Genuine Canon Consumables Hero

Oryginalne materiały eksploatacyjne firmy Canon

Doskonalszy atrament

Oryginalny atrament firmy Canon zaprojektowano z myślą o pracy w idealnej harmonii z drukarką firmy Canon. Cechuje go dobra cena, wysoka jakość i niezawodność.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu atramentu?

Znajdź najlepszy atrament, toner lub papier do swojej drukarki Canon.

Need help finding ink?

Oryginalny atrament firmy Canon

Kup oryginalny atrament

Print More

Drukuj więcej

Generuje wydruki średnio o 35% lepszej jakości niż alternatywne kasety z atramentem*

More reliable prints

Bardziej niezawodne wydruki

Całkowita niezawodność – odporność na uszkodzenia, wycieki i awarie, dzięki czemu możesz drukować bez stresu*

More consistent prints

Bardziej spójne wydruki

Niezmiennie wysoka jakość wydruków przez cały czas, bez niechcianych linii i smug*

Drukuj więcej


Oryginalny atrament firmy Canon generuje wydruki średnio o 35% lepszej jakości niż alternatywne kasety z atramentem*. Nie musisz tak często wymieniać zbiorników z atramentem, a stosunek jakości do ceny jest doskonały.

Print More

Bardziej niezawodne wydruki

Oryginalny atrament firmy Canon jest niezawodny, więc drukowanie nie jest tak stresogenne*. Kasety z atramentem nie pękają, nie przeciekają i nie ulegają awariom, dzięki czemu nie uszkodzą wewnętrznych elementów drukarki.

More reliable prints

Bardziej spójne wydruki

Oryginalny atrament firmy Canon gwarantuje spójną jakość wydruków za każdym razem*. Każdy wydruk będzie bardzo wyraźny, pozbawiony niechcianych smug i linii, a kolory będą intensywne.

More Consistent prints

Jak rozpoznać czy atrament jest oryginalny?

Odszukaj hologram. Na opakowaniu wszystkich oryginalnych zbiorników z atramentem firmy Canon znajduje się unikatowy, zmieniający kolor hologram. Hologram jest w kolorze opalizującego złota, gdy patrzymy z przodu. Gdy patrzymy na hologram z boku, ma on kolor ciemnej opalizującej zieleni.

Atrament w opakowaniu z papieru kartonowego

Fałszywe hologramy nie zmieniają koloru lub jego zmiana jest tylko nieznaczna, gdy oglądamy hologram pod różnym kątem. Ich kolor lub rozmiar na opakowaniu jest często niewłaściwy bądź są one niechlujne, uszkodzone lub rozmyte.

Paper ink packaging

Atrament w opakowaniu z tworzywa sztucznego

Europejskie plastikowe opakowania dla drukarek atramentowych lub blistry z wieloma opakowaniami mogą nie mieć unikatowych hologramów. Aby wykryć fałszywe produkty, zwróć uwagę na logo firmy Canon, które może być rozmyte lub ma nieprawidłowy kolor, czcionkę lub rozmiar. Ponadto opakowanie może również zawierać błędy pisowni lub wyglądać tak, jakby zostało ponownie zaklejone, ponownie użyte lub naruszone.

Plastic ink packaging

* Na podstawie badania Keypoint Intelligence – Buyers Lab 2018 zleconego przez firmę Canon, a mającego na celu porównanie kaset firmy Canon z zestawem kaset innych producentów.

Przeczytaj pełny raport Buyers Lab dotyczący zalet korzystania z oryginalnego atramentu firmy Canon (tylko w języku angielskim).

Inne interesujące opcje

* Na podstawie badania Keypoint Intelligence – Buyers Lab 2018 zleconego przez firmę Canon, a mającego na celu porównanie kaset firmy Canon z zestawem kaset innych producentów.