Canon IXUS 170

IXUS 170

Wszechstronny IXUS 170 o rozdzielczości 20 megapikseli z 12-krotnym zoomem optycznym robi wspaniałe zdjęcia w każdej sytuacji i jest na tyle mały i elegancki, że wszędzie go można ze sobą zabrać. Wystarczy wycelować i nacisnąć, aby robić ostre i szczegółowe zdjęcia z bliska lub w trybie panoramicznym.

Korzyści

 • Elegancki, kieszonkowy i łatwy w obsłudze IXUS
 • 12-krotny zoom pozwala być bliżej ważnych wydarzeń — z daleka i z zachowaniem szerokiego kąta
 • Olśniewające szczegóły dzięki rozdzielczości 20 MP
 • Piękne zdjęcia robione najłatwiejszym sposobem dzięki funkcji Smart Auto
 • Wyraźne zdjęcia i nieporuszone filmy – inteligentna stabilizacja obrazu

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon IXUS 170

Fotograficzna perfekcja w wymiarach kieszonkowych


Dzięki płaskiej formie i zgrabnej metalowej obudowie, która modnym wyglądem pasuje do każdej okazji, inteligentny IXUS 170 z łatwością mieści się w kieszeni i pozwala z łatwością uwieczniać ważne chwile na wspaniałych zdjęciach i filmach.

Bliżej i z szerszej perspektywy


Obiektyw 25 mm o bardzo szerokim kącie pozwala z łatwością robić niesamowite zdjęcia panoramiczne i grupowe. Odległe obiekty stają się bliższe dzięki 12-krotnemu zoomowi optycznemu i mogą zbliżyć się jeszcze bardziej bez utraty jakości dzięki 24-krotnemu ZoomPlus.

Piękne wspomnienia z niezwykłą szczegółowością


Ciesz się wyjątkowej jakości, szczegółowymi obrazami. Elastyczne kadrowanie i przycinanie zdjęć lub tworzenie olśniewających odbitek w formacie plakatu dzięki rozdzielczości 20 megapikseli.

Ostre zdjęcia za każdym razem


Dzięki inteligentnemu optycznemu stabilizatorowi obrazu nie musisz się martwić o drgania aparatu niweczące twój wysiłek. Ten aparat automatycznie się dostosowuje i robi ostre, szczegółowe zdjęcia dowolnego obiektu.

Filmy w jakości HD na wyciągnięcie ręki


Tworzenie wspaniałych filmów jest łatwe i przyjemne. Za jednym dotknięciem przycisku nagrasz wspaniałe filmy HD (720p) — nawet w trakcie fotografowania w ruchu lub korzystania z pełnego zoomu.

Niesamowite obrazy w prosty sposób


W trybie Smart Auto, który wybiera optymalne ustawienia aparatu w dowolnym otoczeniu, można robić fantastyczne zdjęcia lub filmy. Wystarczy wycelować i rozpocząć. Przycisk pomocy pozwala szybko uzyskać czytelne instrukcje dotyczące używania aparatu i jego funkcji.

Wspaniałe zdjęcia osób


Funkcja wykrywania twarzy pozwala bez wysiłku robić świetne zdjęcia znajomym. Jej zastosowanie umożliwia automatyczne wykrywanie wielu twarzy w danym kadrze i odpowiednie ustawienie ostrości i jasności. Wykrywanie twarzy dba także o naturalność odcieni skóry nawet w nietypowym świetle.

Zabawa z wykorzystaniem kreatywności


Eksperymentuj i baw się całą gamą kreatywnych filtrów. Możesz tworzyć zniekształcenia charakterystyczne dla obiektywów typu „rybie oko”, wykonywać zdjęcia lub nagrywać filmy wyglądające jak miniaturowe modele i nie tylko.

Dodawanie indywidualnego charakteru


Robiąc zdjęcia, można z łatwością kontrolować takie ustawienia obrazu, jak jasność i intensywność kolorów. Na ekranie LCD o przekątnej 6,8 cm (2,7”) można z łatwością kadrować przy użyciu sterowania z podglądem na żywo, a gotowe zdjęcie można pokazać znajomym. Jeśli podłączysz aparat do Canon Connect Station, możesz z łatwością pokazywać wszystkim zdjęcia i filmy w internetowych portalach społecznościowych i albumach online, a także oglądać je z rodziną i znajomymi na ekranie telewizora HD.

Tryb Eco


Doskonały na jednodniowe wycieczki. Akumulator litowo-jonowy umożliwia robienie większej liczby zdjęć na jednym ładowaniu.

Nagrody

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon IXUS 170, jego cechach i możliwościach.

20.0MP_CCD

20 megapikseli

25mm Wide 12x

12-krotny zoom optyczny i bardzo szeroki kąt

24x ZoomPlus

24-krotne powiększenie obrazu w znakomitej jakości

Steady shots in every situation

Stabilne zdjęcia i filmy w każdej sytuacji

Digic4 Plus

Wydajny procesor DIGIC

Auto mode with 32-scene detection

Tryb automatyczny z wykrywaniem 32 scen

720p movies

Filmy w rozdzielczości 720p

Optimises people shots

Optymalizuje zdjęcia ludzi

Instantly capture movies

Błyskawiczne nagrywanie filmów

Eco Mode

Oszczędność energii, więcej zdjęć

Instant help

Szybka pomoc

Compatible with Canon Connect Station

Zgodność ze stacją Canon Connect

 • Aparat cyfrowy IXUS 170

 • Pasek na nadgarstek WS-800 

 • Akumulator NB-11LH

 • Ładowarka CB-2LFE 

 • Przewód zasilający 

 • Zestaw podręczników użytkownika