ZESTAWY DO TRANSMISJI STRUMIENIOWEJ FIRMY CANON

Konfigurowanie aparatu Canon pod kątem strumieniowej transmisji na żywo

Canon Camera

Skonfiguruj aparat Canon jako kamerę internetową do strumieniowej transmisji na żywo. Przekształć model EOS lub PowerShot w aparat do gier. Użyj tego urządzenia do przechwytywania sygnału wideo HDMI za pomocą złącza USB, aby nadawać na żywo obraz w jakości HD z komputera. Zestawy HDMI do transmisji strumieniowej firmy Canon zawierają wszystko, czego potrzebujesz, aby kontaktować się ze znajomymi i z fanami w Internecie.

Skonfiguruj zestawy HDMI do transmisji strumieniowej

Zestawy do transmisji strumieniowej przeznaczone do aparatów Canon doskonale współpracującą z popularnymi platformami do wideokonferencji i transmisji na żywo. Wystarczy, że przeczytasz prosty przewodnik dostępny poniżej, a dowiesz się, jak skonfigurować zestawy HDMI do transmisji strumieniowej.

Procedura konfiguracji zestawów HDMI – krok pierwszy:

Włóż adapter prądu stałego, podłącz zasilacz, a następnie podłącz aparat do sieci elektrycznej. Model PowerShot G7 X Mark III i kilka innych aparatów można zasilać za pomocą zasilacza PD-E1 lub równoważnego, zgodnego źródła zasilania USB PD. Umożliwi to korzystanie z aparatu przez długi czas.

Krok drugi:

Włącz aparat.

Krok trzeci:

Przełącz aparat w tryb filmowania i włącz tryb automatyczny. Przejdź do menu wyświetlania informacji HDMI i wyłącz wyświetlanie informacji. W zależności od preferencji użytkownika i zgodności z urządzeniem do przechwytywania sygnału wideo HDMI można przesyłać strumieniowo materiały w rozdzielczości 4K lub Full HD*.

Zestawy do transmisji strumieniowej firmy Canon

Krok czwarty:

Podłącz kabel HDMI do aparatu, a drugi koniec kabla podłącz do urządzenia do przechwytywania sygnału wideo HDMI za pomocą złącza USB. Podłącz urządzenie do przechwytywania wideo do złącza USB w komputerze.

Zestawy do transmisji strumieniowej firmy Canon

Krok piąty:

Teraz ustaw aparat na statywie i skieruj na siebie.

Upewnij się, że w ustawieniach oprogramowania do strumieniowej transmisji na żywo wybrano urządzenie do przechwytywania sygnału wideo HDMI, a następnie uruchom transmisję na żywo, korzystając z aparatu firmy Canon.

Jeśli chodzi o dźwięk, zestawy HDMI umożliwiają korzystanie z wbudowanego mikrofonu lub zewnętrznego mikrofonu dołączonego do aparatu.

Zestawy do transmisji strumieniowej firmy Canon

Zestawy do transmisji strumieniowej firmy Canon

Zastąp swoją obecną kamerę internetową nowymi zestawami z aparatem do transmisji strumieniowej firmy Canon, aby uzyskać obraz o lepszej jakości.

 • Zestawy do strumieniowej transmisji na żywo

  EOS M50 Mark II Interchangeable Lens Streaming Kit

  Zestaw HDMI EOS M50 Mark II zawiera wszystko, czego potrzebują gracze, twórcy treści i streamerzy, by transmitować na żywo.
 • Zestawy do strumieniowej transmisji na żywo

  EOS M200 Interchangeable Lens Streaming Kit

  Zestaw HDMI EOS M200 to przystępne cenowo rozwiązanie dla każdego, kto rozpoczyna przygodę ze strumieniową transmisją na żywo.
 • Zestawy do strumieniowej transmisji na żywo

  Powershot G7 X Mark III Compact Lens Streaming Kit

  Z zestawem HDMI G7 X Mark III możesz używać zasilacza PD-E1 z myślą o nieograniczonej czasowo transmisji strumieniowej lub zasilania bateryjnego, gdy jesteś poza domem czy biurem.

Potrzebujesz pomocy?

Zestawy USB i HDMI do transmisji strumieniowej współpracują z wybranymi aparatami EOS i PowerShot. Aby ułatwić Ci życie, opracowaliśmy przewodnik zakupowy, który pomoże znaleźć odpowiedni aparat Canon.
Tworzenie wideoblogów aparatem G7X MK III

POLECANY PRODUKT

Canon PowerShot G7 X Mark III

Idealny sprzęt dla vlogerów, blogerów oraz osób prowadzących transmisje na żywo i wideokonferencje. Aparat z opcjami łączności, rejestrujący doskonałe filmy i zdjęcia, które spodobają się Twoim odbiorcom.

Wciągające filmy, które zachwycą odbiorców

Rejestruj krajobrazy w jakości 4K. Nagrywaj ujęcia z wydarzeń sportowych w zwolnionym tempie z szybkością 120 kl./s. Podłącz zewnętrzny mikrofon, aby uzyskać krystalicznie czysty dźwięk podczas tworzenia vlogów z podróży. Prowadź transmisje na żywo ze swojej rozgrywki i dodawaj do nich oszałamiającej jakości obraz z aparatu oraz zastąp nim swoją dotychczasową kamerę do prowadzenia wideokonferencji w pracy. Możliwości aparatu PowerShot G7 X Mark III są nieograniczone.

Tworzenie wideoblogów aparatem G7X MK III

Inne interesujące opcje...

Odkryj gamę aparatów i oprogramowania firmy Canon – dzięki tym rozwiązaniom pozostaniesz w kontakcie ze światem.

 1. Należy pamiętać, że niektóre urządzenia mogą się przegrzewać w przypadku długotrwałej transmisji strumieniowej w jakości 4K.