Canon Torba listonoszka MS10

Torba listonoszka MS10

Ta wytrzymała, stylowa torba listonoszka stanowi dyskretne połączenie funkcjonalności i stylu oraz chroni aparat i obiektyw, jak również tablet, akcesoria i przedmioty osobiste, a także zapewnia łatwy dostęp podczas ruchu.

Canon Messenger Bag MS10

Korzyści

  • Oryginalna torba listonoszka firmy Canon — stylowa i dyskretna
  • Bezpieczne przechowywanie i łatwy dostęp do aparatu i niezbędnych akcesoriów
  • Elastyczne przekładki wewnętrzne umożliwiają przenoszenie wszystkiego, co potrzebne
  • Zaprojektowana z myślą o solidności i trwałości
  • Regulowany pasek na ramię umożliwia wygodne przenoszenie

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon Torba listonoszka MS10

Stylowa i dyskretna


Tę oficjalną torbę listonoszkę firmy Canon wyróżnia dyskretna konstrukcja ze stylowym szarym wykończeniem, stonowane wytłaczane logo Canon (układ kolorów czarny-na-czarnym) i czerwona część wewnętrzna oraz wysoka jakość i funkcjonalność, którym możesz zaufać.

Bezpieczne przechowywanie i łatwy dostęp


Wyściełana konstrukcja z przegrodami i zamek głównej przegrody umożliwiają bezpieczne przechowywanie i przenoszenie sprzętu fotograficznego. Dwa magnetyczne zapięcia bezpiecznie zamykają klapę torby oraz zapewniają szybki i łatwy dostęp do sprzętu, dzięki czemu już nigdy nie przegapisz dobrego ujęcia.

Doskonale sprawdzi się podczas całodniowych sesji fotograficznych


Dzięki miejscu przeznaczonemu na jeden aparat, dwa obiektywy i tablet można zabrać ze sobą cały sprzęt potrzebny podczas całodniowej sesji fotograficznej. Główna przegroda wewnętrzna, która jest wyściełana i wyposażona w zapięcie na zamek oraz regulowane przekładki, zapewnia odpowiednią ilość miejsca i elastyczność, która jest ważna przy przechowywaniu sprzętu. Torba jest wyposażona również w zewnętrzne kieszenie na przedmioty osobiste i akcesoria aparatu.

Solidna i wytrzymała


Ta solidna, niezawodna i wodoodporna torba uliczna jest wykonana z wytrzymałych i dokładnie przetestowanych materiałów o wysokiej jakości oraz charakteryzuje się trwałymi zapięciami i wykończeniem.

Wygodne przenoszenie


Wytrzymały i mocny pasek na ramię z łatwą w regulacji spinką zapewnia maksymalny komfort podczas przenoszenia w pełni załadowanej torby.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon Torba listonoszka MS10, jego cechach i możliwościach.

Torba listonoszka MS10 Oceny i recenzje