Discover the future of books with end-to-end digital printing solutions that drive new revenue streams.

Cyfrowy druk książek

Poznaj przyszłość druku książek – kompleksowe rozwiązania w zakresie druku cyfrowego zapewnią nowe źródła przychodu.

W obliczu skróconego cyklu życia książek, zmniejszonych nakładów druku i nieprzewidywalnej sprzedaży wydawcy muszą znaleźć bardziej innowacyjne rozwiązania w zakresie drukowania.

Najnowsza technologia cyfrowa pozwala sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na ekonomiczne nakłady druku, zoptymalizować łańcuch dostaw wydawcy i szybciej wprowadzać poszczególne tytuły na rynek.

Korzyści płynące z cyfrowego drukowania książek

Benefits Benefits

Krótszy czas wprowadzania na rynek

Większa wydajność dzięki kompleksowym rozwiązaniom

Benefits Benefits

Nowe usługi dla wydawców

Elastyczne nakłady druku, możliwość wydruku pojedynczych kopii

Benefits Benefits

Usprawniony proces

Wyeliminowanie nieskutecznych procesów ręcznych

Benefits Benefits

Optymalizacja łańcucha dostaw

Tryby cyfrowego drukowania zapobiegają tworzeniu nadmiaru zapasów

Nowy rozdział w drukowaniu książek

The Canon solution enabled us to deliver high quality products quickly, efficiently and reliably.
Rozwiązanie firmy Canon umożliwiło nam szybkie, wydajne i niezawodne dostarczanie wysokiej jakości produktów.

Fredrik Borg

Pełniący obowiązki dyrektora generalnego firmy Holmbergs

Wyzwanie

Szwedzka drukarnia Holmbergs – pionierzy w zakresie druku cyfrowego – poszukiwała możliwości zainwestowania w najnowszą technologię, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu w zakresie drukowania krótkich serii książek. Będąc pod presją zwiększenia produktywności i zmniejszenia kosztów, firma chciała również zaoferować klientom więcej opcji dostosowania i personalizacji.

The Canon solution enabled us to deliver high quality products quickly, efficiently and reliably.
New ‘book of one’ production model, with automated workflows from job submission to delivery.

Rozwiązanie

Opracowaliśmy rozwiązanie oparte o oprogramowanie PRISMAproduction. Jego uzupełnieniem były: szybka drukarka atramentowa ColorStream i system wykończeniowy Tecnau LaserMax. Umożliwiło to firmie Holmbergs wprowadzanie do oferty nowego modelu produkcyjnego „książki w jednym egzemplarzu”, obejmujący zautomatyzowane systemy pracy, począwszy od przesłania zadania aż po jego dostawę.

Korzyści

Nasze rozwiązanie umożliwiło zwiększenie nakładów druku poprzez zapewnienie szybszego, bardziej ekonomicznego drukowania pojedynczych książek, bez utraty jakości. Pozwoliło to również firmie Holmbergs zaoferować klientom większą swobodę w zakresie personalizacji książek, np. poprzez unikatowe kody kreskowe ISBN, logo i obrazy.

Sharp rise in print volumes, by providing faster, more economical one-off book printing.

Odkryj, w jaki sposób nasze rozwiązania z zakresu cyfrowego drukowania książek mogą pomóc w utrzymaniu pozycji lidera na zmieniającym się rynku


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI


Kluczowe rozwiązania

A breakthrough range of software solutions that help you streamline and automate workflows.

Pakiet PRISMA

Przełomowa seria rozwiązań oprogramowania, które pomogą usprawnić i zautomatyzować systemy pracy na każdym etapie procesu druku produkcyjnego.

Seria ColorStream 6000

Bardzo wszechstronna atramentowa maszyna drukująca serii ColorStream 6000 gwarantuje wyjątkową jakość i elastyczność. Została zaprojektowana z myślą o szybkim i niezawodnym drukowaniu korespondencji, publikacji oraz innych materiałów o charakterze komercyjnym.
A highly versatile colour inkjet web press that offers both exceptional quality and flexibility.
The most productive high speed, high volume monochrome digital presses in their class

Seria varioPRINT 6000 TITAN

Urządzenie z serii varioPRINT 6000 – najbardziej produktywna, wysokonakładowa, monochromatyczna drukarka cyfrowa w swojej klasie – gwarantuje niezawodność, kompatybilność z wieloma nośnikami i łatwość obsługi.

Seria ProStream 1000

W przypadku wysokonakładowego druku komercyjnego rozwiązanie ProStream serii 1000 (ProStream 1000 i 1800) łączy w sobie jakość druku i dostępność kompatybilnych nośników, które znamy z druku offsetowego, z efektywnością produkcji i wszechstronnością druku cyfrowego.
ProStream 1000 series
varioPRINT iX-series

Seria varioPRINT iX

Seria varioPRINT iX to rewolucja w produkcji dla drukarń komercyjnych. Systemy druku iX łączą w sobie doskonałą jakość obrazu i szeroki zakres nośników z wysoką wydajnością i niskim kosztem eksploatacji znanym z druku atramentowego. Dzięki temu drukarnie komercyjne mogą przyjąć praktycznie każde zlecenie mając pewność szybkiej realizacji, niskiej ceny druku i najwyszej jakości produktu.
Drukuj książki w szybki, elastyczny i rentowny sposób.
-->