OPIS WDROŻENIA

Impressa imponuje wszechstronnością usług

Older man wearing glasses and an orange polo shirt and younger man in blue long-sleeved shirt smile as they look at a screen on a commercial digital printer.

Uniwersalna działalność

Impressa to firma świadcząca usługi druku komercyjnego. Jej oferta obejmuje materiały promocyjne, biurowe i przemysłowe, w tym materiały reklamowe dla punktów sprzedaży. Produkcja takich materiałów detalicznych często wiąże się z koniecznością uwzględniania różnych wymagań i szybkiego realizowania zamówień, a także ze znacznymi różnicami w wielkościach nakładu.

Bald man in purple t-shirt with yellow writing pulls large sheets of multi-colored printed paper from a digital printer.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom rynku detalicznego

Tradycyjne urządzenia offsetowe używane przez firmę Impressa generowały mnóstwo odpadów drukarskich i wolno działały, a ich używanie przy mniejszych zleceniach było kosztowne. Ponadto klienci detaliczni musieli czekać na wyschnięcie farby, co nie było idealnym rozwiązaniem w dynamicznie zmieniającej się branży handlu detalicznego.

Firma potrzebowała nowego rozwiązania do obsługi druku cyfrowego, dzięki któremu mogłaby stawić czoła konkurencji i w krótkim czasie realizować zlecenia druku w różnych formatach i po korzystnych cenach.GDY POZNALIŚMY SZEROKĄ OFERTĘ WIELKOKOFORMATOWYCH URZĄDZEŃ DRUKUJĄCYCH ZDECYDOWALIŚMY SIĘ NA WSPÓŁPRACĘ Z CANON

Tom Cambré, dyrektor ds. technicznych (CTO) w firmie Impressa

Kompleksowe rozwiązanie do obsługi druku cyfrowego

Po konsultacjach i rekomendacjach od firmy Canon, firma Impressa zainwestowała w ploter ColorWave 700. Na efekty wprowadzenia nowego rozwiązania do obsługi druku cyfrowego nie trzeba było długo czekać. Firma mogła szybko i efektywnie realizować zlecenia wysokiej jakości usług drukarskich: w dowolnym nakładzie, w kolorze lub czerni i bieli.

Możliwość szybkiej, elastycznej i ekonomicznej realizacji zleceń drukarskich na żądanie zrewolucjonizowała ofertę usług firmy. Po zaledwie sześciu miesiącach firma Impressa zdecydowała się na zakup drugiego urządzenia Canon. Firma postanowiła zwiększyć swoje możliwości w zakresie druku.

Commercial digital printer in an office prints an A1 sheet of paper with a cartoon image of a child on an orange background.

Więcej pracy, mniej odpadów

Dzięki możliwościom zaawansowanego drukowania na ploterze ColorWave 700 wielkość zleceń zwiększyła się o 15–20%. Firmie udało się też osiągnąć wyliczony zwrot z inwestycji w ciągu zaledwie trzech miesięcy.

Zastosowanie zaawansowanej technologii z zakresu druku cyfrowego zmniejszyło presję i umożliwiło znaczne ograniczenie ilości odpadów – co jest szczególnie ważne dla firmy dbającej o środowisko naturalne

Poszukując nowych, atrakcyjnych zastosowań, firma Impressa rozpoczęła testowanie rozwiązań dotyczących tapet i poważnie rozważa wprowadzenie ich do swojej oferty.

Canon ColorWave 700 printing poster


POZYTYWNY WPŁYW PIERWSZEGO URZĄDZENIA NA NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ ZACHĘCIŁ NAS DO ZAKUPU DRUGIEGO URZĄDZENIA COLORWAVE.

Autor: Tom Cambré


Przekonaj się, jak nasze profesjonalne usługi druku mogą zmienić Twoją firmę.

Porozmawiaj z naszym zespołem

Polityka prywatności
  • Najszybciej jak to możliwe
  • 10:00 - 11:00
  • 11:00 - 12:00
  • 12:00 - 13:00
  • 13:00 - 14:00
  • 14:00 - 15:00
  • 15:00 - 16:00
  • 16:00 - 17:00
  • +48

Zostaw nam swoją wiadomość. To pomoże nam lepiej przygotować się do rozmowy.

Dziękujemy

Nasz konsultant oddzwoni do Ciebie

[TIME]

Do usłyszenia

Przepraszamy

Błąd