Canon IXUS 165

IXUS 165

Elegancki IXUS o rozdzielczości 20 megapikseli, który z łatwością wykonuje ostre, szczegółowe zdjęcia w każdej sytuacji. Naszpikowany funkcjami automatyki i na tyle mały, że można go wszędzie zabrać.

Korzyści

  • Eleganciki, płaski i prosty w obsłudze IXUS, który można łatwo nosić przy sobie
  • Uwiecznisz wszystkie najważniejsze chwile - z bliska i z daleka
  • Olśniewające szczegóły dzięki rozdzielczości 20 MP
  • Piękne zdjęcia robione najłatwiejszym sposobem dzięki funkcji Smart Auto
  • Wyraźne zdjęcia i nieporuszone filmy - inteligentna stabilizacja obrazu

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon IXUS 165

Fotograficzna perfekcja w wymiarach kieszonkowych


IXUS 165 pozwala każdemu z łatwością wykonywać wspaniałej jakości filmy i zdjęcia w każdej sytuacji - a jest na tyle płaski, że z łatwością zmieści się w torbie lub kieszeni.

Zdjęcia panoramiczne i odległych obiektów


Elastyczność pracy szerokokątnego obiektywu 28 mm z 8-krotnym zoomem optycznym pozwala z łatwością uwiecznić każdy moment. 8-krotny zoom optyczny przybliża odległe obiekty, które mogą stać się jeszcze bliższe bez utraty jakości dzięki 16-krotnemu ZoomPlus.

Piękne wspomnienia z niezwykłą szczegółowością


Ciesz się wyjątkowej jakości, szczegółowymi obrazami. Elastyczne kadrowanie i przycinanie zdjęć lub tworzenie olśniewających odbitek w formacie plakatu dzięki rozdzielczości 20 megapikseli.

Ostre zdjęcia za każdym razem


Dzięki inteligentnemu optycznemu stabilizatorowi obrazu nie musisz się martwić o drgania aparatu niweczące twój wysiłek. Ten aparat automatycznie się dostosowuje i robi ostre, szczegółowe zdjęcia dowolnego obiektu.

Filmy w jakości HD na wyciągnięcie ręki


Tworzenie wspaniałych filmów jest łatwe i przyjemne. Za jednym dotknięciem przycisku nakręcisz wspaniałe filmy HD (720p) - nawet w trakcie fotografowania w ruchu lub korzystania z pełnego zoomu.

Niesamowite obrazy w prosty sposób


W trybie Smart Auto, który wybiera optymalne ustawienia aparatu w dowolnym otoczeniu, można robić fantastyczne zdjęcia lub filmy. Wystarczy wycelować i rozpocząć. Przycisk pomocy pozwala szybko uzyskać czytelne instrukcje dotyczące używania aparatu i jego funkcji.

Wspaniałe zdjęcia osób


Funkcja wykrywania twarzy ułatwia robienie świetnych zdjęć znajomym. Jej zastosowanie umożliwia automatyczne wykrywanie wielu twarzy w danym kadrze i odpowiednie ustawienie ostrości i jasności. Wykrywanie twarzy dba także o naturalność odcieni skóry nawet w nietypowym świetle.

Zabawa z wykorzystaniem kreatywności


Eksperymentuj i baw się całą gamą kreatywnych filtrów. Możesz tworzyć zniekształcenia charakterystyczne dla obiektywów typu "rybie oko", wykonywać zdjęcia lub nagrywać filmy wyglądające jak miniaturowe modele i nie tylko.

Dodawanie indywidualnego charakteru


Robiąc zdjęcia, można z łatwością kontrolować takie ustawienia obrazu, jak jasność i intensywność kolorów. Na ekranie LCD o przekątnej 6,8 cm (2,7") można z łatwością kadrować przy użyciu sterowania z podglądem na żywo, a gotowe zdjęcie można pokazać znajomym. Jeśli podłączysz aparat do Canon Connect Station, możesz z łatwością pokazywać wszystkim zdjęcia i filmy w internetowych portalach społecznościowych i albumach online, jak irista, a także oglądać je z rodziną i znajomymi na ekranie telewizora HD.

Tryb Eco


Doskonały na jednodniowe wycieczki. Tryb Eco redukuje zużycie energii akumulatora, co pozwala wykonać większą liczbę zdjęć z jednego ładowania akumulatora litowo-jonowego.

Nagrody

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon IXUS 165, jego cechach i możliwościach.

20.0MP_CCD
8x optical zoom with wide-angle
16x ZoomPlus
Steady shots in every situation
Digic4 Plus
Auto mode with 32-scene detection
720p movies
Optimises people shots
Instantly capture movies
Eco Mode
Instant help
Compatible with Canon Connect Station
 • Aparat cyfrowy IXUS 165

 • Pasek na nadgarstek WS-800 

 • Akumulator NB-11L

 • Ładowarka CB-2LFE 

 • Przewód zasilający 

 • Zestaw podręczników użytkownika

IXUS 165 Oceny i recenzje