Canon Camera

Make It ‘22

Make It ‘22: podczas największego i najbardziej wszechstronnego międzynarodowego wydarzenia na żywo dla klientów Canon VIP od 2019 roku przedstawiamy nowe perspektywy dotyczące druku produkcyjnego oraz skupiamy się na tym, jak tworzyć jeszcze większą wartość dla Twoich klientów w odmienionym świecie.

Nie przegap najciekawszych wydarzeń i nagrań dostępnych od maja.

dni
:
godz.
:
min
:
s

Dowiedz się, co słychać, uczestnicząc w Make It ‘22

Wyczekiwane z niecierpliwością wydarzenie Make It ‘22 łączy pomysły i innowacje, które pomogą Ci się rozwijać.

Zarejestrujemy najlepsze fragmenty wydarzenia na żywo do obejrzenia w maju, kiedy to opublikujemy zbiór najciekawszych momentów, pokazów i prezentacji, aby uwiecznić to wydarzenie. Wkrótce nowe informacje.
Digital transformation

Fachowa wiedza, która przyda się
w działalności drukarskiej

Skorzystaj z inspirujących materiałów i cennych analiz biznesowych międzynarodowych ekspertów. Jesteśmy po to, aby pomóc Ci się odbudować i rozwinąć.

Praktyczne porady lokalnych ekspertów

Połączenie inspirujących do myślenia ważnych prezentacji z pokazami technologicznymi oraz ukierunkowanych ścieżek i sesjami rozwoju biznesu pomoże Ci pobudzić wyobraźnię i osiągać jeszcze większe sukcesy.

a group of people in a meeting

Łatwa nawigacja…

Z nami dasz sobie radę:

Różnorodność treści

 • Canon Showrooms

  Prezentacje produktów

  Poznaj działanie najnowszych technologii firmy Canon – od serii imagePRESS i VarioPRINT po ofertę wielkoformatowych urządzeń imagePROGRAF i pełną gamę rozwiązań w zakresie organizacji pracy.

 • two men talking

  Mentoring ekspertów

  Posłuchaj sprawdzonych porad biznesowych zespołu Canon Ascent Programme. Następnie uzyskaj dostęp do szczegółowych materiałów pomocniczych, aby wprowadzić te pomysły w życie.

 • Inspirujące wystąpienia

  Poznaj fascynujące spostrzeżenia doświadczonych liderów biznesowych spoza świata druku, które pomogą Ci w kierowaniu i motywowaniu.

 • Dyskusje, które skłaniają do myślenia

  Dzięki wiedzy i wizji zespołu kierowniczego firmy Canon i niezależnych ekspertów uzyskasz materiał do przemyśleń.

 • Prezentacje produktów i aktualizacje

  Zapoznaj się z naszymi najnowszymi rozwiązaniami w zakresie druku cyfrowego i dowiedz się, w jaki sposób nasze innowacje mogą pomóc Ci w rozwoju.

 • imagePRESS V1000

  imagePRESS V1000

  Zapoznaj się z naszą szeroką gamą urządzeń tonerowych, w tym nowym urządzeniem imagePRESS V1000, które zostało opracowane z myślą o rosnących i zróżnicowanych potrzebach klientów. Możesz też zobaczyć nasze drukarki High Performer C10010VP, wielofunkcyjne drukarki serii C910 oraz kreatywną serię C170, a także dowiedzieć się więcej o najnowszych rozwiązaniach z zakresu organizacji pracy i automatyzacji.

 • Canon Camera

  Drukarka wielkoformatowa Canon imagePROGRAF

  Poznaj naszą powiększającą się ofertę drukarek wielkoformatowych imagePROGRAF, która zapewnia doskonałą jakość i wydajność dzięki łatwym w obsłudze funkcjom, które sprawdzają się w każdym środowisku pracy.

 • Canon Camera

  Monochromatyczne drukarki na arkusze Canon

  Odkryj naszą gamę drukarek produkcyjnych z tonerem do druku czarno-białego, od potężnej serii TITAN po rozwiązania klasy średniej i klasy podstawowej, które spełnią Twoje potrzeby.

 • Dodatkowe informacje

 • Canon Insight Report 2020

  Raport na temat perspektyw

  Nasze najnowsze badania wskazują, jakie zmiany zaszły u sprzedawców, jakie są dla nich najważniejsze zalety druku i czego oczekują od dostawców usług druku. To ważne informacje dla każdej firmy drukarskiej.

 • Aby uzyskać dostęp do zawartości na żądanie Make It: