Formularz zamówienia Atramentów i eksploatacji do Urządzeń Océ Arizona

Zamówienia prosimy przesyłać za pośrednictwem niniejszego formularza lub proszę skorzystać z formularza do pobrania (.doc), który po wypełnieniu należy przesłać na wskazany w nim adres e-mail.

W przypadku zamówień:

- tonerów kontraktowych do urządzeń Océ ColorWave 600/650 oraz Océ ColorWave 600/650 PP prosimy o korzystanie z formularza zamieszczonego tutaj.
- materiałów eksploatacyjnych do urządzeń kontraktowych prosimy o wypełnienie formularza zamieszczonego tutaj

Formularz zamówienia

Pola oznaczone „*” są obowiązkowe

Wprowadź tekst z obrazka

Dziękujemy za wypełnienie formularza zamówienia. Państwa zamówienie zostanie zrealizowane w możliwie najkrótszym czasie.

Błąd podczas wysyłania formularza. Proszę spróbować później.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Canon Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie 02 -460, przy ul. Daimlera 2. Dane będą przetwarzane przez Administratora w celu realizacji zamówienia, zgodnie z jego polityką prywatności, którą znajdziecie państwo pod adresem: https://www.canon.pl/privacy-policy/. We wszystkich sprawach związanych z danymi osobowymi prosimy o kontakt na adres: marta.bielinska@canon.pl.
Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Administrator może powierzyć dane osobowe współpracującym z Canon firmami celem bezpośredniej realizacji zamówienia a także innym instytucjom upoważnionym z mocy prawa. 
Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji zamówienia. 
Udostępnione dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu. Administrator nie będzie przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. 
Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji umowy (zamówienia) jednak nie dłużej niż do upływu terminów przedawnienia roszczeń wynikających z obowiązujących przepisów prawa.

-->