point and shoot photography

Łatwe w obsłudze aparaty

Firma Canon ma najlepszy łatwy w obsłudze aparat dostosowany do Twoich potrzeb, który jest także elegancki, stylowy i na tyle mały, że zmieści się w Twojej kieszeni lub torebce.

Stylowe kompaktowe aparaty fotograficzne, które robią wrażenie

Pokaż swój styl dzięki kompaktowemu aparatowi fotograficznemu IXUS. Seria kompaktowych aparatów fotograficznych IXUS o smukłej i stylowej konstrukcji obejmuje modele, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

stylish photography

Wysokiej jakości obiektyw z zoomem optycznym i inteligentną stabilizacją obrazu

Wykonuj zdjęcia i nagrywaj filmy wideo odległych obiektów z użyciem zoomu optycznego, uzyskując robiący wrażenie poziom szczegółów. Adaptacyjna inteligentna stabilizacja obrazu zapewnia ostre zdjęcia i stabilne filmy.

Łatwe udostępnianie i zdalna praca dzięki łączności Wi-Fi

Łączność Wi-Fi z funkcją dynamicznego NFC umożliwia nawiązywanie połączeń i udostępnianie zdjęć oraz filmów w zgodnych urządzeniach inteligentnych lub przesyłanie obrazów do serwisów społecznościowych bezpośrednio z aparatu. Dzięki aplikacji Canon Camera Connect możesz bezprzewodowo zdalnie sterować aparatem za pomocą smartfonu.

Kompaktowe aparaty z funkcją Wi-Fi

sharing photography

Najwyższa łatwość fotografowania i tworzenia

W trybie Smart Auto aparat automatycznie wybiera najlepsze ustawienia dla każdej sceny. Tryby artystyczne i zabawne tryby twórcze pozwolą Ci odkryć Twoją kreatywność.

miniature effect

Efekt miniatury

Twórcze ujęcie

Funkcja Creative Shot, która automatycznie rejestruje kilka różnych wersji tego samego ujęcia, pozwala na otrzymanie dodatkowych obrazów z artystycznymi i zaskakującymi efektami.

mill photography

#FreeYourStory

Wykaż się odwagą. Wyraź siebie. Postaw na oryginalność. Pokaż nam życie ze swojej perspektywy. Niezależnie od tego, czy fotografujesz, drukujesz czy filmujesz, chcemy zobaczyć wyjątkową perspektywę świata, uchwyconą Twoim obiektywem.

Dowiedz się więcej

Free Your Story Canon PowerShot G7 X Mark III

Nie wszystkie funkcje są dostępne w każdym aparacie.