WIOSENNE PREMIERY

WIOSNA POD ZNAKIEM NOWOŚCI

Wiosenne premiery Canon

Marzec, kwiecień i maj to czas ciekawych premier w ofercie Canon – zarówno w obszarze wielkiego-, jak i małego formatu. Organizujemy spotkania na żywo i on-line, a Państwu jako pierwszym dajemy znać o nowościach i zapraszamy do wzięcia w nich udziału.

Premiera

30 MARCA 2023 |

WIELKA PREMIERA W WIELKIM FORMACIE

Już jest! Nareszcie możemy ogłosić światu premierę nowej serii ploterów roll-to-roll. Plotery COLORADO serii M pozwalają na wybór maksymalnej prędkości zadruku i zapewniają możliwość wykorzystania białego atramentu, co znacząco poszerza zakres możliwych do wykonania aplikacji drukarskich. Biały atrament UVgel pozwala tworzyć innowacyjne grafiki okienne, etykiety czy tapety. Zapraszamy do obejrzenia nagrania z premiery on-line.

18. i 19. KWIETNIA 2023 | godz. 10.00 | NA ŻYWO

NAPĘDZAMY AUTOMATYZACJĘ W DRUKU Z NOWYM IMAGEPRESS V1350

Razem z naszymi Partnerami – Duplo i Fiery – organizujemy wydarzenie, podczas którego zaprezentujemy nowoczesny, wysoko wydajny proces zautomatyzowanego druku produkcyjnego.

Jego podstawę będzie stanowić najnowszy imagePRESS V1350, flagowe urządzenie tonerowe na papier cięty z portfolio Canon.

Nasze urządzenie będzie pracować z wykorzystaniem kontrolera E9000, oprogramowania Fiery Job Expert oraz One Touch Calibration.

Cały proces produkcji uzupełnią urządzenia wykończeniowe od Duplo: wycinarka Docucutter DC-618 i stół tnący PFi B2.

imagePRESS V1350

Dołącz do ponad 1000 firm z branży druku, które subskrybują nasze treści i czerpią inspirację do rozwoju swojej firmy.