Canon IXUS 160

IXUS 160

Wszechstronny IXUS o rozdzielczości 20 megapikseli z funkcją Smart Auto, która pozwala robić piękne zdjęcia i filmy HD o wysokiej jakości, i jest na tyle mały, że wszędzie go można ze sobą zabrać.

IXUS 160

Korzyści

 • Ultrapłaski kieszonkowy IXUS to prostota obsługi i elegancja formy
 • Uwiecznisz wszystkie najważniejsze chwile — z bliska i z daleka
 • Olśniewające szczegóły dzięki rozdzielczości 20 MP
 • Piękne zdjęcia robione najłatwiejszym sposobem dzięki funkcji Smart Auto
 • Zabawa i eksperymentowanie z wykorzystaniem filtrów twórczych

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon IXUS 160

Fotograficzna perfekcja w wymiarach kieszonkowych


Nowocześnie wyglądający IXUS 160 jest na tyle mały i płaski, że mieści się w torebce lub kieszeni, i pozwala robić wspaniałej jakości zdjęcia i filmy w dowolnym miejscu.

Zdjęcia panoramiczne i odległych obiektów


Elastyczność pracy szerokokątnego obiektywu 28 mm z 8-krotnym zoomem optycznym pozwala z łatwością uwiecznić każdy moment. 8-krotny zoom optyczny przybliża odległe obiekty, które mogą stać się jeszcze bliższe bez utraty jakości dzięki 16-krotnemu ZoomPlus.

Piękne wspomnienia z niezwykłą szczegółowością


Ciesz się wyjątkowej jakości, szczegółowymi obrazami. Elastyczne kadrowanie i przycinanie zdjęć lub tworzenie olśniewających odbitek w formacie plakatu dzięki rozdzielczości 20 megapikseli.

Niesamowite obrazy w prosty sposób


W trybie Smart Auto, który wybiera optymalne ustawienia aparatu w dowolnym otoczeniu, można robić fantastyczne zdjęcia lub filmy. Wystarczy wycelować i rozpocząć. Przycisk pomocy pozwala szybko uzyskać czytelne instrukcje dotyczące używania aparatu i jego funkcji.

Zabawa z wykorzystaniem kreatywności


Eksperymentuj i baw się całą gamą kreatywnych filtrów. Możesz tworzyć zniekształcenia charakterystyczne dla obiektywów typu „rybie oko”, wykonywać zdjęcia lub nagrywać filmy wyglądające jak miniaturowe modele i nie tylko.

Filmy w jakości HD na wyciągnięcie ręki


Tworzenie wspaniałych filmów jest łatwe i przyjemne. Za jednym naciśnięciem przycisku możesz bez trudu nagrywać wspaniałe filmy w jakości HD (720p). Filmy można nagrywać przy użyciu optycznego zoomu, uzyskując wspaniałe, ostre obrazy, co otwiera szerokie możliwości twórczego eksperymentowania.

Dodawanie indywidualnego charakteru


Robiąc zdjęcia, można z łatwością kontrolować takie ustawienia obrazu, jak jasność i intensywność kolorów. Na ekranie LCD o przekątnej 6,8 cm (2,7”) można z łatwością kadrować przy użyciu sterowania z podglądem na żywo, a gotowe zdjęcie można pokazać znajomym. Jeśli podłączysz aparat do Canon Connect Station, możesz z łatwością pokazywać wszystkim zdjęcia i filmy w internetowych portalach społecznościowych i albumach online, a także oglądać je z rodziną i znajomymi na ekranie telewizora HD.

Wspaniałe zdjęcia osób


Funkcja wykrywania twarzy ułatwia robienie świetnych zdjęć znajomym. Jej zastosowanie umożliwia automatyczne wykrywanie wielu twarzy w danym kadrze i odpowiednie ustawienie ostrości i jasności. Wykrywanie twarzy dba także o naturalność odcieni skóry nawet w nietypowym świetle.

Tryb Eco


Doskonały na jednodniowe wycieczki. Tryb Eco redukuje zużycie energii akumulatora, co pozwala wykonać większą liczbę zdjęć z jednego ładowania akumulatora litowo-jonowego.

Nagrody

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon IXUS 160, jego cechach i możliwościach.

20.0MP_CCD

20 megapikseli

8x optical zoom with wide-angle

8-krotne zbliżenie optyczne i szeroki kąt

16x ZoomPlus

16-krotne powiększenie obrazu w znakomitej jakości

Digic4 Plus

Wydajny procesor DIGIC

Auto mode with 32-scene detection

Tryb automatyczny z wykrywaniem 32 scen

720p movies

Filmy w rozdzielczości 720p

Optimises people shots

Optymalizuje zdjęcia ludzi

Instantly capture movies

Błyskawiczne nagrywanie filmów

Eco Mode

Oszczędność energii, więcej zdjęć

Instant help

Szybka pomoc

Compatible with Canon Connect Station

Zgodność ze stacją Canon Connect

 • Aparat cyfrowy IXUS 160

 • Pasek na nadgarstek WS-800 

 • Akumulator NB-11L

 • Ładowarka CB-2LFE 

 • Przewód zasilający 

 • Zestaw podręczników użytkownika