Canon IXUS 170

IXUS 170

Wszechstronny IXUS 170 o rozdzielczości 20 megapikseli z 12-krotnym zoomem optycznym robi wspaniałe zdjęcia w każdej sytuacji i jest na tyle mały i elegancki, że wszędzie go można ze sobą zabrać. Wystarczy wycelować i nacisnąć, aby robić ostre i szczegółowe zdjęcia z bliska lub w trybie panoramicznym.

Korzyści

  • Elegancki, kieszonkowy i łatwy w obsłudze IXUS
  • 12-krotny zoom pozwala być bliżej ważnych wydarzeń - z daleka i z zachowaniem szerokiego kąta
  • Olśniewające szczegóły dzięki rozdzielczości 20 MP
  • Piękne zdjęcia robione najłatwiejszym sposobem dzięki funkcji Smart Auto
  • Wyraźne zdjęcia i nieporuszone filmy - inteligentna stabilizacja obrazu

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon IXUS 170

Fotograficzna perfekcja w wymiarach kieszonkowych


Dzięki płaskiej formie i zgrabnej metalowej obudowie, która modnym wyglądem pasuje do każdej okazji, inteligentny IXUS 170 z łatwością mieści się w kieszeni i pozwala z łatwością uwieczniać ważne chwile na wspaniałych zdjęciach i filmach.

Bliżej i z szerszej perspektywy


Obiektyw 25 mm o bardzo szerokim kącie pozwala z łatwością robić niesamowite zdjęcia panoramiczne i grupowe. Odległe obiekty stają się bliższe dzięki 12-krotnemu zoomowi optycznemu i mogą zbliżyć się jeszcze bardziej bez utraty jakości dzięki 24-krotnemu ZoomPlus.

Piękne wspomnienia z niezwykłą szczegółowością


Ciesz się wyjątkowej jakości, szczegółowymi obrazami. Elastyczne kadrowanie i przycinanie zdjęć lub tworzenie olśniewających odbitek w formacie plakatu dzięki rozdzielczości 20 megapikseli.

Ostre zdjęcia za każdym razem


Dzięki inteligentnemu optycznemu stabilizatorowi obrazu nie musisz się martwić o drgania aparatu niweczące twój wysiłek. Ten aparat automatycznie się dostosowuje i robi ostre, szczegółowe zdjęcia dowolnego obiektu.

Filmy w jakości HD na wyciągnięcie ręki


Tworzenie wspaniałych filmów jest łatwe i przyjemne. Za jednym dotknięciem przycisku nagrasz wspaniałe filmy HD (720p) - nawet w trakcie fotografowania w ruchu lub korzystania z pełnego zoomu.

Niesamowite obrazy w prosty sposób


W trybie Smart Auto, który wybiera optymalne ustawienia aparatu w dowolnym otoczeniu, można robić fantastyczne zdjęcia lub filmy. Wystarczy wycelować i rozpocząć. Przycisk pomocy pozwala szybko uzyskać czytelne instrukcje dotyczące używania aparatu i jego funkcji.

Wspaniałe zdjęcia osób


Funkcja wykrywania twarzy pozwala bez wysiłku robić świetne zdjęcia znajomym. Jej zastosowanie umożliwia automatyczne wykrywanie wielu twarzy w danym kadrze i odpowiednie ustawienie ostrości i jasności. Wykrywanie twarzy dba także o naturalność odcieni skóry nawet w nietypowym świetle.

Zabawa z wykorzystaniem kreatywności


Eksperymentuj i baw się całą gamą kreatywnych filtrów. Możesz tworzyć zniekształcenia charakterystyczne dla obiektywów typu "rybie oko", wykonywać zdjęcia lub nagrywać filmy wyglądające jak miniaturowe modele i nie tylko.

Dodawanie indywidualnego charakteru


Robiąc zdjęcia, można z łatwością kontrolować takie ustawienia obrazu, jak jasność i intensywność kolorów. Na ekranie LCD o przekątnej 6,8 cm (2,7") można z łatwością kadrować przy użyciu sterowania z podglądem na żywo, a gotowe zdjęcie można pokazać znajomym. Jeśli podłączysz aparat do Canon Connect Station, możesz z łatwością pokazywać wszystkim zdjęcia i filmy w internetowych portalach społecznościowych i albumach online, jak irista, a także oglądać je z rodziną i znajomymi na ekranie telewizora HD.

Tryb Eco


Doskonały na jednodniowe wycieczki. Akumulator litowo-jonowy umożliwia robienie większej liczby zdjęć na jednym ładowaniu.

Nagrody

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon IXUS 170, jego cechach i możliwościach.

20.0MP_CCD
25mm Wide 12x
24x ZoomPlus
Steady shots in every situation
Digic4 Plus
Auto mode with 32-scene detection
720p movies
Optimises people shots
Instantly capture movies
Eco Mode
Instant help
Compatible with Canon Connect Station
 • Aparat cyfrowy IXUS 170

 • Pasek na nadgarstek WS-800 

 • Akumulator NB-11LH

 • Ładowarka CB-2LFE 

 • Przewód zasilający 

 • Zestaw podręczników użytkownika

IXUS 170 Oceny i recenzje