziej płynne odtwarzanie na komputerze w zwolnionym tempie.

  Zobacz wideo

  Krótkie klipy / najważniejsze wydarzenia

  Twórz atrakcyjne filmy dzięki funkcji krótkich klipów lub używaj trybu najważniejszych wydarzeń, aby tworzyć ciekawe filmy ze zdjęć i nagrań wideo.

  Zobacz wideo

  Wyróżnianie MF

  Uzyskaj idealną ostrość ręczną dzięki funkcji wzmacniania krawędzi w trybie MF, która ułatwia precyzyjną regulację ostrości poprzez wskazywanie krawędzi wyostrzonego obiektu.

  Zobacz wideo

  Tryby automatyczne i ręczne umożliwią twórczą pracę

  Korzystaj z trybu ręcznego sterowania, aby pracować w kreatywny sposób, lub pozwól, by aparat zrobił wszystko za Ciebie. Tryb twórczego ujęcia automatycznie wykonuje sześć zdjęć i stosuje filtry i efekty względem pięciu z nich, zapewniając efektowne rezultaty. Z kolei tryb hybrydowej automatyki rejestruje 4-sekundowe nagrania przed każdym zdjęciem i przekształca je w ciekawe filmy podsumowujące codzienną pracę.

  Twórcze ujęcie

  Ten sam obiekt można sfotografować na wiele artystycznych sposobów za pomocą funkcji twórczego ujęcia, która stosuje filtry i efekty względem pięciu dodatkowych zdjęć pierwotnego obiektu.

  Tryb Smart Auto

  Bez trudu rejestruj wspaniałe zdjęcia lub filmy w trybie Smart Auto, który wybiera optymalne ustawienia aparatu – niezależnie od ujęcia.

  Hybrydowa automatyka

  Funkcja hybrydowej automatyki umożliwia stworzenie zabawnego filmowego podsumowanie dnia w formacie HD (720p).

  Zobacz wideo

  Sterowanie ręczne

  Zrób kolejny krok w rozwoju twórczych umiejętności fotograficznych dzięki możliwości pełnego ręcznego sterowania ekspozycją.

  Recenzje

  Dane techniczne

  30-krotny ultrazoom optyczny i bardzo szeroki kąt

  30-krotny ultrazoom optyczny i bardzo szeroki kąt

  Nawet 60-krotne przybliżenie obrazu w znakomitej jakości

  Nawet 60-krotne przybliżenie obrazu w znakomitej jakości

  Znakomite zdjęcia w słabym świetle

  Znakomite zdjęcia w słabym świetle

  Matryca CMOS o rozdzielczości 20,3 MP

  Matryca CMOS o rozdzielczości 20,3 MP

  Wydajny procesor DIGIC

  Wydajny procesor DIGIC

  Nieporuszone zdjęcia w każdej sytuacji

  Nieporuszone zdjęcia w każdej sytuacji

  Bezprzewodowe udostępnianie zdjęć i tworzenie kopii zapasowej

  Bezprzewodowe udostępnianie zdjęć i tworzenie kopii zapasowej

  Funkcja NFC upraszcza udostępnianie zasobów smartfona

  Funkcja NFC upraszcza udostępnianie zasobów smartfona

  Większa płynność filmów o rozdzielczości 1080p

  Większa płynność filmów o rozdzielczości 1080p

  Nagrywanie krótkich klipów z możliwością odtwarzania efektów

  Nagrywanie krótkich klipów z możliwością odtwarzania efektów

  GPS przez urządzenie przenośne

  GPS przez urządzenie przenośne

  Zdalne fotografowanie

  Zdalne fotografowanie

  Wyświetl pełne dane techniczne

  Zobacz również...

  Wi-Fi

  Dowiedz się więcej o serii kompaktowych aparatów Wi-Fi firmy Canon.

  Zarejestruj produkt

  Opowiedz nam o sobie i zaprenumeruj biuletyn You Connect firmy Canon – pełny inspirujących materiałów, wiadomości i porad.

  Wejdź i odkryj

  Historie

  Wejdź i odkryj

  Techniki

  Dowiedz się więcej

  Polecane produkty

  Dowiedz się więcej

  • Canon
  • Canon PowerShot SX710 HS