Powershot G9 X Mark II

Canon PowerShot G9 X Mark II

Niezwykle smukły aparat z funkcjami łączności ze smartfonem, umożliwiający rejestrowanie twórczych zdjęć o wysokiej jakości i sterowanie aparatem w wymaganym zakresie.

Zobacz nowy model

Galeria

Kompaktowa konstrukcja, doskonałe parametry i wyniki

Bez trudu uwieczniaj wydarzenia w profesjonalnym stylu na zdjęciach i filmach oraz dziel się nimi, korzystając ze stylowego aparatu o niezwykle smukłej konstrukcji, wyposażonego w funkcje łączności ze smartfonem. Zaawansowane technologie zapewniają minimalną lub całkowitą kontrolę nad ustawieniami i stanowią źródło kreatywnych rozwiązań zbliżających ten aparat do lustrzanek cyfrowych.

Zobacz pełne dane techniczne

PowerShot G9 X Mark II Silver FRT

Moc w kompaktowej formie

Naprawdę kompaktowy, superszybki aparat z dużą matrycą i procesorem DIGIC 7 oraz optyczną stabilizacją obrazu zapewnia wspaniałe rezultaty

Zaawansowane możliwości w smukłej konstrukcji

Twórz wspaniałe, wyraziste zdjęcia i stabilne filmy w dowolnych warunkach, korzystając z aparatu PowerShot G9 X Mark II o niezwykle smukłej konstrukcji, zapewniającego zaawansowane możliwości, szybkość, wydajność i wygodę.

PowerShot G9 X Mark II Silver FRT

Wspaniała jakość obrazu niezależnie od rodzaju oświetlenia

Duża matryca i obiektyw f/2–4,9 wpuszcza dużo światła do aparatu, zapewniając doskonałe zdjęcia w każdej sytuacji.

Proste sterowanie

Minimum ingerencji lub pełna kontrola. Ty decydujesz – pozwól, aby aparat wykonał całą pracę za Ciebie lub skorzystaj z szeregu zaawansowanych funkcji, które przeniosą zdjęcia na zupełnie nowy poziom artystycznego zaawansowania.

PowerShot G9 X Mark II Silver FRT
PowerShot G9 X Mark II Black Back

Tak samo wysoka jakość filmów i zdjęć

Z łatwością nagrywaj zadziwiająco stabilne filmy w jakości Full HD – nawet podczas biegu – i udostępniaj je, wyrażając siebie na nieograniczoną liczbę sposobów za sprawą twórczych funkcji i zaawansowanej kontroli ustawień.

Kreatywność bez wysiłku

Puść wodze fantazji, korzystając z szeregu inteligentnych funkcji, które ułatwiają uwiecznianie niesamowitych wydarzeń pod rozgwieżdżonym niebem, tworzenie wyjątkowych zdjęć i nagrywanie krótkich klipów o bardzo profesjonalnym wyglądzie.

PowerShot G9 X Mark II Silver FRT

Inteligentne udostępnianie

Dzięki łączności Bluetooth®** łatwo nawiążesz stabilne połączenie* z urządzeniem inteligentnym, aby zdalnie rejestrować wydarzenia, a następnie błyskawicznie udostępniać je przez Internet.

PowerShot G9 X Mark II Silver FRT

Ładowanie przez USB

Praca lub surfowanie po Internecie podczas ładowania aparatu PowerShot G9 X Mark II za pomocą komputera lub standardowej ładowarki USB do smartfonów.

PowerShot G9 X Mark II Silver FRT

Canon dąży do osiągnięcia zerowej emisji CO2 do roku 2050

Osiągniemy to, poprawiając wskaźnik emisji CO2 w cyklu życia produktu średnio o 3% rocznie. Jeśli uda się to utrzymać, do roku 2030 odnotowalibyśmy spadek o około 50% w stosunku do poziomu z 2008 r. Wiemy, że taki poziom redukcji jest zgodny z założeniami Porozumienia paryskiego.

Będziemy przeprowadzać przeglądy celów w perspektywie długoterminowej, aby sprawdzać nasz wkład w tworzenie społeczeństwa niskoemisyjnego.

Dowiedz się więcej

PowerShot G9 X Mark II Black Front Flash Up

Dane techniczne

1.0 type CMOS

Matryca CMOS, 1,0 cala

Duża matryca zapewnia doskonałe zdjęcia

f/2 lens

Obiektyw f/2

Jasny obiektyw

7.5cm Touchscreen

Ekran dotykowy o przekątnej 7,5 cm

Prosta obsługa na ekranie dotykowym

Intelligent IS

Inteligentna stabilizacja obrazu

Stabilne zdjęcia i filmy w każdej sytuacji

DIGIC 7

DIGIC 7

Wydajny procesor DIGIC

Fast continuous shooting

Szybki AF

Bardzo szybki AF i serie zdjęć w formacie RAW

Bluetooth

Bluetooth®

Stałe połączenie między aparatem i urządzeniem inteligentnym

USB charging

Ładowanie przez USB

Wygodne ładowanie przy użyciu kabla USB

Zobacz pełne dane techniczne

PowerShot G9-X Mark II Top lens Out
PowerShot G9 X Mark II BK WITB

Zawartość pudełka

Wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć wyrażać siebie poprzez swoją kreatywność. Aby optymalnie wykorzystać aparat, dodaj kartę pamięci i stylowy futerał.

Aparat cyfrowy PowerShot G9 X Mark II

Pasek na nadgarstek WS-DC12

Akumulator NB-13L

Ładowarka CB-2LHE

Przewód zasilający

Zestaw instrukcji obsługi

Akcesoria

Powiązane produkty

* Urządzenie inteligentne musi obsługiwać funkcję łączności Bluetooth w wersji 4.0 lub nowszej. Urządzenie inteligentne musi także być wyposażone w system operacyjny iOS 8.4 lub Android 5.0 (lub ich nowsze wersje)

** Znak słowa i logo Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, a wykorzystanie ich przez firmę Canon Inc. odbywa się na mocy licencji. Inne znaki towarowe i nazwy handlowe są własnością odpowiednich firm.