ARTYKUŁ

Biuro przyszłości w ujęciu Canon

Od 1 strony na minutę do 50. Zobacz jak ewoluował druk w biurze.

POBIERZ INFOGRAFIKĘ

Biuro przyszłości w ujęciu Canon

To nie koniec zmian

W 1937 roku – kiedy powstawał Canon – wykonanie 10 kopii dokumentu zabierało pracownikowi ponad 4 minuty. Dziś wystarczy 20 sekund ! To ogromna zmiana, doskonale obrazująca, w jakim tempie rozwija się nasz świat.

„Canon jest jedną z tych firm, które stoją w centrum wszystkich tych biurowych zmian” – mówi Dariusz Szwed, MPS Business Development Manager w Canon Polska. „Wciąż opracowujemy i wdrażamy rozwiązania przyspieszające i ułatwiające prace biurowe. Widzimy bowiem, że na każdym z tych etapów, przez które przeszły w swoim rozwoju biura, pracownik zyskiwał więcej swobody i czasu na kreatywne działania, które przynosiły korzyść zarówno jemu, jak i organizacji, w której działał. Chcemy tę przestrzeń swobody pracowników biurowych maksymalnie powiększać, dlatego oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania, które z każdą kolejną generacją coraz bardziej zmniejszają konieczny do ich obsługi nakład pracy człowieka”.

Prędkość kopiowania urządzeń biurowych będzie dalej się zwiększać. Być może będzie to już niewielka różnica, ale warto zastanowić się, jak długą drogę udało się pokonać i jak bardzo odciążyć pracowników biurowych w ciągu ostatnich 100 lat. Te przełomowe momenty w historii rozwoju technologii biurowych doskonale obrazują ewolucję, która dokonywała się i dokonuje na naszych oczach. Zmiany w naszym otoczeniu biurowym zachodzą nieustająco, ale nie ma co wpadać w panikę – pod sztandarami cyfryzacji, chmury obliczeniowej, mobilności czy sztucznej inteligencji kryje się kolejny krok na drodze do poprawy jakości pracy pracowników, co w konsekwencji przekłada się na wzrost wydajności operacyjnej i efektywności biznesowej.

Podobne rozwiązania

Przeczytaj również

Dowiedz się jak nasze usługi zarządzania drukiem mogą odmienić funkcjonowanie Twojej firmy

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

-->