Hero Image
Blank-Rect Image

Speedlite EL-100

Prosty sposób doświetlania ujęć. Obrotowa głowica lampy z odbłyśnikiem generuje wszechstronne i kreatywne oświetlenie, dzięki czemu zdjęcia robione w pomieszczeniach mają naturalny wygląd.

Kup teraz

Uzyskiwanie atrakcyjnych zdjęć podczas pracy z lampą błyskową stało się jeszcze łatwiejsze

Odbijanie błysku od ścian i sufitów lub zdalne wyzwalanie lampy Speedlite EL-100 ustawionej poza aparatem zapewnia naturalne wyglądające zdjęcia. Prosty tryb automatyczny dba o szczegóły techniczne, co ułatwia rozpoczęcie pracy z lampą błyskową i umożliwia robienie lepszych zdjęć podczas imprez lub spotkań z rodziną i znajomymi.

Dowiedz się więcej

Canon Speedlite EL-100

Bezproblemowe fotografowanie przy użyciu lampy błyskowej

Lampa Speedlite EL-100 ma większą moc niż wbudowana lampa błyskowa. Ułatwia doświetlanie ujęć rejestrowanych w pomieszczeniach i w plenerze. Proste pokrętło wyboru trybów upraszcza konfigurację i obsługę. Odbicie światła w poziomie i pionie rozświetla ujęcie rejestrowane w pomieszczeniu, nadając całości atrakcyjny wygląd, a ponadto umożliwia kreatywną pracę.

Canon Speedlite EL-100 mode dial in use

Uwolnij swoją kreatywność

Jeśli chcesz poeksperymentować z oświetleniem, postaw na lampę Speedlite EL-100, która ma wiele wspaniałych funkcji wartych wypróbowania. Na przykład światło stroboskopowe wykorzystywane do „zamrażania” obiektu w szybkich seriach zdjęć lub tryb synchronizacji z drugą kurtyną umożliwiający podkreślanie wrażenia prędkości. Obie funkcje doskonale sprawdzają się przy uwiecznianiu poruszających się obiektów.

Kompaktowy i zaawansowany

Lampa Speedlite EL-100 jest zasilana bateriami typu AA i waży zaledwie 190 g. Jest na tyle kompaktowa i lekka, że bez wysiłku można korzystać z niej podczas spotkań rodzinnych i innych wydarzeń, uzyskując przy tym wspaniałe rezultaty. Ma liczbę przewodnią 26 i głowicę z ręcznym zoomem. Lampę można regulować, by tworzyć optymalne oświetlenie.

Canon Speedlite EL-100 packed into a floral bag

Kreatywne oświetlanie ujęć dzięki bezprzewodowej swobodzie

Aby uzyskać bardziej trójwymiarowe efekty oświetleniowe, warto użyć modelu Speedlite EL-100 jako optycznego nadajnika bezprzewodowego do wyzwalania błysku z różnych lokalizacji lub jako lampy zamontowanej poza aparatem i sterowanej z poziomu zgodnych korpusów aparatów EOS za pomocą wbudowanego odbiornika optycznego.

Photo of little girl shot using the Canon Speedlite EL-100 wirelessly.

Canon dąży do osiągnięcia zerowej emisji CO2 do roku 2050

Osiągniemy to, poprawiając wskaźnik emisji CO2 w cyklu życia produktu średnio o 3% rocznie. Jeśli uda się to utrzymać, do roku 2030 odnotowalibyśmy spadek o około 50% w stosunku do poziomu z 2008 r. Wiemy, że taki poziom redukcji jest zgodny z założeniami Porozumienia paryskiego.

Będziemy przeprowadzać przeglądy celów w perspektywie długoterminowej, aby sprawdzać nasz wkład w tworzenie społeczeństwa niskoemisyjnego.

Dowiedz się więcej

Dane techniczne

Tryb automatycznego odbioru

Łatwe fotografowanie przy użyciu lampy błyskowej

Liczba przewodnia 26 (ISO 100, m)

Duża moc

Lampa z odbłyśnikiem

Regulacja pionowa i pozioma

Nadajnik/odbiornik optyczny

Umożliwia korzystanie z lampy zamontowanej poza aparatem

Masa

190 g

Zobacz pełne dane techniczne

Specification-Icons - Header Image
What's In The Box

Zawartość pudełka

Lampa błyskowa Speedlite EL-100

Futerał miękki

Minipodstawa

Instrukcja obsługi

Inne interesujące opcje...

Canon Speedlite EL-100
Oceny i recenzje