Dlaczego warto używać oryginalnych kaset do drukarek laserowych firmy Canon

Niektóre rzeczy są dla siebie stworzone. Toner firmy Canon został opracowany z myślą o bezproblemowej współpracy z drukarkami firmy Canon i zapewnieniu szybkiego utrwalania i wysokiej jakości wydruku. Technologia tonerów firmy Canon gwarantuje bezkompromisowe rezultaty. Jeśli chcesz mieć atrakcyjne, trwałe wydruki, postaw na toner firmy Canon.

Zadbaj o wysoką jakość wydruków

Oryginalne uniwersalne kasety firmy Canon gwarantują najwyższą jakość wydruku. Zawierają wszystkie istotne elementy drukujące o określonym czasie eksploatacji, więc po wymianie uniwersalnej kasety urządzenie funkcjonuje prawie jak nowe.

Gwarancja jakości

Stosowanie oryginalnych kaset firmy Canon zapewnia gwarancję doskonałych parametrów każdej kasety. Ponownie napełniane kasety mogą nie zapewniać takiego samego standardu drukowania jak nowe kasety firmy Canon, ponieważ ich elementy wewnętrzne mogą być częściowo lub całkowicie zużyte.

Produkcja i montaż kaset z tonerem to skomplikowana procedura złożona z setek procesów. Canon opracował jednolity, automatyczny system produkcji, który wykorzystuje najnowszą technologię produkcji do wytwarzania kaset o wysokiej jakości, której oczekują nasi klienci.

Brak nieestetycznych linii

Moduł bębna światłoczułego to jeden z najbardziej czułych podzespołów w drukarce. Nowe kasety firmy Canon gwarantują, że toner nie będzie gromadził się na bębnie i rolce utrwalacza. Pozwala to uniknąć nieestetycznych linii, rozmazania lub szarości tła oraz uszkodzenia drukarki. Oryginalny toner firmy Canon to gwarancja prawidłowego funkcjonowania modułu bębna, który zapewnia wyraźne i czyste dokumenty za każdym razem.

Czyste stanowisko pracy

Wyjątkowa technologia ładowania rolki gwarantuje brak emisji ozonu. Zastosowana technologia jest nieszkodliwa dla zdrowia człowieka i dla środowiska. Kasety są mniejsze, ze względu na mniejszą liczbę wymaganych części. Ponadto wszystkie tonery i kasety firmy Canon nie zaliczają się do substancji niebezpiecznych. Co oznacza, że nie wymagają specjalnej obsługi lub przetwarzania.

Łatwy recykling

Oryginalne kasety można poddać recyklingowi w ramach programu firmy Canon zapobiegającego wywożeniu odpadów na wysypiska śmieci. Aby uzyskać więcej informacji o programie lub wypełnić formularz bezpłatnego zwrotu, wystarczy odwiedzić stronę internetową poświęconą recyklingowi kaset.

Uwaga na podrabiane kasety

Podrabiane kasety firmy Canon są pakowane w sposób sugerujący, że zostały wyprodukowane przez firmę Canon lub za zgodą firmy Canon. Produkcja i sprzedaż podrabianych kaset firmy Canon jest niedozwolona. Firma Canon współpracuje z krajowymi i międzynarodowymi urzędami i organizacjami, policją, organami celnymi na rzecz usuwania z rynku podrabianych kaset firmy Canon i doprowadzania osób odpowiedzialnych za ich produkcję i sprzedaż przed oblicze wymiaru sprawiedliwości.

Wydajność wydruku podrobionych kaset uzyskanych i przetestowanych przez firmę Canon wynosi od 28% do 69% w porównaniu z oryginalnymi kasetami firmy Canon.

Oryginalne kasety z tonerem – widoczna różnica w użytkowaniu

Allion Co., Ltd., zewnętrzna agencja weryfikacyjna, przeprowadziła testy w celu określenia różnicy pod względem jakości drukowania między oryginalnymi kasetami z tonerem firmy Canon a kasetami innych producentów. Raport potwierdza przewagę oryginalnych kaset firmy Canon.

Jak rozpoznać oryginalne kasety z tonerem

Kupując kasetę firmy Canon, należy zawsze szukać hologramu z technologią zmiany kolorów oraz logo „Genuine” (Oryginalne) firmy Canon na zewnątrz opakowania. Zapewni to gwarancję uzyskania najlepszej jakości wydruku za pomocą drukarki, faksu lub urządzenia wielofunkcyjnego firmy Canon. Sformułowanie „do produktów firmy Canon” nie oznacza, że kaseta jest oryginalną kasetą firmy Canon.


Więcej informacji na temat tonerów EF, MS i S firmy Canon oraz technologii utrwalania bez oleju i poduszce AIRSHELL firmy Canon.

Dlaczego warto wybrać technologię utrwalania bez oleju firmy Canon?

Drukowanie bez połysku

Łatwość pisania na zadrukowanym papierze

Profesjonalne wydruki

Specjalna technologia utrwalania bez oleju firmy Canon pozwala uzyskać niezwykle ostre kolorowe wydruki bez połysku. W przeciwieństwie do konwencjonalnych rolek utrwalających stosowanie oleju nie jest wymagane, co eliminuje połyskliwość nadawaną przez wiele urządzeń do druku w kolorze.

Utrwalanie bez oleju działa w połączeniu z naszym tonerem S, zapewniając doskonałe wydruki w kolorze. Toner S składa się ze sferycznych cząsteczek o jednolitym kształcie i rozmiarze z woskowym rdzeniem środkowym. To zapewnia gładkie i ostre obrazy o niskim połysku, które są miłe dla oka. Można nawet bez problemów pisać na zadrukowanych arkuszach.

Dlaczego warto wybrać kasety zabezpieczone poduszką AIRSHELL?

Dodatkowa ochrona zmniejsza prawdopodobieństwo uszkodzenia

Mniej odpadów dzięki mniejszym opakowaniom

Poduszka może być używana do recyklingu

Wiele kaset firmy Canon jest zabezpieczonych poduszką AIRSHELL, która została wybrana przez firmę Canon do zapewnienia lepszej ochrony. Skuteczne i ekologiczne, przełomowe opakowanie zdobyło w 2004 r. prestiżowe wyróżnienie WorldStar Award organizacji World Packaging Organisation (WPO) za projekt i innowacyjność.

Poduszki AIRSHELL umożliwiają stosowanie znacznie mniejszych opakowań. To rozwiązanie zmniejsza emisję CO² procesu dostarczania kaset o około 20% w porównaniu z konwencjonalnymi opakowaniami. Opakowania AIRSHELL mogą być używane także do zwracania zużytych kaset do recyklingu, co zapewnia jeszcze większe korzyści dla środowiska.

Wydajność w stronach

Wybierając kasetę sugerujemy się ceną, charakterystyką, wydajnością, jakością i niezawodnością. Równie ważny jest koszt druku w przeliczeniu na stronę dla poszczególnych modeli. Wydajność w stronach stanowi precyzyjną miarę ilości stron, które można wydrukować za pomocą kasety z tonerem.

Wydajność w stronach wielu uniwersalnych kaset z tonerem firmy Canon używanych w urządzeniach monochromatycznych została zmierzona według ścisłych procedur ISO (International Organization for Standardization). Standard ISO 19752 opisuje metodę określania wydajności tonera dla elektronicznych fotograficznych drukarek monochromatycznych i urządzeń wielofunkcyjnych zawierających podzespoły drukarki. 

Wydajność w stronach tych kaset jest mierzona w ściśle określonych okolicznościach. Przedstawiony próbny arkusz testowy jest standardem dla pomiarów wydajności w stronach dla naszych monochromatycznych kaset z tonerem od roku 2002. Stosowanie oryginalnych kaset z tonerem firmy Canon gwarantuje uzyskanie ilości wydruków deklarowanej przez firmę Canon.