EOS Quality

Niewielki korpus, jakość EOS

Zaawansowana technologia, mały wymiary

Ten pełen zaawansowanych technologii firmy Canon, a jednocześnie niewielki, aparat bezlusterkowy charakteryzuje się szybkością i jakością lustrzanki cyfrowej, choć mieści się w obudowie niemal o połowę mniejszej i lżejszej od modelu EOS 80D.

EOS-M5_Ambient_Comparison
Mod17_GALI

Urzekające kolory i szczegóły

Urządzenie pozwala rejestrować zdjęcia i filmy pełne szczegółów i kolorów. Matryca CMOS APS-C 24,2 MP zapewnia obrazy o niskim poziomie szumów i szerokiej rozpiętości tonalnej.

Jakość niewymagająca
edycji

Uzyskuj fantastyczne zdjęcia prosto z aparatu dzięki zaawansowanemu procesorowi DIGIC 7 umożliwiającemu korekcję dyfrakcji EOS, skuteczniejszą redukcję zakłóceń i pracę automatycznego optymalizatora jasności.

DIGIC7_Illustration

Płynna integracja

Style obrazów EOS umożliwiają bezproblemową integrację z istniejącymi cyklami pracy EOS. Wyzwól w sobie kreatywność dzięki fantastycznym możliwościom edytowania 14-bitowych obrazów RAW o niskim poziomie szumów i doskonałej rozpiętości tonalnej.

Mod19_Oli_80A9946

Więcej zalet aparatu EOS M5

EOS M5

EOS M5

Flagowy aparat bezlusterkowy firmy Canon oferujący entuzjastom fotografii znakomitą jakość i szybkość, czyli cechy, które zwykle charakteryzują lustrzanki cyfrowe.

Więcej informacji