PRODUKCJA MATERIAŁÓW REKLAMOWO-PROMOCYJNYCH

Najwyższa jakość wielkoformatowych wydruków reklamowych

Canon w Visual Promotion

Plakaty, standy, bannery – materiały promocyjne otaczają nas z każdej strony. Jakość ich wykonania, niemal na równi z zawartą treścią, wpływa na odbiór i świadczy o rzetelności prezentowanej marki. Dlatego każdemu zlecającemu tego typu materiały, oprócz tempa realizacji zlecenia, zależy na jakości ich wykonania. Fakt ten postanowiła wykorzystać krakowska drukarnia Visual Promotion, która specjalizuje się w produkcji wielkoformatowych wydruków reklamowych dla sieci handlowych w Polsce i za granicą.

Na rynku reklamowym, podobnie jak w całej branży poligraficznej, konkurencja jest spora. Jak mówi Mariusz Lenart, jeden ze współwłaścicieli firmy: „Każdy, kto posiada jakąkolwiek maszynę zdolną drukować szerzej niż 1,6 m, może do swojej oferty włączyć tego typu realizacje. Jednak obsługa dużych kampanii i dużych sieci wymaga nie jednej takiej maszyny, a kilku czy nawet kilkunastu”.

Opis wdrożenia w Visual Promotion

Pozycja dzięki inwestycjom

Dlatego firma, chcąc zająć pozycję lidera rynku, nie unika inwestycji. Trzonem parku maszynowego firmy są rozwiązania Canon. Wśród nich znajdują się dwa plotery Océ Arizona, drukarka Océ Colorado oraz ploter tnący Océ ProCut, który w Visual Promotion miał swoje premierowe wdrożenie w Polsce. Jak się spisuje? 

„Océ ProCut 3200 XL pozwolił nam podnieść niemal dwukrotnie wydajność wycinania wydruków, przy zachowaniu bardzo wysokiej jakości cięcia. Uzyskiwane krawędzie są praktycznie nieosiągalne przy cięciu ręcznym lub z użyciem frezarki. Wcześniej przy obróbce wydruków pracowało kilka osób, do tego pracowała frezarka. Nie byli jednak w stanie wyciąć razem tyle, ile ProCut wytnie w ponad trzykrotnie krótszym czasie” – stwierdza Mariusz Lenart. A pozostałe urządzenia?

„Posiadamy dwa plotery Océ Arizona – modele 460 XT oraz 2260 XT. Pierwszy z nich do tej pory zadrukował ok. 180 000 m2, a nadal ma wszystkie dysze w głowicy. Widząc jakość jego pracy oraz niezawodność, w rok później zdecydowaliśmy się na zakup drugiego, nowszego modelu z tej serii. Jest on praktycznie dwukrotnie szybszy”. Czyli wszystko w zgodzie ze specyfikacją maszyny. Océ Arizona 2260 XT została bowiem zaprojektowana z myślą o zwiększeniu możliwości produkcyjnych średniej wielkości zakładów poligraficznych pracujących z nośnikami elastycznymi i sztywnymi. Oferuje doskonałą jakość druku, wszechstronność i szybkość.

Całości dopełnia drukarka Océ Colorado 1640. „Maszynę tę zakupiliśmy, ponieważ od naszych klientów mamy nieraz zlecenia na bardzo duże nakłady w krótkich terminach.  Urządzenie to pozwala nam je zaś zrealizować bez większego wysiłku. Do tego jakość wydruków Colorado jest bardzo dobra. Wydruki są na tyle trwałe, że praktycznie w większości przypadków odpada nam konieczność ich laminowania” – mówi Mariusz Lenart. 

Opis wdrożenia w Visual Promotion


Zdecydowaliśmy się na cały ekosystem urządzeń Canon dlatego, że gwarantuje nam to najwyższą jakość i kompatybilność wszystkich urządzeń

Mariusz Lenart
Współwłaścicieli firmy

Ekosystem Canon

„Zdecydowaliśmy się na cały ekosystem urządzeń Canon dlatego, że gwarantuje nam to najwyższą jakość i kompatybilność wszystkich urządzeń. Dzięki nim możemy podjąć się każdego zlecenia i wiem, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. A do tego stabilność kolorystyczna maszyn Canon pozwala nam na to, aby w każdej chwili dodrukować część materiałów, nie tracąc jakości kolorów” – kontynuuje Mariusz Lenart. 

Wszystkie te zalety są doceniane przez klientów, którzy z Visual Promotion współpracują od lat. Dzięki nim firma jest bowiem sprawdzonym, zaufanym partnerem, któremu można powierzyć najtrudniejsze zlecenia. 

„Nasze maszyny drukują najmniejszą na rynku kroplą, licząca 6 pikolitrów. Ta objętość sprawia, że dokładność odzwierciedlenia szczegółów na wydrukach jest bardzo wysoka, co dostrzegają zamawiający” – mówi Mariusz Lenart. „Cieszymy się także opinią niezawodnego zleceniobiorcy. Na naszych maszynach wydrukowaliśmy już kilkaset tysięcy metrów i do tej pory nie mieliśmy z nimi żadnych większych problemów. Oczywiście zdarzają się sytuacje, które wymagają interwencji z zewnątrz. Jednak z firmą Canon współpracuje nam się bardzo dobrze. Mogę pochwalić wzorowy serwis, który reaguje bardzo szybko na każde zgłoszenie”. 

Wszystko to pozwala właścicielom firmy Visual Promotion z optymizmem patrzeć w przyszłość i planować dalszy rozwój biznesu tak, aby zachować swoją wiodącą pozycję dostawcy najwyższej jakości wielkoformatowych wydruków reklamowych.

Opis wdrożenia w Visual Promotion

Case study - Visual Promotion - Canon Polska.

Obejrzyj film

   

Przekonaj się, jak nasze usługi cyfrowego druku mogą rozwinąć Twoją firmę

Porozmawiaj z naszym zespołem

Polityka prywatności
  • Najszybciej jak to możliwe
  • 10:00 - 11:00
  • 11:00 - 12:00
  • 12:00 - 13:00
  • 13:00 - 14:00
  • 14:00 - 15:00
  • 15:00 - 16:00
  • 16:00 - 17:00
  • +48

Zostaw nam swoją wiadomość. To pomoże nam lepiej przygotować się do rozmowy.

Dziękujemy

Nasz konsultant oddzwoni do Ciebie

[TIME]

Do usłyszenia

Przepraszamy

Błąd