Canon ME200S-SH

ME200S-SH

Ta kompaktowa, lekka i łatwa do przystosowania kamera wideo z technologią Dual Pixel CMOS AF na matrycy Super 35mm o niewiarygodnej, 12-stopniowej rozpiętości tonalnej, zapewnia niesamowite nagrania Full HD (maks. 50P/59,94P), rejestrowane nawet z czułością odpowiadającą ISO 204 800.

Korzyści

  • Wysokiej jakości obraz wyjściowy o rozdzielczości Full HD
  • Doskonała praca w słabym świetle
  • Zaawansowana regulacja autofokusa i obrazu
  • Łatwa zdalna konfiguracja i instalacja
  • Uniwersalne opcje konfiguracji

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon ME200S-SH

Wysokiej jakości obraz wyjściowy o rozdzielczości Full HD


Model ME200S-SH jest wyposażony w matrycę CMOS Super 35mm o rozdzielczości 8,29 MP. Urządzenie może rejestrować obraz Full HD 1080p/1080i/720p o profesjonalnej jakości, który można nagrywać na zewnętrznym rejestratorze z 12-stopniową rozpiętością tonalną w trybie Canon Log lub Wide DR. Zmniejszenie rozmycia ruchomych obiektów dzięki obsłudze prędkości nagrywania do 50P/59,94P umożliwia rejestrowanie obrazu w zwolnionym tempie.

Doskonała praca w słabym świetle


Kamera ME200S-SH doskonale nadaje się do różnych zastosowań związanych z transmisją materiału, w tym do rejestrowania obrazu w słabym świetle i zdalnej pracy w sytuacji, gdy ilość światła jest bardzo mała. Wszystko dzięki możliwości pracy z maks. czułością ISO 204 800. Ponadto urządzenie może rejestrować kolorowy obraz w podczerwieni, wykorzystując wysuwany filtr odcięcia podczerwieni, który można uruchomić poprzez naciśnięcie przycisku.

Zaawansowana regulacja autofokusa i obrazu


Kamera ME200S-SH jest wyposażona w autofokus oparty na technologii Dual Pixel CMOS, która umożliwia ciągłą pracę mechanizmu AF w przypadku zgodnych obiektywów EF. Ta technologia wykrywania fazy działa w oparciu o matrycę i umożliwia płynne, wydajne działanie funkcji ciągłej regulacji ostrości. Jest to wyjątkowa technologia, opracowana przez firmę Canon, która pozwala wykorzystać bardzo duże możliwości kreatywnej pracy związane z jasnymi obiektywami i małą głębią ostrości. Sterowane elektronicznie filtry szare zapewniają większą kontrolę nad obrazem. Użytkownik może też zapisywać ustawienia niestandardowego obrazu do późniejszego wykorzystania.

Łatwa zdalna konfiguracja i instalacja


Mała, kompaktowa i lekka kamera ME200S-SH została wyposażona w wiele opcji połączeń: do monitora, do zewnętrznego rejestratora obrazu i pilota zdalnego sterowania, wyjście HDMI, złącze Genlock oraz dwa złącza 3G/HD-SDI. Zdalne sterowanie jest możliwe za pośrednictwem dwóch gniazd, w tym gniazda jack 2,5 mm i złącza RS-422 obsługującego pilota zdalnego sterowania RC-V100 firmy Canon*.

Uniwersalne opcje konfiguracji


Model ME200S-SH, wyposażony w mocowanie EF z funkcją Cinema Lock, będzie obsługiwać wiele zgodnych obiektywów EF/EF-S firmy Canon, w tym obiektywy zmiennoogniskowe, stałoogniskowe i wybrane obiektywy Canon Servo** (z 12-stykowym złączem), co zapewni większą kontrolę i więcej możliwości kreatywnej pracy.

Opcje automatycznego filmowania


Model ME200S-SH jest łatwy w konfiguracji i obsłudze dzięki automatycznym trybom, takim jak preselekcja czasu (Tv), preselekcja przysłony (Av) i automatyczne sterowanie wzmocnieniem (AGC)***, a także automatyczny balans bieli i One-Shot AF. Ponadto zawsze dostępne są ustawienia ręczne, które w razie potrzeby zapewniają twórczą kontrolę nad ustawieniami urządzenia.

Uproszczenie funkcji Chroma Key


Obsługa funkcji Chroma Key w modelu ME200S-SH została usprawniona, dzięki czemu jest to doskonałe rozwiązanie do nagrywania wiadomości, prezentacji, a nawet efektów specjalnych w filmach niezależnych***.

* W przypadku używania protokołu firmy Canon może być konieczna aktualizacja usługi.
** Lista zgodnych obiektywów do potwierdzenia.
*** Niektóre funkcje mogą wymagać aktualizacji oprogramowania układowego.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon ME200S-SH, jego cechach i możliwościach.

Full HD movies

Filmy Full HD

Oversampling

Nadpróbkowanie HD w celu wyostrzenia obrazu

Dual pixel CMOS AF

Płynny, ciągły autofokus w filmach

Wide DR Gamma

Rejestrowanie szczegółów w jasnych i ciemnych partiach obrazu

DIGIC DV4

Procesor DIGIC — zaawansowane przetwarzanie

ME200S-SH Oceny i recenzje