Canon Camera

Make It – nowe wirtualne wydarzenie firmy Canon

Nasze wydarzenie Make It zostało zakończone. Jednak przez ograniczony czas możesz zarejestrować się, aby uzyskać dostęp do wszystkich materiałów na żądanie.

Jeśli udało Ci już zarejestrować, zaloguj się.

Canon Camera

Fachowa wiedza, która przyda się
w działalności drukarskiej

Skorzystaj z inspirujących materiałów i cennych analiz biznesowych międzynarodowych ekspertów. Jesteśmy po to, aby pomóc Ci się odbudować i rozwinąć.

Praktyczne porady lokalnych ekspertów

Skorzystaj z informacji podawanych przez specjalistów ds. druku i zespoły ds. rozwoju firmy w Twoim kraju. Dziel się pomysłami i wdrażaj plany powrotu do normalności.

Canon Camera

Łatwa nawigacja…

Z nami dasz sobie radę:

Ogromna różnorodność treści

 • Canon Showrooms

  Prezentacje produktów na żywo

  Poznaj działanie najnowszych technologii firmy Canon – od serii imagePRESS i VarioPRINT po ofertę wielkoformatowych urządzeń imagePROGRAF i pełną gamę rozwiązań w zakresie organizacji pracy.

 • Mentoring ekspertów

  Posłuchaj sprawdzonych porad biznesowych zespołu Canon Ascent Programme. Następnie uzyskaj dostęp do szczegółowych materiałów pomocniczych, aby wprowadzić te pomysły w życie.

 • Inspirujące wystąpienia

  Poznaj fascynujące spostrzeżenia doświadczonych liderów biznesowych spoza świata druku, które pomogą Ci w kierowaniu i motywowaniu.

 • Dyskusje, które skłaniają do myślenia

  Dzięki wiedzy i wizji zespołu kierowniczego firmy Canon i niezależnych ekspertów uzyskasz materiał do przemyśleń.

 • Prezentacje produktów i aktualizacje

  Zapoznaj się z naszymi najnowszymi rozwiązaniami w zakresie druku cyfrowego i dowiedz się, w jaki sposób nasze innowacje mogą pomóc Ci w rozwoju.

 • Canon Camera

  Seria Canon imagePRESS

  Poznaj naszą serię pras na toner – wysoce wydajny model C10010VP, wielofunkcyjne drukarki serii C910 oraz kreatywną serię C170. Dowiedz się, jak zwiększyć wydajność i jakość pracy dzięki naszym najnowszym rozwiązaniom z zakresu organizacji pracy i automatyzacji.

 • Canon Camera

  Drukarka wielkoformatowa Canon imagePROGRAF

  Poznaj naszą powiększającą się ofertę drukarek wielkoformatowych imagePROGRAF, która zapewnia doskonałą jakość i wydajność dzięki łatwym w obsłudze funkcjom, które sprawdzają się w każdym środowisku pracy.

 • Canon Camera

  Monochromatyczne drukarki na arkusze Canon

  Odkryj naszą gamę drukarek produkcyjnych z tonerem do druku czarno-białego, od potężnej serii TITAN po rozwiązania klasy średniej i klasy podstawowej, które spełnią Twoje potrzeby.

 • Dodatkowe informacje

 • Canon Insight Report 2020

  Raport na temat perspektyw

  Nasze najnowsze badania wskazują, jakie zmiany zaszły u sprzedawców, jakie są dla nich najważniejsze zalety druku i czego oczekują od dostawców usług druku. To ważne informacje dla każdej firmy drukarskiej.

 • Aby uzyskać dostęp do zawartości na żądanie Make It: