Plotery CAD GIS

PLOTERY, KOPIARKI I SKANERY WIELKOFORMATOWE CAD/GIS

Technologie wielkoformatowe A0 Canon – jesteś w dobrych rękach

Wizja. Wierzymy w innowację – rozwijanie nowych pomysłów i idei w celu tworzenia użytecznych i praktycznych rozwiązań. Wspieramy i zachęcamy do rozwijania kreatywności we wszystkich organizacjach na każdym etapie procesu tworzenia poprzez wizualizację pomysłów, procesów oraz końcowych projektów.

Misja. Kompleksowo dostarczamy naszym klientom w systemie one-stop-shop rozwiązania wielkoformatowe drukarki, skanery, składarki, podłoża do druku, materiały eksploatacyjne, a także oprogramowanie do wydajnego przepływu pracy. To oznacza że wszystkie elementy są ze sobą ściśle połączone i dopasowane i od początku konstruowane tak by stanowiły jeden w pełni zintegrowany ekosystem. Działy serwisu i wsparcia są wyspecjalizowane i skoncentrowane na tym by nasze rozwiązania działały sprawnie i wydajnie zawsze wtedy kiedy tego potrzebujesz.

Jesteśmy dla inżynierów.

Filozofia konstrukcji rozwiązań. Mamy ponad 115 lat doświadczenia w dostarczaniu rozwiązań powielania obrazu dla inżynierów. Zmieniają się czasy, technologie, zmienia się świat natomiast jest jedna podstawowa potrzeba inżyniera i jest ona niezmienna – oddać projekt i inwestycję na czas. Dlatego nasze rozwiązania są łatwe w użyciu i posiadają ujednoliconą interakcję człowiek – maszyna co umożliwia uzyskanie pożądanego rezultatu już za pierwszym razem. Nowa generacja Ploterów PlotWave i ColorWave posiada funkcje automatyzujące i robotyzujące proces emisji dokumentacji. Tworzymy rozwiązania przyjazne dla środowiska pracy. Są one ciche, kompaktowe i nisko emisyjne. Myślimy też o bezpieczeństwie wrażliwych danych i otoczyliśmy nasze rozwiązania parasolem ochronnym w postaci kompleksowego pakietu rozwiązań.

Myślimy o wszystkim. Myślimy dla inżynierów.

Dowiedz się, jak możemy pomóc Twojej firmie
wyróżnić się na tle konkurencji
zadzwoń: +48 510 023 318
lub napisz: wielkoformatowe@canon.pl


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

-->