Genuine Canon Consumables Hero

Oryginalne materiały eksploatacyjne firmy Canon

Dlaczego warto postawić na oryginalne materiały eksploatacyjne firmy Canon

Drukuj więcej


Oryginalny atrament firmy Canon generuje wydruki średnio o 35% lepszej jakości niż alternatywne kasety z atramentem*. Nie musisz tak często wymieniać zbiorników z atramentem, a stosunek jakości do ceny jest doskonały.

Print More

Bardziej niezawodne wydruki

Oryginalny atrament firmy Canon jest niezawodny, więc drukowanie nie jest tak stresogenne*. Kasety z atramentem nie pękają, nie przeciekają i nie ulegają awariom, dzięki czemu nie uszkodzą wewnętrznych elementów drukarki.

More reliable prints

Bardziej spójne wydruki

Oryginalny atrament firmy Canon gwarantuje spójną jakość wydruków za każdym razem*. Każdy wydruk będzie bardzo wyraźny, pozbawiony niechcianych smug i linii, a kolory będą intensywne.

More Consistent prints

Znakomita jakość druku

Po wymianie uniwersalnej kasety z tonerem na oryginalną kasetę firmy Canon urządzenie jest praktycznie nowe.

Superior print quality

Jeszcze lepsza jakość

Oryginalne tusze, tonery i papier firmy Canon zaprojektowano z myślą o pracy w idealnej harmonii z drukarką firmy Canon. Cechuje je dobra cena, wysoka jakość i niezawodność.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu atramentu?

Znajdź najlepszy atrament lub papier do swojej drukarki Canon.

Need help finding ink?

Kup oryginalny toner

Znajdź najlepszy toner do swojej drukarki Canon.

Kup teraz

Shop genuine toner

Oryginalny atrament i toner firmy Canon

Kup oryginalny atrament

Kup oryginalny toner

Print More

Najlepsza jakość

Piękna, trwała jakość druku z wyjątkowymi szczegółami, kolorami i czarnym tekstem.

More reliable prints

Bardziej niezawodne wydruki

Oryginalny atrament i toner firmy Canon – zaprojektowane przez firmę Canon z myślą o niezawodnej pracy drukarki Canon.

More consistent prints

Płynne przejścia i spójność kolorów

Stała jakość i bezproblemowa praca drukarki Canon – płynne przejścia kolorów i szczegółowa czerń.

Program recyklingu kaset firmy Canon

Czy wiecie, że firma Canon jako pierwsza uruchomiła program recyklingu kaset z tonerem w 1990 roku?

Program recyklingu kaset z tonerem firmy Canon to bezpłatny, łatwy i ekologiczny sposób na ponowne wykorzystanie pustych kaset z tonerem firmy Canon.

Canon’s toner cartridge recycling

Firma Canon stosuje zasady, w myśl których jej produkty nie stają się odpadami na wysypisku śmieci. Każdy element każdego zwróconej kasety z tonerem jest ponownie używany lub przetwarzany. Żadna część kasety z tonerem nie jest wysyłana na wysypisko śmieci.

Dowiedz się więcej

Canon is committed

Jak rozpoznać czy atrament jest oryginalny?

Odszukaj hologram. Na opakowaniu wszystkich oryginalnych zbiorników z atramentem firmy Canon znajduje się unikatowy, zmieniający kolor hologram. Hologram jest w kolorze opalizującego złota, gdy patrzymy z przodu. Gdy patrzymy na hologram z boku, ma on kolor ciemnej opalizującej zieleni.

Atrament w opakowaniu z papieru kartonowego

Fałszywe hologramy nie zmieniają koloru lub jego zmiana jest tylko nieznaczna, gdy oglądamy hologram pod różnym kątem. Ich kolor lub rozmiar na opakowaniu jest często niewłaściwy bądź są one niechlujne, uszkodzone lub rozmyte.

Paper ink packaging

Atrament w opakowaniu z tworzywa sztucznego

Europejskie plastikowe opakowania dla drukarek atramentowych lub blistry z wieloma opakowaniami mogą nie mieć unikatowych hologramów. Aby wykryć fałszywe produkty, zwróć uwagę na logo firmy Canon, które może być rozmyte lub ma nieprawidłowy kolor, czcionkę lub rozmiar. Ponadto opakowanie może również zawierać błędy pisowni lub wyglądać tak, jakby zostało ponownie zaklejone, ponownie użyte lub naruszone.

Plastic ink packaging

Opakowanie kasety z tonerem

Kupując kasetę firmy Canon, sprawdź, czy na opakowaniu znajduje się hologram z technologią zmiany kolorów oraz logo „Genuine” (Oryginalne) firmy Canon. Sformułowanie „do produktów firmy Canon” nie oznacza, że kaseta jest oryginalną kasetą firmy Canon.

Toner cartridge packaging

* Na podstawie badania Keypoint Intelligence – Buyers Lab 2018 zleconego przez firmę Canon, a mającego na celu porównanie kaset firmy Canon z zestawem kaset innych producentów.

Przeczytaj pełny raport Buyers Lab dotyczący zalet korzystania z oryginalnego atramentu firmy Canon (tylko w języku angielskim).

Inne interesujące opcje