Protect your relationship with your customers

Nowy dom dla drukarki.
Edycja 2023

Już po raz trzeci wesprzemy organizacje pozarządowe wysokiej klasy urządzeniami biurowymi Canon. Do tegorocznej edycji akcji zapraszamy stowarzyszenia i fundacje zajmujące się pomocą dla zwierząt.

Zapraszamy do udziału w akcji, która wspiera organizacje pożytku publicznego poprzez bezpłatne przekazanie wysokiej klasy biurowe urządzenia wielofunkcyjne Canon, a przy okazji działamy na rzecz środowiska i realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju. Tegoroczną edycję „Nowego domu dla drukarki” kierujemy do organizacji zajmujących się pomocą zwierzętom.

Projekt „Nowy dom dla drukarki” na polskim rynku prowadzimy od trzech lat. W 2021 roku do udziału w nim zaprosiliśmy wszystkie organizacje pożytku publicznego, a w 2022 roku zawęziliśmy kryteria, wspierając organizacje zajmujące się tematyką aktywizacji zawodowej.

Na zgłoszenia czekamy do końca czerwca. Szczegóły poniżej.

Na czym polega program?

Zasada działania programu jest prosta. Przedsiębiorcy regularnie odnawiają flotę swoich drukarek i skanerów, bo kolejne generacje urządzeń biurowych oferują wiele nowości. Ale używane maszyny, które opuszczają ich biura, są przecież nadal w świetnym stanie. Chcemy, aby znalazły swój „nowy dom” i mogły być dalej wykorzystywane w codziennych procesach biurowych. Jeśli więc Twoja organizacja potrzebuje wysokiej jakości drukarki lub skanera – zgłoś ją do udziału w programie!

Jak pomagamy

Co można zyskać?

Sprzęt, który przekażemy to nowoczesne urządzenia jedno- i wielofunkcyjne, doskonale sprawdzające się w biurze każdej wielkości. Odpowiedni model maszyny wybierzemy w zależności od konkretnych potrzeb zgłaszających się do nas organizacji.

Co można zyskać?

Kto może wziąć udział w programie?

Do udziału w trzeciej edycji „Nowego domu dla drukarki” zapraszamy organizacje zajmujące się działaniem na rzecz zwierząt. Każda taka organizacja musi funkcjonować na rynku przynajmniej od trzech lat oraz zaprezentować rodzaj i zakres realizowanych projektów na rzecz zwierząt w ciągu ostatnich pięciu lat.

Jak pomagamy

Dlaczego to robimy?