Canon Zoemini S
Blank-Rect Image

Canon Zoemini S

Natychmiastowe wydruki pozwalają błyskawicznie uwieczniać wspomnienia. Możesz robić idealne zdjęcia selfie, korzystając z wbudowanego lusterka i lampy pierścieniowej, a także łączyć się z aplikacją Canon Mini Print i robić atrakcyjne zdjęcie grupowe dzięki zdalnemu wyzwalaniu migawki – wszystko dzięki urządzeniu Canon Zoemini S.

Kup teraz

Canon Zoemini S

Odkryj Canon Zoemini S

Zamień swoje wspomnienia w urocze pamiątki, korzystając z wbudowanego aparatu Canon Zoemini S z lusterkiem do selfie, lampą pierścieniową i funkcją zdalnego wyzwalania migawki

Obejrzyj film

Piękne odbicia: lusterko i lampa pierścieniowa pomogą Ci zrobić selfie, które da powód do dumy

Wykonaj swoje najlepsze ujęcia za pomocą kieszonkowego, 8-megapikselowego aparatu z funkcją drukowania. Lampa pierścieniowa zapewnia fantastyczne selfie, a możliwość zdalnego fotografowania smartfonem przez aplikację Canon Mini Print i natychmiastowego drukowania zdjęć na samoprzylepnym papierze sprawiają, że jest to idealny przenośny gadżet dla miłośników fotografii.

Zobacz pełne dane techniczne

Canon Zoemini S Specification Intro

Doskonałe połączenie

Rób zdjęcia i drukuj je za pomocą tego samego inteligentnego urządzenia 2 w 1. Canon Zoemini S ma wszystko, co potrzebne do codziennego fotografowania – aparat o rozdzielczości 8 megapikseli, gniazdo karty Micro SD* oraz technologię Zink™.

Picture-perfect combo

Elegancki wygląd

Ten lekki aparat z funkcją drukowania jest dostępny w trzech kolorach: matowa czerń, perłowa biel i różowe złoto. Urządzenie z łatwością mieści się w kieszeni lub torbie, dzięki czemu możesz zabrać je ze sobą wszędzie.

Sleek solution
Shareable selfies

Selfie, które zechcesz pokazać światu

Zamontowane z przodu lusterko oraz lampa pierścieniowa gwarantują spektakularne selfie, a funkcja zdalnego sterowania migawką przez aplikację Canon Mini Print bardzo ułatwia robienie zdjęć grupowych.

Inteligentne ujęcia

Dzięki łączności Bluetooth** i aplikacji Canon Mini Print możesz drukować zdjęcia wprost ze smartfona, korzystając przy tym z wielu świetnych filtrów oraz funkcji tworzenia kolaży. Możesz też użyć aplikacji do zaprogramowania niestandardowych dźwięków aparatu oraz ustawień samowyzwalacza, co pozwoli Ci opanować pozowanie do perfekcji.

Smart snaps

Drukuj, odrywaj, naklejaj

Aparat mieści 10 arkuszy samoprzylepnego, odpornego na rozdarcia papieru do drukowania Zink™, dzięki czemu łatwo wydrukujesz ulubione ujęcia i udekorujesz nimi swoje rzeczy.

8 kreatywnych pomysłów na wydruki

Print, peel and stick
Canon Mini Print app

Aplikacja Canon Mini Print

Połącz drukarkę Canon Zoemini z telefonem komórkowym lub tabletem za pomocą aplikacji Canon Mini Print, którą można bezpłatnie pobrać ze sklepów App Store i Google Play***. Rób własne zdjęcia lub pobieraj je bezpośrednio z serwisów Facebook, Instagram, Zdjęcia Google, Dropbox lub iCloud. Następnie możesz dodać dowolne filtry, zniekształcenia, rysunki lub tekst, aby w pełni spersonalizować swoje zdjęcie.

Pobierz z serwisu App Store
Pobierz z serwisu Google Play

Papier fotograficzny ZINK™ firmy Canon

Papier ZINK jest pokryty mikrokryształami reagującymi na wysoką temperaturę, które bez użycia atramentu pozwalają tworzyć zdjęcia odporne na rozmazywanie, rozdarcia i działanie wody.

Kup 20 arkuszy

Kup 50 arkuszy

Canon ZINK™ Photo Paper

Najważniejsze dane techniczne

zink

ZinkTM

Technologia druku

Smartphone-ready

Obsługa smartfonów

Oprogramowanie iOS i Android

Chic and lightweight

Szykowny i lekki

188-gramowy model w kolorze matowej czerni, perłowej bieli lub różowego złota

Resolution

314 × 600 dpi

Rozdzielczość

Available in 4 colours

Bluetooth®

Łączność Bluetooth®

5 Megapixels

8 megapikseli

Kamera

Remote shutter

Zdalnie sterowana migawka

Z aplikacją Canon Mini Print

Micro SD

Karta Micro SD*

Obsługa kart pamięci

Zobacz pełne dane techniczne

Key Specifications
What’s in the box

Zawartość pudełka

Wszystko, czego potrzebujesz, aby robić zdjęcia, dostosowywać je i drukować:

Aparat natychmiastowy z drukarką Canon Zoemini S (dostępne kolory: matowa czerń, perłowa biel i różowe złoto)

Kabel USB

Arkusz zgodności z przepisami bezpieczeństwa

Karta gwarancyjna EWS

Szybkie wprowadzenie (karta)

Papier fotograficzny Canon Zink™ (10 arkuszy) + 1 arkusz SMARTSHEET

Pasek na nadgarstek

Zgodne akcesoria

#FreeYourStory

Wykaż się odwagą. Wyraź siebie. Postaw na oryginalność. Pokaż nam życie ze swojej perspektywy. Niezależnie od tego, czy fotografujesz, drukujesz czy filmujesz, chcemy zobaczyć wyjątkową perspektywę świata, uchwyconą Twoim obiektywem.

Dowiedz się więcej

Free Your Story Canon PowerShot G7 X Mark III

Canon Zoemini S
Oceny i recenzje

Produkty powiązane

* Zdjęcia zrobione za pomocą aparatu Canon Zoemini S można zapisać na karcie Micro SD. Nie można przesyłać zdjęć z karty do urządzenia Canon Zoemini S.

** Znak słowa i logo Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, a wykorzystanie ich przez firmę Canon Inc. odbywa się na mocy licencji. Inne znaki towarowe i nazwy handlowe są własnością odpowiednich firm.

*** Wyłączenie odpowiedzialności: konieczne jest podłączenie urządzenia przenośnego do drukarki Canon Zoemini przez interfejs Bluetooth® i aplikację Canon Mini Print, dostępną bezpłatnie w sklepach App Store i Google Play. Zgodna z urządzeniami przenośnymi z systemem iOS 9.0 lub nowszym oraz z urządzeniami Android z systemem operacyjnym Android 4.4 lub nowszym.