Mod25_GALI

Znakomite rozwiązanie dla osób zainteresowanych kreatywnym filmowaniem

Wyjątkowe filmy – zupełnie jak w kinie

Doskonałe filmy o charakterystyce znanej z sal kinowych. Matryca Dual Pixel CMOS AF umożliwia precyzyjne śledzenie obiektów, a w połączeniu z funkcją Touch AF i technologią regulacji ostrości STM gwarantuje efektowne zmiany ostrości.
Zobacz system Dual Pixel CMOS AF w akcji

EOS-M5
Steady_footage_everytime

Stabilne nagranie za każdym razem

Dzięki 5-osiowej stabilizacji obrazu wspieranej dodatkowo przez obiektywy EF-M i EF-S zgodne z metodą stabilizacji obrazu Dynamic można rejestrować stabilny obraz niezależnie od sytuacji, nawet w przypadku obiektywów bez stabilizatora obrazu.
Zobacz działanie wbudowanej 5-osiowej stabilizacji obrazu

Mod38_HP

Doskonała jakość

Twórz filmy Full HD 60 kl./s o niesamowitej głębi i ostrości. Duża szybkość klatek jest idealna, gdy chcesz płynnie wyrenderować sekwencje akcji, i zapewnia fantastyczne możliwości spowalniania ruchu.

Przejmij twórczą kontrolę

Daj się ponieść kreatywności dzięki pełnej kontroli nad przysłoną, prędkością migawki i dźwiękiem, jaką zapewnia ręczny tryb filmowania. Rozszerz opcje nagrywania dźwięku dzięki złączu mikrofonu zewnętrznego.

Mod39

Wyjątkowo prosta edycja obrazu

Zachowaj subtelne szczegóły jasnych partii dzięki priorytetowi jasnych partii obrazu. W pełni wykorzystaj opracowane przez firmę Canon style obrazów, aby zmaksymalizować możliwości edycji i z łatwością dopasować „nastrój” do edytowanego materiału w urządzeniach EOS i Cinema EOS.

EC394

Więcej zalet aparatu EOS M5

EOS M5

EOS M5

Flagowy aparat bezlusterkowy firmy Canon oferujący entuzjastom fotografii znakomitą jakość i szybkość, czyli cechy, które zwykle charakteryzują lustrzanki cyfrowe.

Więcej informacji