Canon Club

Martin Bissig – predefiniowane ustawienia podróżne

Zmieniaj wygląd swoich zdjęć dzięki pięciu predefiniowanym ustawieniom opracowanym przez ambasadora firmy Canon. Uwolnij swoją kreatywność z urządzeniami Canon.

POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI

Ustawienie „Powrót do przeszłości” przenosi gracza do epoki retro, pozwalając uchwycić niezwykłą historię Sri Lanki w oszałamiającej czerni i bieli. Zwiększ kontrast swoich zdjęć i dodaj szumy, tworząc efekt starego zdjęcia opowiadającego historie z przeszłości. Aby uzyskać optymalne rezultaty, prześwietl zdjęcia w programie Lightroom i zobacz, jak przekształcają się w urzekające, ponadczasowe dzieła sztuki.

PRZED

PO

KALIFORNIJSKIE MARZENIA

Zanurz się w trwającym bez końca kalifornijskim lecie dzięki ustawieniu „Kalifornijskie marzenia”. Ten cyfrowy, magiczny pył rozświetli Twoje zdjęcia ciepłymi, pastelowymi barwami, zapewniając balans między światłem słonecznym a miękkimi cieniami. Daj się ponieść luźnemu kalifornijskiemu stylowi życia, przekształcając swoje zdjęcia w pełne słońca fotografie prosto z Zachodniego Wybrzeża.

PRZED

PO

POŚRÓD PIASKÓW

Podziwiaj nasycone słońcem piękno Arabii Saudyjskiej, korzystając z ustawienia „Pośród piasków”. To wyjątkowe narzędzie nadaje zdjęciom ciepłą, czerwono-brązową kolorystykę, dzięki czemu idealnie nadaje się do fotografowania krajobrazów i portretów oraz tworzenia inspirujących opowieści. Nawet mimo silnie zaakcentowanego światła słonecznego ustawienie „Pośród piasków” sprawi, że zdjęcia będą promienieć urzekającą atmosferą pustynnych krajobrazów.

PRZED

PO

MRÓZ

Wyrusz w ekscytującą podróż do lodowego serca Grenlandii, korzystając z ustawienia „Mróz”. To wyjątkowe narzędzie nadaje zdjęciom nową jakość dzięki nieskazitelnej bieli i wyrazistemu kontrastowi w głównych punktach, zachowując przy tym żywe kolory bez przytłaczania jaśniejszych obszarów. Uchwyć piękno Arktyki, gdzie pełne życia kolory tańczą na tle nieskazitelnej, lodowatej bieli.

PRZED

PO

PIELGRZYM

Zanurz się w duchowej atmosferze Tybetu, korzystając z ustawienia „Pielgrzym”. To ustawienie, zaprojektowane z myślą o wzbogaceniu kolorów i uchwyceniu jaskrawych odcieni flag modlitewnych, starożytnych budowli i bujnych lasów deszczowych, dzięki profesjonalnie wzmocnionej czerni pozwala odkryć detale ciemniejszych ujęć. Poznaj tętniące życiem kolory Tybetu, przekształcając swoje zdjęcia w pełne detali, barwne kroniki tej pełnej tajemnic krainy.

PRZED

PO

Canon Ambassador Martin Bissig.

AMBASADOR CANON

Martin Bissig

Poznaj ścieżkę kariery Martina i sprawdź, co znajduje się w jego zestawie Canon.