PIXMA printers make it easy to connect and print wirelessly using multiple devices.
alt text goes here

Łatwe
opcje połączeń

Drukarki PIXMA umożliwiają łatwe łączenie i drukowanie bezprzewodowe za pomocą wielu urządzeń.

Inteligentne drukowanie i skanowanie

Przekonaj się, jak łatwe jest bezprzewodowe drukowanie i skanowanie za pomocą bezpłatnej aplikacji Canon PRINT oraz urządzenia inteligentnego z systemem iOS lub Android.

Pobierz z serwisu App Store
Uzyskaj w serwisie Google Play

Przekonaj się, jak szybko możesz skonfigurować swoją drukarkę

Set up/register up to 10 printers using the Canon PRINT app and share them among multiple users

Dzięki aplikacji Canon PRINT możesz szybko skonfigurować i zarejestrować nawet 10 drukarek, które dodatkowo możesz z łatwością udostępnić wielu użytkownikom.

Obejrzyj film

Przekonaj się, jak łatwo możesz łączyć się i drukować z poziomu urządzeń przenośnych

Easy to use a PIXMA printer to print documents and photos from their mobile devices

Prosta łączność bezprzewodowa umożliwia drukowanie dokumentów i zdjęć za pomocą drukarki PIXMA z poziomu urządzeń przenośnych.

Obejrzyj film

Zobacz, jak wykonywać zrzuty ekranów w formacie PDF, gdy jesteś w podróży

Easy using the Smartphone Capture and Copy function in the Canon PRINT app

Aplikacja Canon PRINT umożliwia łatwe skanowanie dokumentów za pomocą aparatu w smartfonie i funkcji Smartphone Capture and Copy.

Obejrzyj film

Zarejestruj się i połącz się z drukarką za pomocą łączności Bluetooth®

Connect quickly to your smart device using the Canon PRINT app

Drukarki PIXMA z łącznością Bluetooth® umożliwiają szybkie łączenie się z urządzeniami inteligentnymi za pomocą aplikacji Canon PRINT.

Obejrzyj film

Zobacz, jak wygląda szybkie skanowanie bezprzewodowe

Scanning from PIXMA to mobile device or cloud services is a breeze using the Canon PRINT app

Dzięki aplikacji Canon PRINT skanowanie z drukarki PIXMA do urządzeń przenośnych lub usług w chmurze** zajmuje dosłownie parę sekund. Wystarczy się połączyć, wybrać i zeskanować.

Obejrzyj film

Sprawdź, jak drukować z poziomu popularnych aplikacji

Print favorite stories from social media sites in seconds with PIXMA Cloud link

Korzystając z usługi PIXMA Cloud Link, możesz w dosłownie parę sekund drukować ulubione historie z mediów społecznościowych, takich jak Instagram czy Facebook, bezpośrednio z poziomu wyświetlacza drukarki.

Obejrzyj film

Proste drukowanie i skanowanie w chmurze

Korzystaj ze swobody, jaką daje możliwość drukowania z i skanowania do popularnych usług w chmurze** – z poziomu drukarki lub za pomocą aplikacji Canon PRINT w urządzeniu inteligentnym, i to bez potrzeby używania komputera.

Szybkie inteligentne drukowanie

Dzięki obsłudze usług Apple AirPrint (iOS) i Mopria (Android i Windows 10 Mobile) możesz z łatwością drukować bezprzewodowo z poziomu urządzenia inteligentnego bez potrzeby pobierania żadnych aplikacji.

Instantly print wirelessly to your smart device - without downloading any apps

Nowy sposób udostępniania zdjęć

Aplikacja Message in Print firmy Canon umożliwia kreatywne udostępnianie zdjęć z niespodziewanymi spersonalizowanymi wiadomościami. Dzięki niej możesz wstawiać do wydrukowanych zdjęć niewidoczne informacje lub dane, takie jak filmy, muzykę czy tekst.

Pobierz z serwisu App Store
Uzyskaj w serwisie Google Play

Canon’s Message in Print iPhone app is a creative way

Pomoc techniczna

* Wyposażone w technologię Bluetooth® (drukowanie i skanowanie przez Bluetooth jest dostępne tylko w urządzeniach z systemem Android). Nie można zagwarantować działania funkcji dostępnych za pomocą łączności Bluetooth i aplikacji Canon PRINT Inkjet/SELPHY na wszystkich smartfonach z systemem Android. Znak słowa i logo Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, a wykorzystanie ich przez firmę Canon Inc. odbywa się na mocy licencji. Inne znaki towarowe i nazwy handlowe są własnością odpowiednich firm.

** Funkcja skanowania do usług w chmurze jest dostępna tylko w przypadku używania oryginalnych atramentów firmy Canon.

*** Wymaga połączenia z Internetem oraz aplikacji Message in Print, którą od połowy października 2017 roku można bezpłatnie pobrać ze sklepu App Store. Jest ona zgodna z urządzeniami iPhone 6 lub nowszymi z systemem iOS 9.0 lub nowszym. Urządzenie musi być połączone z działającą siecią z funkcją łączności bezprzewodowej. Oryginalna treść musi być utworzona za pomocą aplikacji/usługi Message In Print, a następnie wydrukowana za pomocą zgodnej drukarki firmy Canon wprowadzonej do sprzedaży w sierpniu 2009 roku lub później. Odbiorca może wyświetlić obraz i treść za pomocą aplikacji Message In Print na zgodnym urządzeniu. Zgodne formaty papieru to 10 × 15 cm (4 × 6 cali) oraz 13 × 13 cm (5 × 5 cali), a zgodne typy nośników to Canon Photo Paper Glossy, Photo Paper Semi-Gloss, Photo Paper Luster i Photo Paper Matte. Mogą stosować się pewne wyjątki.