MAKE IT '22

Z przyjemnością powitaliśmy naszych klientów i współpracowników z regionu EMEA, którzy dołączyli do nas podczas pierwszego wydarzenia na żywo w tym roku. Uczestnicy dzielili się nowymi perspektywami i nawiązywali kontakty. Można śmiało powiedzieć, że był to spektakularny sukces.

Nie udało Ci się obejrzeć tego wydarzenia na żywo? Na naszej łatwej w obsłudze stronie internetowej B2B można teraz obejrzeć zbiór najważniejszych informacji, w tym prezentacje, demonstracje i sesje dotyczące innowacji biznesowych.

mężczyzna patrzący na smartfon

Fachowa wiedza, która przyda się w działalności drukarskiej

Skorzystaj z inspirujących materiałów i cennych analiz biznesowych międzynarodowych ekspertów. Jesteśmy po to, aby pomóc Ci się odbudować i rozwinąć.

Praktyczne porady lokalnych ekspertów

Make It 2022 stanowi połączenie skłaniających do myślenia głównych prezentacji z pokazami technologicznymi oraz ukierunkowanych ścieżek i sesji dotyczących rozwoju działalności, które pobudzą wyobraźnię i pomogą osiągać większe sukcesy.

grupa osób na spotkaniu

Szukasz inspiracji i sposobów na rozwój działalności?

Poznaj najnowsze technologie firmy Canon. Zarejestruj się i zaloguj w naszej hybrydowej platformie do obsługi wydarzeń, aby uzyskać natychmiastowy dostęp do wielu przydatnych informacji i materiałów wideo. Obejmują one szeroki zakres treści i zasobów – od przemyśleń na temat rozwoju działalności i przyszłości branży drukarskiej po ekscytujące demonstracje techniczne i kluczowe prezentacje przedstawicieli Canon EMEA.

imagePRESS V1000

Poznaj najnowsze urządzenia imagePRESS: cyfrowa drukarka kolorowa Pro Print do druku średnionakładowego, wyposażona w zaawansowane funkcje i innowacyjną technologię.
WIĘCEJ INFORMACJI
imagePRESS V1000 Basic

Powiązane produkty i rozwiązania

 • Arizona 135 GT

  Specjalistyczne i przemysłowe

  Wkrocz do świata nowych możliwości druku dzięki naszej serii Arizona: druk przemysłowy i specjalistyczny do obsługi zastosowań spoza rynku grafiki ekspozycyjnej.
 • duet współpracujących profesjonalistów

  Oprogramowanie do automatyzacji przetwarzania dokumentów

  Zapoznaj się z naszymi rozwiązaniami, które zmieniają sposób tworzenia przekazu dla klientów i opartej na danych dokumentacji o znaczeniu krytycznym dla firmy w wielu kanałach wyjściowych, a także sposób zarządzania tymi aspektami działalności.
 • imagePROGRAF PRO-4100S

  Drukarka wielkoformatowa Canon imagePROGRAF

  Poznaj naszą powiększającą się gamę drukarek wielkoformatowych imagePROGRAF, które cechują się doskonałą jakość i wydajność dzięki łatwym w obsłudze i sprawdzającym się w każdym środowisku pracy funkcjom.
 • varioPRINT 140

  Monochromatyczne drukarki na arkusze Canon

  Odkryj naszą gamę drukarek produkcyjnych z tonerem do druku czarno-białego, od potężnej serii TITAN po rozwiązania klasy średniej i klasy podstawowej, które spełnią Twoje potrzeby.
 • POTRZEBUJESZ POMOCY?

  Chcesz porozmawiać z przedstawicielem firmy Canon?